Форум сайтa pvz.in.ua

Вітаємо Вас на нашому форумі!
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:10

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 50 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Питання Білорусі в нашій АІ
ПовідомленняДодано: 02 лютого 2015, 16:11 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
І так спробую тут хронолічно викласти обговорення Білорусі із ВК-групи:
gazon написав:
Товариство, пропоную тут обговорити пропозицію Valentine про створення буферної незалежної Білорусі.
Для цього завантажив спеціально мапу (клікабельно)
Зображення
Можлива незалежна БНР (червоний штрих-пунктир, в межах Мінської губернії), Білоруська АРСР (голуба лінія), Жорева лінія - кордни декларовані Радою БНР, Оранжевий - північний кордон УД

Valentine написав:
Може бути! Правда, хотілося щоб у білорусів був спільний кордон з литовцями... А то вже так... Не завжди наші бажання співпадають із нашими можливостями...

gazon написав:
спільний кордон білорусів і литовців в даній ситуації лише можливий у разі якщо БНР буде у складі Польщі (Віленський край є етнічно польським і поляки його не відадуть ні литовцям, ні білорусам). Спільний кордон можливий тільки в 40-х.

khorolec написав:
я єдине хочу зрозуміти ,на чіїх багнетах повстане незалежна Білорусь?

Anderson написав:
khorolec, це буде компромісне рішення трьох держав на Рижській конференції присвяченій саме Білорусі!

khorolec написав:
ох і злу ж польшу ви тут виростили

Anderson написав:
khorolec, нічого їй тут не зробиться!

gazon написав:
khorolec, на чиїх багнетах постане Білорусь я й до кінця сам ще не знаю, просто погодився на бажання Валентина мати нежалежну БНР (буферну, нейтральну та й дуже маленьку)!!! Моє бачення Білорусі - вона у складі Серединної Литви (на чолі з польським генералом Желіговським) яка в свою чергу є автономією Польщі (тобто поляки віддали окуповану Білорусь Серединній Литві, щоб хоч якось легитимізувати її захоплення), а С.Л. в свою чергу в 1922-23рр офіційно увійде до Польщі! Хоча "незалежна" БНР дуже цікава в нашому АІ світі своїм існуванням, думаю вона може сплутати всі карти (плани) своїм сусідам!!!

khorolec написав:
Впринципі, для УД, існування БНР, це не принципово, давайте краще,подумаємо,як нам до Дагестана дійти.
Хоча, десь на форумах існує світ БАЛТІЙСЬКО-ЧОРНОМОРСЬКОЇ УНІЇ, але спробуйте,його захистити в IIww, краще і не пробувати.

gazon написав:
khorolec, а що саме на увазі Ви маєте на рахунок Дагестану - його незалежнісь??? Такого не бачу, но дуже хочеться незалежну Грузію!!!

khorolec написав:
кордон УД з залежно-союзними утвореннями,від Сяну до Каспію.

gazon написав:
Про Балто-Чорноморський союз можна говорити тільки після 2-ї Св. Війни (чи її аналогу), до того в Європі, а тим паче в Східній ще не розвинулись ідеї панєвропеїмзу (політичних/економічних союзів на кшталт ЄС)!!!
"Залежно-союзне утворення,від Сяну до Каспію (а саме незалежне, хоч і союзне ВВД і Горська Республіка) + УД можливе лише після "війни голодомору"!!! Чи в нас буде ШИКАРНА більшовицько - українська війна 1920 -21рр.???

Anderson написав:
навряд шикарна...я все таки вирішив розписати цю війну без "гри"...хочеться вже закінчити війну за незалежність)

