Форум сайтa pvz.in.ua

Вітаємо Вас на нашому форумі!
Сьогодні: 29 березня 2024, 08:14

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Українська революція 1917 року
ПовідомленняДодано: 05 вересня 2015, 23:05 
Офлайн
Чотовий
Аватар користувача

З нами з: 23 січня 2015, 12:09
Повідомлення: 109
Звідки: Бандерштадт-на-Дніпрі
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Друга задача мала вирішуватися одночасно з першою. Перехід від колонії до національної держави.
Це означає преорітетний розвиток національної мови, культури і т.д. Потрібно створювати національну еліту, національну інтелігенцію. Про українську інтелігенцію Павло Петрович Скоропадський написав, читайте, там все сказано.
Коли на Заході України це буде відбуватися безболісно, то в Центрі і на Сході будуть складнощі.

_________________
Я напишу поему про війну.
І нехай поема вийте так собі,
Зате війна буде - така, як треба!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Українська революція 1917 року
ПовідомленняДодано: 05 вересня 2015, 23:07 
Офлайн
Чотовий
Аватар користувача

З нами з: 23 січня 2015, 12:09
Повідомлення: 109
Звідки: Бандерштадт-на-Дніпрі
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Тут я викладаю власний погляд на альтернативну історію Української Держави після закінчення війни з комуністичною Московією і війни «домової». Дещо я виклав у своїх творах.
Отже, війну ми виграли, червоних коней відбили.
А як це стосується Української Держави і надання українського громадянства?
Напряму.
Що ми маємо.
Україна на початок 1921 року складається з двох нерівних частин: Захід, який перебував у складі Австро-Угорської імперії, і Схід (Наддніпрянщина), яка перебувала у складі Російської імперії.
Російська імперія, як це я досить довго патякав у темі про революцію 1917 року, країна феодальна. Буржуазна революція, яка сталася в лютому того року, поставила задачу перейти на новий технологічний уклад.
Відповідно, потребували змін і соціальні відносини.
А Австро-Угорщина вже давно перейшла на цей уклад, відповідно була створена і надбудова суспільства, яка цьому укладу відповідала.
Крім того, і національно-визвольна революція вимагала переходу від імперської колонії до національної держави.
Тому на мою думку, в альтернативній історії Української Держави після закінчення війни з Росією, починаючи з 1921 року будуть такі етапи:
- період Реконструкції (щоб підтягти Наддніпрянщину до рівня Галичини. Так само, як проводилася Реконструкція Півдня після перемоги північан у війні 1861-1865 рр.), приблизно десять років, від 1917 до 1927 року. На цей час вводиться пряме правління Гетьмана, поступово провадяться вибори спочатку волосні – 1922 р., за два роки повітові – 1924 р., потім губернські – 1926 р., а в 1927 році вибори Президента України. Тут за логікою процесу має статися контрреволюційний відкат і вибори має виграти соціалістична партія. В моєму варіанті – партія поступовців Сергія Єфремова.
Для здійснення такого контрреволюційного відкату буде досить... е-е-е... електорату. І наші, доморощені імперці, і ота колоніальна інтелігенція, і прийшлі з Совдепії.
- з 1927 по 1930 рік соціалісти будуть проводити свої соціалістичні експерименти і доведуть економіку до кризи, а народ до озвіріння. І в 1930 році станеться вибух і соціалістів скинуть.
- після заворушень буде остаточно, вже де-факто, проведено об’єднання України. Тобто, Акт Злуки був тільки формальним і означав, що де-юре Українська Держава унітарна, насправді ж це була федерація з двох досить різних держав.
- в 1930-31 році має бути прийнята нова Конституція, де ці зміни будуть відображені. Зокрема, парламент Української Держави – Сейм буде перейменовано на Народні Збори (Народна Рада мені чогось не подобається), буде скасоване загальне виборче право і введено поняття громадянства – тільки для тих, хто довів це справою, і підданих Гетьмана. Економічні права і свободи у обох категорій громадян.
Громадянин має право обирати владу і бути обраним до влади. Всі інші – піддані Гетьмана, які не мають права обирати владу і не можуть бути обраними до влади.
Найпростіший спосіб стати громадянином – відслужити у війську.
Приблизно так.

_________________
Я напишу поему про війну.
І нехай поема вийте так собі,
Зате війна буде - така, як треба!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Українська революція 1917 року
ПовідомленняДодано: 05 вересня 2015, 23:08 
Офлайн
Чотовий
Аватар користувача

З нами з: 23 січня 2015, 12:09
Повідомлення: 109
Звідки: Бандерштадт-на-Дніпрі
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Ого! Більше двох сторінок. :o Звиняйте, колишо... :roll:

_________________
Я напишу поему про війну.
І нехай поема вийте так собі,
Зате війна буде - така, як треба!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Українська революція 1917 року
ПовідомленняДодано: 30 жовтня 2015, 18:30 
Офлайн
Чотовий
Аватар користувача

З нами з: 23 січня 2015, 12:09
Повідомлення: 109
Звідки: Бандерштадт-на-Дніпрі
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Що ж для пояснення свого рішення доведеться започаткувати нову тему:
viewtopic.php?f=43&t=133&p=2201#p2201

_________________
Я напишу поему про війну.
І нехай поема вийте так собі,
Зате війна буде - така, як треба!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Українська революція 1917 року
ПовідомленняДодано: 31 жовтня 2015, 13:04 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
stranger написав:
Що ж для пояснення свого рішення доведеться започаткувати нову тему:
viewtopic.php?f=43&t=133&p=2201#p2201

Шановний stranger, у мене прохання, при обговоренні якогось питання не потрібно це розписувати на 3 сторінки! Це я до того, що важко осилити такий об'єм тексту! Я раз десять пробував все це прочитати, але коли дочитував, я втрачав суть питання, бо вже забував, що писалось в перших постах!!!
І дещо не зрозуміло з назвами тем! От відкриваю створену Вами тему Національна еліта. Її задачі і призначення., в надії прочитати про національну еліту та наших АІ політиків, а виявляється там про Шпіцберген :roll:
Тому давайте "котлети окремо, а мухи окремо"!!! Для обговорення цього питання спеціально створив тему Республіка Грумант (біляки отримали свою державу) і переніс туди відповідні пости, а також додатково в обговоренні у нас випливло питання біляків в Українській Державі, то для цього створив також окрему тему: Білоемігранти на службі в УД

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Українська революція 1917 року
ПовідомленняДодано: 31 жовтня 2015, 20:30 
Офлайн
Чотовий
Аватар користувача

З нами з: 23 січня 2015, 12:09
Повідомлення: 109
Звідки: Бандерштадт-на-Дніпрі
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
gazon написав:
Шановний stranger, у мене прохання, при обговоренні якогось питання не потрібно це розписувати на 3 сторінки!

Ваше зауваження дуже слушне. І сам потерпаю від власної "балаканини" :?
От тільки, щоб пояснити свою думку, доводиться розписувати все "від А до Я". :oops:
Як це сталося з поясненням навіщо потрібен Шпіцберген для Української Держави.
Обіцяю виправитися! :cry:

_________________
Я напишу поему про війну.
І нехай поема вийте так собі,
Зате війна буде - така, як треба!


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Вы можете бесплатно создать форум PHPBB2 на MyBB2.ru, Также возможно создать форум бесплатно PHPBB3 на Getbb.ru
Український переклад © 2005-2007 Українська підтримка phpBB