Форум сайтa pvz.in.ua

Вітаємо Вас на нашому форумі!
Сьогодні: 29 березня 2024, 01:13

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 30 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Війна 1920 року. Обговорення
ПовідомленняДодано: 23 листопада 2015, 23:41 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
Бомба :o Чекаю на продовження

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Війна 1920 року. Опис
ПовідомленняДодано: 24 листопада 2015, 19:26 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Цитата:
лісистої Курщини

Цитата:
Болотисто-лісистий район східного Полісся та Курщини з Чернігівщиною

Лісиста чи навіть болотно0лісиста Курщина - це для мене відкриття :)
Цитата:
Все количество земли, составляющее хозяйственные угодья, определялось в 1881 г. в 4087465 дес.: из них пахотной земли 3032853 дес., лесной площади 405579 дес., лугов, выгонов и прочей удобной земли 494731 дес., неудобной земли 154302 дес. К 1893 г. количество леса убавилось на 84531 дес.

https://ru.wikisource.org/wiki/%D0%AD%D ... 0%B8%D1%8F


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Війна 1920 року. Опис
ПовідомленняДодано: 24 листопада 2015, 22:59 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 10:42
Повідомлення: 940
Звідки: Луцьк
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
sergei-lvov написав:
Цитата:
лісистої Курщини

Цитата:
Болотисто-лісистий район східного Полісся та Курщини з Чернігівщиною

Лісиста чи навіть болотно0лісиста Курщина - це для мене відкриття :)
Цитата:
Все количество земли, составляющее хозяйственные угодья, определялось в 1881 г. в 4087465 дес.: из них пахотной земли 3032853 дес., лесной площади 405579 дес., лугов, выгонов и прочей удобной земли 494731 дес., неудобной земли 154302 дес. К 1893 г. количество леса убавилось на 84531 дес.

https://ru.wikisource.org/wiki/%D0%AD%D ... 0%B8%D1%8F


Ех...нехай...

_________________
"Деякі типи правди є брехнею, і саме вони користуються найбільшою популярністю." Джек Лондон


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Війна 1920 року. Опис
ПовідомленняДодано: 25 листопада 2015, 11:38 
Офлайн
Військовий старшина
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 17:14
Повідомлення: 520
Звідки: Дніпро
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
gazon написав:
Бомба :o Чекаю на продовження

:confusion-helpsign: :confusion-helpsos: приєднуюсь до комрада.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Війна 1920 року. Опис
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2015, 15:29 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Цитата:
позиціях 11 пішої дивізії генерал-хорунжого В.К. Ісаєва. Удари були проведені послідовно(30 по Старобільську та 31 по Сватово), де були почергово розбиті полки цієї дивізії

Якщо мій склероз мені не зраджує, то 11 пд мала би відноситись до Південої армії? Якщо так, то вона мала би відступати швидше на південь, тобто в район Лисичанська.
Також тут не вистачає передмови та пояснення логіки оперативних планів сторін.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Війна 1920 року. Опис
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2015, 20:45 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 10:42
Повідомлення: 940
Звідки: Луцьк
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
sergei-lvov написав:
Цитата:
позиціях 11 пішої дивізії генерал-хорунжого В.К. Ісаєва. Удари були проведені послідовно(30 по Старобільську та 31 по Сватово), де були почергово розбиті полки цієї дивізії

Якщо мій склероз мені не зраджує, то 11 пд мала би відноситись до Південої армії? Якщо так, то вона мала би відступати швидше на південь, тобто в район Лисичанська.
Також тут не вистачає передмови та пояснення логіки оперативних планів сторін.


Ні, в Південну, або точніше Донецьку армію входить 3 корпуси: 3, 8 та 11, а 11 пд входить в склад 6 АК, котрий в свою чергу до Слобідської армії. Територіально це логічніше. Старобільськ це все ж Слобожанщина та й прикривати лівий фланг висунутої вперед Донецької армії потрібно комусь...
Чому відступили на Купянськ? Ну хоча б через те що це база 6 АК і важливий вузол...крім того удари червоні нанесли так що це був кращий шлях.

Щодо планів то хіба не з вами ми їх і обговорювали давним давно?