sergei-lvov написав:
Народ, вибачейте, що так довго не був, не робив, не приймав участь і тд - обставини зараз троха не ті (наврядчи китйаці, говорячи про проляття життя підчас змін, мали на увазі щось подібне до нашої ситуації), але наразі троха вертаюсь, поки не настав час окопи навколо Львова копати.
І так, Білорусь... В принципі особисто я наразі не дуже схильний до ідеї незалежної Білорусі (бо її в Білорусі насправді майже ніхто не підтримував, оскіко білоруське питання як таке взагалі тіко народжувалося), але в принципі вважаю, що це можливо в якості політичного компромісу. Передумовою цієї можливості є наша перемога у війні з більшовиками (в такому випадку ми би просувалися на схід та північ, переслідуючі війська більшовиків, що є повним аналогом польсько-більшовицької війни) та нашого компромісу з поляками (в цьому випадку ми мали би припустити, що внаслідок нашої перемоги в Західній Україні у федералістської позиції Пілсудського була би більша підтримка всередині Польщі), що в цілому привело б до утворення незалежної, але слабкої Білорусі під спільним україно-польським протекторатом. В цьому випадку важливим є східний кордон Білорусі, оскіко ми були би зацікавлені у приналежності до Білорусі Березинської водній системи та Лібаво-Роменської залізниці, що фактично обумовлює приналежність більшої частини течії Дніпра до Білорусі.
І ще - я все ще думаю, що ми зможемо провести війну і це треба зробити. Якщо наші закляті брати на нас на тому тижні не нападуть, то я троха ті цифри, що видобув, працюю - і можна буде побавитись.

Valentine написав:
тобто ви пропонуєте приблизно сучасний кордон ???

sergei-lvov написав:
нууу, тут складно відразу сказати, бо не зовсім зрозуміло щодо полоцька з вітебськом (не дуже орієнтуюся в ситуації саме там), але в дніпровському секторі - приблизно так

Valentine написав:
ну добре, на сході все більш менш ясно я вас підтримую, а як щодо західного кордону?

sergei-lvov написав:
я думаю, що щось близьке до РІ

Valentine написав:
тобто польський кордон зразка 1921 року? Взагалі, не в наших інтересах будь-яке, навіть мінімальне, посилення поляків... Чому не варто поборотись за те щоб поляки не вилізали за лінію Керзона чи то в Литві, чи то в Білорусі?

sergei-lvov написав:
поборотись можна, питання в тому чи реально щось вибороти - в нас і інших клопотів є вагон (не один) та ще пару маленьких візочків. Ми фактично звільняємося у 1921 році - і то не повністю, бо є питання Бесарабії, Чорноморських проток та економіки. Поляки на цей час цю територію щільно займають. Яким чином ми їх витиснемо з цієї території? Ще однією війною, коли в нас є більш важливі питання? А без цього - це поточна ситуацію ерефії в Криму: сила є, розуму нема, тому нічого до кінця не виходить.

Valentine написав:
sergei-lvov, ну боротися не обовязково власними руками... Є ще литовці з білорусами... Взагалі, я в цьому чомусь переконаний, білоруська армія має бути украінським витвором і діі наші мають бути скоординовані. Це в першу чергу має стосуватись війни з поляками де сябри мають прикривати наш північний фланг по лінія Барановичі - Мінськ. По можливості литовці і білоруси мають витіснити поляків із Серединноі Литви в чому обидві сторони зацікавлені. Ну от, для пртипольськоі коаліціі маємо двох союзників))). Сюди б ще чехів з німцями і картина маслом)))...

sergei-lvov написав:
нам би спочатку своїми проблемами розібратися, а вже потім видавлювати поляків нествореними чи нездатнимиїм протистояти арміями - все одно нам доведется втрутитись після того, як поляки дійдуть до каунаса чи мінська. а особисто мені у 1921-22 роках більш цікаві ті питання, які я окреслив. Крім того, вам слід згадати про діяльність Разведупра РККА у 1921-25 роках - ви думаєте, що білоруси самі впораються і матимуть можливості для поольських розборок?

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Питання Білорусі в нашій АІ
ПовідомленняДодано: 02 лютого 2015, 16:40 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
Valentine написав:
я мав на увазі 19-й рік. Нам тоді союзники не завадили б...

sergei-lvov написав:
у 1919 році білоруси не союзники, а одна дивізія ДА УНР за своїм станом. та й литовцям нема ніякого сенсу лізти в драку

Valentine написав:
ну на початок року то ніби так, а от на кінець не все так однозначно.

sergei-lvov написав:
а хіба на кінець 1919 в нас є суттєві проблеми з поляками?

