Форум сайтa pvz.in.ua

Вітаємо Вас на нашому форумі!
Сьогодні: 28 березня 2024, 16:02

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 42 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Республіка Грумант (біляки отримали свою державу)
ПовідомленняДодано: 22 листопада 2015, 11:24 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
stranger я туйво трохи був відсутній, але зара можу відповісти, опустивши всі зовнішньополітичні проблеми:
1. постійне населення Шпіцбергена ніколи не досягало 10 000 (десяти тисяч) людей
2. населення Шпіцбергена займалося переважно рибальством і в певні проміжки часу - видобутком вугілля (у 1920-30х роках переважно СРСР для своїх північних територій та за умови постійних дотацій)
3. основний дохід Шпіцбергену поза радянськими зовнішньополітичними експериментами - це туризм
4. на Шпіцберген постійно завозять значний обсяг продовольства та іншої продукції
5. клімат територій, з яких походять люди, яких в кількості мільйона чи двух ви хочете туди переселити, суттєво відрізняється від клімату Шпіцбергену чи відповідних територій Півночі Росії. Це, до речі, теж легко зясувати в інеті - достатньо просто поцікавитись де на російській півночі і скіко людей жило :)
Як результат: влаштувати там стіко людей неможливо, займатись їм там нема чим, утримання їх там коштуватиме нереально багато та ляже важким тягарем на економіку тої країни, яка несподівано зійде з розуму та займеться цим мазохізмом.
Дозвольте ще пару ремарок
Цитата:
Перше. Необхідність побудови транспортного і пасажирського флоту різко стимулює розвиток суднобудівної промисловості і всіх супутніх галузей

В нас є багато різних способів стимулювати суднобудування і без мазохізму з Шпіцбергеном - при чому способів, економічно вигідних.
Цитата:
Друге. Такий прискорений розвиток стане для всього народного господарства (не плутати з народним господарством СРСР!), або краще всієї економіки Української Держави тим локомотивом, який потягне Україну з двадцятого в двадцять перше століття.

Не бачу тут взагалі ніякого прискореного розвитку для народного господарства, який когось кудись потягне.
Цитата:
На заперечення, що це фантазії, зауважу: Німеччина почала Другу Світову війну зброєю дев’ятнадцятого століття, а закінчила її зі зброєю двадцять першого століття.

А можна детальніше про зброю 19 та 21 століть?
Цитата:
Третє. Республіка Грумант потребуватиме для свого утримання величезних грошей. І заробляти їх змушена буде сама. Архіпелаг Шпіцберген зможе жити тільки маючи передову промисловість, яка аж ніяк не може бути ресурсною (як в нинішньої Росії).
Що я маю на увазі?
Торгувати нафтою, металом і тому подібними ніштяками у «евакуантів» з Совдепії не вийде. Життя змусить створювати кінцевий високотехнологічний продукт.
Отже, «евакуантам» потрібно буде розвивати такі галузі промисловості, як: двигунобудування, електротехнічна і радіотехнічна промисловість, тощо.
Бо з Совдепії втечуть аж ніяк не пролетарі з «землепашцами», а інтелігенція, технічна зокрема.

Я не хочу нікого ображати, але ви в депутати балотуватись не пробували? Бо у вас маячня якраз для депутатської програми написана.
По перше, щоб заробити на своє утримання, їм спочатку треба створити промисловість. яка почне виробляти прлдукцію. для створення промисловості потрібні капіталовкладення. Звідко вони їх візьмуть?
По друге, щоб заробляти, треба виготовляти продукцію з задовільною собівартістю. Яким чином собівартість перерахованих вами галузей може бути задовільною на Шпіцбергені порівняно з Європою чи Америкою?
Відповідно, яким чином емігрантський Шпіцберген може заробити хоч копійку?
Ну і по третє, технічної інтелігенції серед емігрантів було не так вже й багато, та й сенс їм займатись мазохізмом на Шпіцбергені, якщо можна поїхати в Європу чи Америку та хоча б не мерзнути 12 місяців на рік?
Ну і накінець - нащо це все Україні? Якщо емігрант має знання та капітал, то я не заперечую. щоб він приїхав і працював в Україні. Якщо він не хоче працювати в Україні, то чого мене має цікавити спосіб його смерті?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Республіка Грумант (біляки отримали свою державу)
ПовідомленняДодано: 14 квітня 2020, 16:59 
Офлайн
Ланковий
Аватар користувача

З нами з: 14 березня 2015, 11:56
Повідомлення: 27
Reputation points: 1

Add reputation pointSubtract reputation point
stranger написав:
khorolec написав:
А може ВСЮР при наявносты УД попре не на Москву, а на прорив до Колчака, а вже туди їх погонять червоні,бо проблема східняків в нормальних кадрах.

Не попре. Там Денікін рулює, спить і бачить, як "на білій коняці в Москву в'їжджає". Навіть УД Скоропадського, що встояла після заколоту Винниченка-Петлюри, цього не змінить. Скоріше, крах Білого руху станеться швидше, бо Денікін ще й на УД піде війною.

то потрібно щоб з денікіним стався "нещасний випадок".... ворожа куля, революційна бомба, отруйна кава.....
у нас альтернатива. ми розуміємо неадекватність денікіна в реалі, значить потрібно його позбутись. заколот офіцерів, які розуміють всю безглуздість денікінського походу на москву в громадянській війні, та за підтримки таємної служби УД, замаскований під напад червоних, на мій погляд здатен виправит ситуапцію в нашій альтернативі.


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 42 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Вы можете бесплатно создать форум PHPBB2 на MyBB2.ru, Также возможно создать форум бесплатно PHPBB3 на Getbb.ru
Український переклад © 2005-2007 Українська підтримка phpBB