Форум сайтa pvz.in.ua

Вітаємо Вас на нашому форумі!
Сьогодні: 29 березня 2024, 09:17

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 15 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Незалежна УСРР
ПовідомленняДодано: 25 липня 2016, 12:10 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
Товариство, виникла така ідея-питання, що потрібно для розвилки, щоб на виході отримати нележну УСРР (без створення СРСР) з УКПістами чи УКПістами-боротьбистами при владі???
Тобто чи є шанси в такої альтернативи?

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Інші варіанти АІ розвилок
ПовідомленняДодано: 25 липня 2016, 16:33 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 10:42
Повідомлення: 940
Звідки: Луцьк
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
gazon написав:
Товариство, виникла така ідея-питання, що потрібно для розвилки, щоб на виході отримати нележну УСРР (без створення СРСР) з УКПістами чи УКПістами-боротьбистами при владі???
Тобто чи є шанси в такої альтернативи?

На сайті ватного бороди була така альтернатива, але не пам'ятаю причин

_________________
"Деякі типи правди є брехнею, і саме вони користуються найбільшою популярністю." Джек Лондон


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Незалежна УСРР
ПовідомленняДодано: 30 липня 2016, 22:36 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
Anderson
Знайшов там тільки альтенативу Ансара http://alternathistory.com/chernovik-po-alternativnoi-ukraine-vzglyad-iz-za-bugra
Тільки я там не зрозумів розвилки, та й при владі в УСРР залишилась КП(б)У на чолі з Ворошиловим. Мене ж цікавить радянська Україна на чолі з націонал-комуністами (щось типу країн соц.табору в Східній Європі).
Хоча певними твердженнями Ансара на рахунок незалежної УСРР я знідний, це те що в Україні не буде такої колективізації, яка була в РІ СРСР, також не буде такої індустріалізації і відповідно голодомору!

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Незалежна УСРР
ПовідомленняДодано: 31 липня 2016, 03:49 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
gazon написав:
Тобто чи є шанси в такої альтернативи?

ІМХО ні.

gazon написав:
що потрібно для розвилки, щоб на виході отримати нележну УСРР (без створення СРСР) з УКПістами чи УКПістами-боротьбистами при владі???

Існування Української Червоної Армії, яка не підпорядковувалась би Москві.

Anderson написав:
На сайті ватного бороди була така альтернатива, але не пам'ятаю причин

Там і не було причин - її писали "в пику" нашій АІ, грунтуючись на фантазіях авторів. Самих АІ різного ступеню фентезійності було ЄМНІП штуки 3

gazon написав:
Тільки я там не зрозумів розвилки

Це тому, що ви - на відміну від Ансару - знаєте історію :lol: Зміст розвилки Ансара - думка субєктів Союзу у 1922 році має значення при визначенні умов його створення

gazon написав:
при владі в УСРР залишилась КП(б)У на чолі з Ворошиловим

Спочатку все ж представники товариша Троцького (особи не згадувались через невідомість автору)

gazon написав:
Мене ж цікавить радянська Україна на чолі з націонал-комуністами (щось типу країн соц.табору в Східній Європі).

Які це українські націонал-комуністи? Що ви таке кажете? Це ж нацики 8-) Латентні бандеро-фашисти :lol:

gazon написав:
Хоча певними твердженнями Ансара на рахунок незалежної УСРР я знідний, це те що в Україні не буде такої колективізації, яка була в РІ СРСР, також не буде такої індустріалізації і відповідно голодомору!

А от це якраз не факт - комуністи, навіть націонал, все одно лишаються комуністами


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Незалежна УСРР
ПовідомленняДодано: 05 лютого 2017, 00:01 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
gazon написав:
Що що потрібно для розвилки, щоб на виході отримати нележну УСРР (без створення СРСР)

Натрапив на книгу про С. Петлюру:
http://www.e-reading.club/chapter.php/126584/13/Savchenko_-_Simon_Petlyura.html
Перечитуючи розділ про Директорію, знайшов цікавий момент, який можливо став би розвилкою для АІ незалежної УСРР/радянської УНР!
Цитата:
На заседаниях Директории Петлюра постоянно выступал против возможной капитуляции украинской армии перед большевиками, не напрасно опасаясь, что Винниченко может склониться к полной «сдаче» УНР. Опасность заключалась и в том, что из-за постоянных споров в Директории, новой военной доктрины на политическом уровне так и не было выработано. У Винниченко была «своя» доктрина, а у Петлюры — «своя»...