Valentine написав:
на кінець конфлікт якби вичерпується, а от влітку питаннь до поляків у нас масса. Я би не був би настільки скептичним до стану арміі БНР. В них міг би вийти аналог арміі Петлюри за певних умов... І по чисельності також...

sergei-lvov написав:
згоден - міг би. а самі умови чи існували? наприклад літом 1919 року?

Valentine написав:
ну так цьому потрібно активно посприяти. І поборотися... Вже під час формування та мобілізаціі нашоі арміі потрібно створювати кадри білоруських частин на Поліссі на перспективу. Там, доречі в реалі щось і було...

sergei-lvov написав:
перспектива - це троха віддалене поняття. І хоч я не проти перспективи, але тепер не розумію, коли і яким чином ви пропонуєте боротися за західний кордон Білоусі? У 1919 поляки і більшовики білорусів роздавлять, як і було в реалі. У 1920 для нас більш важливий спокійний тил, ніж західний кордон в той момент не існуючої Білорусі. У 1921 поляки вже по факту кордон встановили, в білорусів сил явно не досить, а в нас є інші більш важливі справи. То коли?

Anderson написав:
Колеги, я все ж виступаю за те що ми на переговорах в 1921 році дійшли до висновку про створення буферної держави!

Valentine написав:
sergei-lvov, я ж наголошував, на протязі 19-го року. Якщо білорусам та литовцям вдасться відтягнути хоч дві-три дивізіі з украінського фронту це вже буде для нас успіхом... Ну, можна ще під час нашого наступу на півночі зимою-весною 1919 р. не зупинятися, та просуватися далі займаючи власне білоруські терени і вийти десь на лінію Слуцьк - Бобруйськ - Гомель. Таким чиним ми здобуваємо базу для розгортання білоруськоі арміі. Ну, і під час нашоі з поляками "заварушки" влітку 19-го під шумок нехай самі вибивають поляків з Мінська та в напрямку на Молодечно - Вільно прориваються на з'єднання з литовцями які мають завдати удару на зустріч...

Valentine написав:
Anderson, та я не наполягаю!!! Я так, вирішив просто погратися в геополітику в украінському виконанні... Так, я впринципі, повністю погоджуюся із твердженням про те що білоруська державність можлива тоді викдючно у вигляді компромісу в ході трьохсторонніх переговорів в ході яких буде створено буферну Білоруську республіку. Але межі тоі Білорусі не подобаються. Тому пропоную нові межі для білорусів виходячи із сучасного адмінподілу Білорусі. Отже, власне БНР охоплює приблизно територіі Мінськоі та Могильовськоі областей, нам відходять частково Брестська та Гомельська області, полякам - Гродненська обл., росіянам - Вітебська. Ще раз наголошую, що все це відносно умовно і кордони потребують значноі корекціі...

sergei-lvov написав:
2 чи 3 дивізії поляки все одно пошлють у Білорусь, бо там живуть поляки і вони спримають ці території тачно також, як і Галичину. займать Слуцьк-Бобруйськ сенсу ніякого не бачу - нащо нам ще одне місце для боїв з поляками (це додатково до більшовиків, яких звідти треба буде вибивати)? Все, що нам дійсно треба, це Поліська залізниця дещо південіше. Щодо білоруської армії, то хто в ній може бути? Чи, точніше, скілько людей? Валентин, просто самі подумайте - скіко там можна зібрати військ і яка їх буде стійкіст - і опишіть це нам (ну я особисто не маю ще додаткового часу аби думати скіко тих білорусів буде і які в них шанси будуть. наразі я думаю, що ніяких, але припускаю, що можу помилятись. але це потребує доказів ініціатора цього варіанту, тобто вас)

Anderson написав:
в дійсності у нас буде білоруська частина, але ніяк не 2-3 дивізії...максимум 1-2 полки. Пишучи ТЛ я згадував про білоруську дружину сформовану в Києві з білорусів, яка в Мозирі розгорниться до полка. Вот якраз ті білоруси які забажають служити в цій частині і будуть її поповняти! Гадаю більше 1 полка не назбирається...максимум 2!