_________________
"Деякі типи правди є брехнею, і саме вони користуються найбільшою популярністю." Джек Лондон


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Війна 1920 року. Опис
ПовідомленняДодано: 29 листопада 2015, 03:48 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
Anderson написав:
Разом з 7-ю дивізією в Речицю прибув 1-й Білоруський полк(900 багнетів), оперативно підпорядкований дивізії Ольшевського.

Це наскільки я розумію, білоруське національне військове формування, яке сформувалось і діяло під командуванням ГШ ЗСУД?
Якщо так, є в мене ідея щодо його більш колоритної назви (типу уланський, жовнірський, чи щось таке інше їхнє національне, типу чийогось імені).
І ще Anderson, не знаю як іншим, а мені трохи ріже слух (чи краще сказати зір :) ) слово "червоні" (воно якось більше відноситься до тактичних позначень, ніж до ідентифікацію радянських військ). Пропоную вживати більш прийнятне слово "більшовики" і похідні від нього!!!

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Війна 1920 року. Опис
ПовідомленняДодано: 29 листопада 2015, 05:28 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Anderson написав:
sergei-lvov написав:
Цитата:
позиціях 11 пішої дивізії генерал-хорунжого В.К. Ісаєва. Удари були проведені послідовно(30 по Старобільську та 31 по Сватово), де були почергово розбиті полки цієї дивізії

Якщо мій склероз мені не зраджує, то 11 пд мала би відноситись до Південої армії? Якщо так, то вона мала би відступати швидше на південь, тобто в район Лисичанська.
Також тут не вистачає передмови та пояснення логіки оперативних планів сторін.


Ні, в Південну, або точніше Донецьку армію входить 3 корпуси: 3, 8 та 11, а 11 пд входить в склад 6 АК, котрий в свою чергу до Слобідської армії. Територіально це логічніше. Старобільськ це все ж Слобожанщина та й прикривати лівий фланг висунутої вперед Донецької армії потрібно комусь...
Чому відступили на Купянськ? Ну хоча б через те що це база 6 АК і важливий вузол...крім того удари червоні нанесли так що це був кращий шлях.

Тоді ок.

Anderson написав:
Щодо планів то хіба не з вами ми їх і обговорювали давним давно?

Саме зі мною. Але не з усіма ;) . Я б сам написав, але я наразі не маю часу на виконання обіцянки місячної давнини щодо війни голодомору :oops:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Війна 1920 року. Опис
ПовідомленняДодано: 29 листопада 2015, 12:05 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 10:42
Повідомлення: 940
Звідки: Луцьк
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
gazon написав:
Anderson написав:
Разом з 7-ю дивізією в Речицю прибув 1-й Білоруський полк(900 багнетів), оперативно підпорядкований дивізії Ольшевського.

Це наскільки я розумію, білоруське національне військове формування, яке сформувалось і діяло під командуванням ГШ ЗСУД?
Якщо так, є в мене ідея щодо його більш колоритної назви (типу уланський, жовнірський, чи щось таке інше їхнє національне, типу чийогось імені).
І ще Anderson, не знаю як іншим, а мені трохи ріже слух (чи краще сказати зір :) ) слово "червоні" (воно якось більше відноситься до тактичних позначень, ніж до ідентифікацію радянських військ). Пропоную вживати більш прийнятне слово "більшовики" і похідні від нього!!!

Ну взагалі такий полк(саме як піший) існував у литовській арміі, тому я вирішив створити аналог і у нашому війську, навіть знайшов білорусів старшин котрі в реалі служили арміі УД.

Щодо терміну червоні, то ок, але все ж буду і надалі час від часу використовувати, бо має бути різноманіття термінів

_________________
"Деякі типи правди є брехнею, і саме вони користуються найбільшою популярністю." Джек Лондон


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Війна 1920 року. Опис
ПовідомленняДодано: 29 листопада 2015, 18:24 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 10:42
Повідомлення: 940
Звідки: Луцьк
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Цитата:
Це наразі про план червоних. Трохи пізніше буде про наш план - найвставляючий план на світі :lol:

Тоді чекаю і після цього відредактую цю тему так щоб ваші повідомлення були згори а тоді мої...

_________________
"Деякі типи правди є брехнею, і саме вони користуються найбільшою популярністю." Джек Лондон


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 30 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Вы можете бесплатно создать форум PHPBB2 на MyBB2.ru, Также возможно создать форум бесплатно PHPBB3 на Getbb.ru
Український переклад © 2005-2007 Українська підтримка phpBB