Цитата:
Винниченко в начале января еще продолжал убеждать «директоров» и министров, что нападения со стороны Советской России «ошибочны» и ведутся они только анархическими бандами. Глава Директории еще сохранял веру в «слово большевика»... Он все еще надеялся на обещания Раковского и Мануильского, которые убедили Винниченко в том, что Советская Россия не только окажет помощь «группе Винниченко» в борьбе против гетмана, но и обязательно признает новую власть украинских социалистов и независимость УНР, не будет вмешиваться во внутренние дела Украинской республики.

Цитата:
4 января, после получения сведений о падении Харькова, Винниченко экстренно созвал всех представителей правительственных партий. Большинство «партийцев» предлагало идти на всевозможные уступки Москве, вплоть до подписания военно-политического союза и установления советской системы управления на местах. Было решено в обмен на мир пообещать Москве свободу деятельности большевистской партии в УНР, отказаться от переговоров Украины с Антантой и даже заключить союз с Красной армией в борьбе против белогвардейцев... В Москву было решено немедленно отправить «мирную» делегацию.

Цитата:
В этот же день (6 января 1919-го) Винниченко, полностью дезориентированный ответом из Москвы, созвал Шестой съезд партии УСДРП, на котором главным вопросом стоял вопрос «об отношении к войне». Сначала, под влиянием группы «независимых» эсдеков, съезд склонялся к объявлению власти Советов на Украине и к союзу с «красными» любой ценой. Но екатеринославская, полтавская и киевская местные организации УСДРП возражали против «советской» платформы. Всех присутствующих на съезде тогда поразило неожиданное выступление Винниченко, который неожиданно круто изменил свои прежние взгляды и резко высказался против «советофильства».


Цитата:
В начале января 1919 г. в Киеве собрался VI-й съезд УСДРП. Центральным моментом работы съезда стало обсуждение доклада А. Песоцкого о политическом положении в Украине. Докладчик настаивал на использовании принципа власти советов и организации народного хозяйства на социалистических началах. Одним из его аргументов было то, что в Западной Европе разворачивается мировая революция. А. Песоцкого поддерживали М. Ткаченко, А. Драгомирецкий, Ю. Мазуренко, М. Авдиенко. Антисоветскую позицию занимали екатеринославцы И. Мазепа, П. Феденко, И. Романченко, Т. Грабовый, Я. Капустняк. Все другие, по свидетельству И. Мазепы, «не имели ясного взгляда на дело и колебались между советами и общим избирательным правом». Так, глава правительства УНР В. Чеховский выступил за внедрение советской системы власти, но без большевистских диктаторских методов.В. Винниченко, который еще в Виннице пылко поддерживал эту систему, на съезде УСДРП отверг ее.
http://www.universalinternetlibrary.ru/book/69537/chitat_knigu.shtml


Цитата:
Антагонизм между Петлюрой и Винниченко, их совершенно разные подходы к войне, затягивание решений «о войне» приводили к тому, что командиры петлюровских частей просто не знали, на какую политику, Винниченко или Петлюры, ориентироваться при ведении военных операций. Петлюру в его «жесткой линии» поддерживал «директор» Андриевский, Винниченко поддерживал Макаренко, а Швец постоянно искал компромисс между этими двумя группами. Винниченко уже догадывался, что реальная власть незаметно перетекла в руки Петлюры и не только потому, что стрельцы контролировали столицу...

Цитата:
Интересно, что даже премьер Чеховской не был проинформирован о решении Директории начать войну и узнал о ней из газет. Он заявлял, что «как верующий человек» не имеет права посылать войска на войну, продолжал протестовать против войны, предлагая пойти на любые уступки большевикам.


Одже розвилака тут у Винниченко, Петлюрі та з'їзді УСДРП 6 січня 1919-го. Винниченко на з'їзді не змінює свою думку, та виступає за мир із більшовиками та союз союз із ними. В результаті він переконує з'їзд виступити за радянську платформу. Петлюра не погоджується, але підкоряється з'їзду і в подальшому виходить із Директорії та подається до галичан в ЗУНР. Винниченко перебирає всю повному влади Директорії та йде на зближення із більшовиками, в результаті в склад Директорії включаються представники більшовики із Тимчасового робітничо-селянського уряду України. В подальшому на виході (по закінченню війни і встановлення миру) ми отримуємо радянську УНР на чолі із Винниченко.
То який шанс в такої розвилки???