sergei-lvov написав:
Anderson, та я говорив не про білоруські, а про польські 2-3 дивізії - в межах дискусії з Валентином

Valentine написав:
sergei-lvov, чесно кажучи, якимись конкретними цифрами чи підрахунками я не "располагаю"... Звичайне припущення та гра в "украінський імперіалізм"... Стосовно білоруськоі арміі інформаціі як токоі практично не має, та й сама та "армія" з'явилася вже в 1920 році і по своєму складу вона була більше російською ніж власне білоруською та більше скидалася на деморалізовану банду що більше зацмалася грабежами аніж боєвими діями. Хоча, можливо, за умови добре проведеноі організаціі та хорошого матеріального забезпечення з украінського боку з цього щось могло вийти... Білоруси по своій натурі люди спокійні і думаю мобілізацію серед них можна було б провести успішно... Але, повторюю, це не більше ніж припущення...

khorolec написав:
За весь період визвольних змагань, БНР спромоглася мати в армії максимум 2 полки.

gazon написав:
Так як незалежна Білорусь утворювалася із земель, які захопили поляки, вони б так просто так ці землі не віддали б!!! Тому пропоную, щоб БНР підписала з Польщею союзний договір (щось схоже на на договір Польщі й УНР 1920р.). В білорусі з Польщею була б спільна залізниця, валюта (злотий), пошта й телеграф та ін.

gazon написав:
Valentine написав:
тобто польський кордон зразка 1921 року? Взагалі, не в наших інтересах будь-яке, навіть мінімальне, посилення поляків... Чому не варто поборотись за те щоб поляки не вилізали за лінію Керзона чи то в Литві, чи то в Білорусі?
В даних АІ-умовах лінія Керзона - то вже й не така серйозна штука (якщо її не дотримались на українсько-польському кордоні, то чому мають дотримуватись на польсько-білоруському?)

gazon написав:
sergei-lvov написав:
В цьому випадку є важливим є східний кордон Білорусі, оскіко ми були би зацікавлені у приналежності до Білорусі Березинської водній системи та Лібаво-Роменської залізниці, що фактично обумовлює приналежність більшої частини течії Дніпра до Білорусі.
А можна поконкретніше про можливий східний кордон Білорусі??? В сенсі які губернії, які повіти увійдуть, а які ні, лінія кордону по контрольних точках?

sergei-lvov написав:
це приблизно північно-західний кут чернигівської губ, пропойськ, чауси, горки, орша або північно-східний кут і далі по східному кордону могильовської губ до орши, північніше треба окремо визначатися

gazon написав:
Дещо "позитивніша" Білорусь (перероблено згідно обговорень в темі і пропозицій Сергія)
Зображення
північний кордон сам додумував (спирався на те, що Вітебськ, як важливий залізничний вузол, більшовики обов'язково залишать собі)

sergei-lvov написав:
gazon, где-то так подойдет

khorolec написав:
Давно не перечитував таймлайн, але в тому , що в мене на компі написано, що поляки з червоними зупиняться по Березині, тож БНР виходить може бути тільки з ласки поляків як буфер для них проти сходу, щодо Литовсько-Білоруського варіанту, то там територіальний спір з поляками, тому треба щоб його не було, інакше дивна буде передача земель ворогу.

sergei-lvov написав:
так поляки в Рі і вернули Мінськ більшовикам. А з литовсько-білоруським варіантом ми ніби вже всі погодились, що це малореально.

khorolec написав:
а у нас що теж буде Варшавська битва?Скоріш битва зо Київ.Тому полякам сил на Білорусь по Березену або навіть до Дніпра вистачить.

Anderson написав:
уважно перечитуємо тл та робимо висновки! Поляки просуваючись в білорусі будуть як робити спроби обійти наш Галицько-холмський фронт так і завдати поразки більшовикам...а враховуючи що основні сили вони будуть кидати "в лоб" на Львів літом-осінню 1919 то Березіна це ще доволі оптимістиний для них варіант просування!

sergei-lvov написав:
http://belarmy.by/istoria-belarusi/istoricheskaya-spravka-o-vooruzhennyx-silax-belarusi
В 1917-1920 гг. сторонники независимости Беларуси прилагали усилия по созданию собственных вооруженных сил. В целом в различные беларуские национальные соединения и части удалось набрать порядка 11 тысяч солдат и офицеров.
Первым таким формированием следует считать Беларуский пехотный полк, созданный в ноябре 1917 г. Исполни­тельным комитетом Великой Беларусской рады Всебеларуского съезда (позже, в марте 1918 г., Исполком провозгласил образование Беларуской народной республики). Данный полк в составе Польского корпуса легионеров генерала Юзефа Довбур-Мусъницкого принял участие зимой 1918 г. в боевых действиях против большевистских сил.
В 1919 г. имели место попытки создания беларуских ча­стей в составе так называемой Беларуско-Литовской армии, а также собственно Беларуской армии — под контролем по­ляков (глава Польского государства Юзеф Пилсудский раз­решил сформировать для нее первых два беларуских баталь­она и утвердил состав организационной структуры — Беларуской военной комиссии).
Штаб Беларуской армии и офицерские курсы для нее были развернуты в Слониме; в крупных населенных пунк­тах Беларуси открылись вербовочные пункты. Материальной базой для создания армии стали запасы американских вооруженных сил, оставленные ими после окончания Первой мировой войны во Франции. Однако реально в Беларускую армию, из-за нежелания служить в ней крестьян, бы­ло набрано менее 500 человек.
В 1920 г. при поддержке антибольшевистского Русского политического комитета в Польше, во главе с известным терраристом Б.В. Савинковым, Беларуская партия эсеров приступила к формированию на территории уже советской Беларуси отрядов партизанской «Зеленой армии»
После провозглашения в октябре 1920 г. в Слуцке (на территории, оккупированной поляками) Слуцкой республики в ее пределах была объявлена всеобщая мобилизация, причем оружие и снаряжение предоставило польское ко­мандование. В результате антибольшевистски настроенные беларусы сформировали 1-ю Слуцкую стрелковую бригаду (около 4 тыс. человек) в составе полка Слуцких стрельцов и грозовского полка. В ноябре-декабре 1920 г. эта бригада участвовала в боях с частями Красной армии, после чего эвакуировалась в Польшу.
Кроме того, в 1920 г. в боевых действиях против больше­виков на территории Беларуси участвовали состоявшая на службе БНР так называемая Русская народная добровольче­ская армия генерал-майора С.Н. Булак-Балаховича (25 тыс. человек) и Беларуская народная армия (900 человек) — обе они взаимодействовали с ранее сформированной в Польше 3-й Русской армией генерал-лейтенанта Б.С. Перемыкина. Однако эти действия не увенчались успехом, остатки дан­ных формирований на рубеже 1920-21 гг. ушли в Польшу, где были разоружены и интернированы.
В период Гражданской войны национальные беларуские формирования в Красной армии не создавались, хотя два полка имели «национальные» названия — Витебский и По­лоцкий.
С середины 1920-х гг. по конец 1930-х в РККА существо­вала беларуская территориальная стрелковая дивизия