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Незалежна УСРР
ПовідомленняДодано: 08 лютого 2017, 15:31 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 10:42
Повідомлення: 940
Звідки: Луцьк
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Цитата:
Одже розвилака тут у Винниченко, Петлюрі та з'їзді УСДРП 6 січня 1919-го. Винниченко на з'їзді не змінює свою думку, та виступає за мир із більшовиками та союз союз із ними. В результаті він переконує з'їзд виступити за радянську платформу. Петлюра не погоджується, але підкоряється з'їзду і в подальшому виходить із Директорії та подається до галичан в ЗУНР. Винниченко перебирає всю повному влади Директорії та йде на зближення із більшовиками, в результаті в склад Директорії включаються представники більшовики із Тимчасового робітничо-селянського уряду України. В подальшому на виході (по закінченню війни і встановлення миру) ми отримуємо радянську УНР на чолі із Винниченко.
То який шанс в такої розвилки???


Чесно кажучи мінімальний...читаючи нову книгу Ковальчука "Війна двох революцій" я майже на 100% впевнений що такого не могло бути. "Горшки" були побиті задовго до подій січня 1919 року...

_________________
"Деякі типи правди є брехнею, і саме вони користуються найбільшою популярністю." Джек Лондон


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Незалежна УСРР
ПовідомленняДодано: 13 червня 2017, 09:29 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
Хм, цікаво було б дізнатися розвилку цього роману! А загалом, радий що українська альтернативна історія розвивається і видається друком!

Цитата:
ІРВАНЕЦЬ РОЗКАЖЕ АЛЬТЕРНАТИВНУ ІСТОРІЮ УКРАЇНИ

Уявіть собі Україну зразка 1938 року, зі столицею у Харкові, із правлячою «Партією українських націоналістів-комуністів», яку очолює Микола Хвильовий! Нісенітниця, скажете? - Новий роман Олександра Ірванця, - відповість вам мистецьке об’єднання «стендаЛь».

Альтернативну історію України письменник розповів у своєму романі «Харків 1938», який він привезе до Луцька у середу, 14 червня.

У приміщенні книгарні «Є» автор розповість, чим займаються відомі і не дуже українці у його «дивному новому світі», чому саме на таку історію заслуговує Україна, та як письменник Андрій Хадановіч став президентом Білорусі.

Ідею роману автор виношував 10 років. Ще два роки пішло на роботу над текстом – і ось перед нами абсолютно інша Україна. Книга вийшла друком у видавництві «Laurus».

«Я ніби розмотую заплутаний клубок української історії, - пояснює у одному з інтерв’ю Олександр Ірванець, - У мене там Україна, яка перемогла одразу. Я над цим дуже багато думав. Україна була завеликою, щоб стати державою, і мала дуже сильні проросійські тенденції по містах і на Сході, а в міжвоєнний період ті самі Литва, Латвія, Естонія були незалежними. А у мене в романі Україна, яка вистояла. Зменшена в розмірах, без Волині, Галичини, але вона є. Вона функціонує. «Українська держава для українців», «Україна понад усе». На будь-якій презентації я можу запитати: «Чи не хотіли б ви жити в такій прекрасній патріотичній державі?»

Дізнатися більше про роман ви зможете у середу, 14 червня, о 18:30 у приміщенні Книгарні «Є» (вул.. Лесі Українки, 30). Вхід вільний.
Зображення
https://www.volynnews.com/news/culture/irvanets-rozkazhe-alternatyvnu-istoriiu-ukrayiny/

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Незалежна УСРР
ПовідомленняДодано: 14 червня 2017, 15:52 
Офлайн
Козак

З нами з: 22 листопада 2016, 20:25
Повідомлення: 12
Reputation points: 0

Add reputation pointSubtract reputation point
gazon написав:
Хм, цікаво було б дізнатися розвилку цього роману! А загалом, радий що українська альтернативна історія розвивається і видається друком!

Цитата:
ІРВАНЕЦЬ РОЗКАЖЕ АЛЬТЕРНАТИВНУ ІСТОРІЮ УКРАЇНИ

Уявіть собі Україну зразка 1938 року, зі столицею у Харкові, із правлячою «Партією українських націоналістів-комуністів», яку очолює Микола Хвильовий! Нісенітниця, скажете? - Новий роман Олександра Ірванця, - відповість вам мистецьке об’єднання «стендаЛь».

Альтернативну історію України письменник розповів у своєму романі «Харків 1938», який він привезе до Луцька у середу, 14 червня.