sergei-lvov написав:
http://belarmy.by/army-mira/vooruzhyonnye-sily-litvy
По данным советской военной разведки, летом 1920 г. литовская армия насчитывала 23.850 солдат и-офицеров. Она состояла из 3 пехотных дивизий, гусарского и артилле­рийского полков, 4-х отдельных батальонов (электротехни­ческого, железнодорожного, саперного, запасного), отдель­ных гаубичной и зенитной артиллерийских батарей, авиаци­онного парка и юнкерского училища. На вооружении армии имелись 336 пулеметов, 4 тяжелых и 36 легких полевых ар­тиллерийских орудий, 3 бронепоезда, 10 самолетов.
Перед превращением Лйтвы в Литовскую ССР с вхожде­нием в «братскую семью советских республик» (июль-ав­густ 1940 г.) ВС страны насчитывали 28 тыс. человек и со­стояли из сухопутных войск (на них приходилась основная часть личного состава), ВВС и ВМС. При мобилизации численность ВС могла составить более 90 тыс. человек.
В военно-административном отношении территория страны была разбита на 3 дивизионных военных округа (Вильнюсский, Каунасский, Шяуляйский), начальниками которых являлись командиры пехотных дивизий. Им под­чинялись 20 уездных военных комендатур (кроме Вильнюс­ского края, «подаренного» в 1939 г. Литве Советским Со­юзом — здесь комендатуры развернуть не успели).
В сухопутных войсках по штатам мирного времени име­лись 3 пехотные дивизий (1-я — район дислокации Виль­нюс — Расейняй — Паневежис — Купишкис, 2-я — Кау­нас — Ионава —Шяуляй — Мариямполе, 3-я — Шяуляй — Плунге — Таураге)* кавалерийская бригада (Вильнюс— Ка­унас — Вилкавишкис — Таураге), 11-й артиллерийский полк (Паневежис), учебную артиллерийскую группу (Панемуне), группу зенитной артиллерии, полк бронепоездов (бронепоезда «Гедиминас», «Железный Волк», «Кястутис»), бронеотряд (3 танковые роты и рота бронеавтомобилей; Радвилишкис), 2 инженерных батальона (1-й — Каунас, 2-й — Радвилишкис), автоотряд и батальон связи (Каунас). При мобилизации предусматривалось развернуть еще 3 пе­хотные дивизии и кавалерийскую бригаду.

Офицеры армии готовились в Каунасской военной шко­ле, высший командный состав -г на курсах Генерального штаба.
На вооружении СВ состояло около 160 тыс. винтовок, 900 станковых и 2700 пулеметов, 12 французских легких танков «Рено» FT-17, 32 английских легких танка «Виккерс-Карден-Ллойд» Мк2А, 6 шведских бронеавтомобилей «Ландсверк-181», 114 французских 75-мм полевых пушек, 19 русских 76-мм полевых пушек обр. 1902 г., 12 англий­ских 83,8-мм полевых пушек, 70 французских 105-мм и 2 — 155-мм гаубицы, довольно много бывших польских 37-мм противотанковых пушек обр. 1936 г. шведской фирмы «Бофорс» (достались литовцам в 1939 г.), 100 ^ 81,4-мм мино­метов Стокс-Брандт шведскогр производства, 250 швей­царских 20-мм автоматических зенитных пушек «Эрликон» и их немецких аналогов Flak-28,9 английских 75-мм зенит­ных пушек «Виккерс-Армстронг».
В ВВС Литвы’ (1,3 тыс. человек) — сильнейших среди стран Балтии, но ничтожных в сравнении с ВВС СССР — имелись истребительная авиагруппа (1-я эскадрилья — Ка­унас, 5-я — Щяуляй, 7-я — Каунас), разведывательная авиа­группа (2-я эскадрилья — Каунас, 6-я и 8-я — Паневежис), бомбардировочная авиагруппа (3-я и 4-я эскадрильи щ Шя­уляй), военно-авиационная комендатура, зенитный бата­льон, батальон охраны аэродромов, 5 рот ПВО, прожектор­ная рота, рота звукоулавливателей, рота постов наблюде­ния и военно-авиационная школа. . ,
Ащпарк включал 35 истребителей (7 итальянских Фиат CR.20,.13 французских Девуатин D.501,14 английских Гдостер «Гладиатор», Мк1 и интернированный в 1939 г. немец­кий Мессерщмитт Ме-109С), 50 разведчиков и легких бом­бардировщиков (14 итальянских Ансдльдо Айзо А. 120, 16 отечественных ANBO-4,1 — ANBO-8 и 17- ANBO-41, а так­ же интернированные в 1939 г. немецкий Хеншель Hs-126B-1 и польский PZL-46 «Сум»), 3 транспортно-штабных самоле­та (2 английских Де Хевилленд DH-89 «Дрэгон Рэпид», 1 американский Локхид L-5C «Вега» с собственным именем «Литуаника-2») и 39 учебных самолетов (немецкий «Альба­трос» J.II, немецкий «Альбатрос» C.XV, немецкий Фоккер D.VII, 2 немецких L.V.G. C-VI, 10 немецких Бюккер-133 «Ю

gazon написав:
Думаю Литовські штати ЗС приблизно повністю підійдуть Білорусі, я маю на увазі 28 - 30 тис. чол.
В мене друге питання, хто може очолити Білорусь? На мою думку це має бути військовий чи політик, білорус, якого висуне чи підтримає Польща. Є такі кандидати???