У приміщенні книгарні «Є» автор розповість, чим займаються відомі і не дуже українці у його «дивному новому світі», чому саме на таку історію заслуговує Україна, та як письменник Андрій Хадановіч став президентом Білорусі.

Ідею роману автор виношував 10 років. Ще два роки пішло на роботу над текстом – і ось перед нами абсолютно інша Україна. Книга вийшла друком у видавництві «Laurus».

«Я ніби розмотую заплутаний клубок української історії, - пояснює у одному з інтерв’ю Олександр Ірванець, - У мене там Україна, яка перемогла одразу. Я над цим дуже багато думав. Україна була завеликою, щоб стати державою, і мала дуже сильні проросійські тенденції по містах і на Сході, а в міжвоєнний період ті самі Литва, Латвія, Естонія були незалежними. А у мене в романі Україна, яка вистояла. Зменшена в розмірах, без Волині, Галичини, але вона є. Вона функціонує. «Українська держава для українців», «Україна понад усе». На будь-якій презентації я можу запитати: «Чи не хотіли б ви жити в такій прекрасній патріотичній державі?»

Дізнатися більше про роман ви зможете у середу, 14 червня, о 18:30 у приміщенні Книгарні «Є» (вул.. Лесі Українки, 30). Вхід вільний.
Зображення
https://www.volynnews.com/news/culture/irvanets-rozkazhe-alternatyvnu-istoriiu-ukrayiny/





Цікава альтернатива. gazon, триматимете в курсі, що до цієї альтернативи, дуже треба буде для мода в якому я пропрацьовую альтернативну УНР, УД, УРСС, Зелений Клин.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Незалежна УСРР
ПовідомленняДодано: 16 червня 2017, 14:21 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
Тамплієр написав:
Цікава альтернатива. gazon, триматимете в курсі, що до цієї альтернативи, дуже треба буде для мода в якому я пропрацьовую альтернативну УНР, УД, УРСС, Зелений Клин.


Та я, якби не слідкую за цією альтернативою (тобто АІ романом Ірванця "Харків 1938"), так чисто випадково натрапив на новину про презентацію такої книги, та й вирішив поділитися з форумчанами!
Якщо Вам цікаво, то я вже думаю, що ця книжка в же є у продажу в Є-книгарнях!

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Незалежна УСРР
ПовідомленняДодано: 17 червня 2017, 11:05 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
Цитата:
ІРВАНЕЦЬ РОЗКАЖЕ АЛЬТЕРНАТИВНУ ІСТОРІЮ УКРАЇНИ


Як я і думав, це більше власні фантазії автора чим здорова альтернативна історія :roll:

Ось основне з статті про презентацію в місцевій пресі:
Цитата:
Цікаво, що автор створив «свою» Україну з власною картою, яка стала окрасою дизайну обкладинки.

Волинь і Галичина в книзі автора залишилися під Польщею. Решта території нинішньої України об'єднана в Українсько-робітничу селянську республіку, втім вона не входить в СРСР. Столиця цієї України - Харків, а статус має – автономний.

1 та 2 травня у романі аж ніяк не День солідарності трудящих. Натомість вигадано, що це «Харківський пролетарський карнавал».

Також, за задумом Ірванця, з СРСР до України приїздять Анна Ахматова і Микола Гумільов, їх арештовують за кокаїн та ампулу з морфієм. А з Парижа навідуються іноземні письменники, зокрема, Хемінгуей. Вони гуляють Харковом, «смітять» грішми, «домовляються» з дівчатами, але в темному дворі міста нариваються на українських письменників. Зустріч закінчується бійкою.
http://www.volynpost.com/news/91348-irvanec-u-lucku-prezentuvav-alternatyvnu-istoriyu-ukrainy


А карта доволі цікава:
Зображення

Як бачимо в його АІ УСРР Буджак та Хотинщина залишились за Україною, проте це не повна проекція сучасного кордону, адже Придністров'я також за Україною.
Крим окремий, я так зрозумів, що білогвардійський.
А от східний кордон дуже цікавий, подібний до того що ми обговорюємо для АІ УД. Як видно Ростов, Новочеркаськ та Каменськ-Шахтинський за Україною :)
Зображення

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 15 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Вы можете бесплатно создать форум PHPBB2 на MyBB2.ru, Также возможно создать форум бесплатно PHPBB3 на Getbb.ru
Український переклад © 2005-2007 Українська підтримка phpBB