Anderson написав:
щодо військових то можна пробувати цих кандидатів: генерал-лейтенант К.Кондратович або полковник К. Єзотов. Вони в реалі приймали активну участь в формуванні білоруських підрозділів.

"У той самий час розпочалося формування білоруських військових частин та "білорусизація" ряду частин армії на фронті.
Наказом начальника штабу Верховного головнокомандуючого генерала Бонч-Бруєвича від 24 листопада 1917 року № 937, було дозволено формування Білоруського піхотного полку у місті Мінськ, і до початку грудня до нього записалося близько 350 чоловік, першим командиром став генерал-лейтенант Купріян Кондратович(після нього поручик Констянтин Єзовітов). Але полк не мав ні казарм, ні зброї, ні тилової частини, ні грошей.
Разом з тим на Румунському фронті почалася "білорусизація" ряду частин російської армії. Цілий 4-й армійський корпус цього фронту - у складі 30-ї та 40-ї дивізій(що раніше дислокувалися в Білорусі та поповнювалися там само) став "білоруським". Однак відіграти помітну роль в білоруському державотворчому процесі цій частині не вдалося. Крім вище згаданого корпуса про "білорусизацію" було оголошено в 43-й пішій дивізії, 6-иу Таурогенському кордонному кінному полку та двох піших дружинах. Після розвалу фронту ці частини були росформовані румунською владою...
В самій Білорусі процес створення військових частин був перерваний більшовицьким втручанням, котре тоді мало абсолютний вплив в країні. Білоруський піхотний полк був росформований, а ВБР перейшло на нелегальне становище.
З наступом німецьких військ в лютому 1918 року ВБР хотіло через повстання повернути владу. 19 лютого озброєнні добровольці під командою Констянтина Єзотова(Єзовітов), зайняли Мінськ(а точніше його північну частину, бо південну зайняли польські частини). Однак, німці не визнавали самопроголошену Білорусію тому роззброїли добровольців, однак члени ВБР не були піддані репресіям.
Після евакуації німецьких частин, уряд БНР спробував знову здобути владу, однак як і в минулому році, на заваді стало швидке просування частин Червоної армії. Після захоплення країни, уряд БНР та кадри їх військових частин перебралися до Литви, де продовжили формування. У Вільно формувався у складі Литовської армії 1-й Білоруський полк, котрий згодом продовжить формування в Гродно(як результат втрати Вільна). 11 червня 1-й Білоруський полк був розсформований поляками в результаті відмови виконати наказ про передислокацію до Слоніма та вляття там в склад польських військ. Після цього єдиними існуючими частинами білорусів залишилися 5-та окрема піхотна рота(200 чоловік) в Ковно, комендантська команда(40 чоловік) та гусарський ескадрон(50 вершників). Всі вони входили в склад армії Литви. 5-та окрема і комендантська частина переформовані в 1-шу та 2-гу окремі піхотні роти, а гусарський ескадрон влився у склад 1-го литовського уланського полку. 20 червня 1-ша рота приймала участь у боях проти більшовиків під Двинськом у складі литовської армії. 17 листопада ці частини були переформовані в батальйон, котрий щоправда проіснував до 1 квітня 1920 року, коли скоротився до окремого загону. В листопаді 1920 року білоруські частини прийняли участь у відбитті нападу польського генерала Жилінського на Литву. Припинило існування білоруське формування на території Литви лише 18 червня 1923 року."

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Питання Білорусі в нашій АІ
ПовідомленняДодано: 02 лютого 2015, 17:47 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
gazon написав:
Тарас, ну-у-у на цих кандидатів Польща не погодиться, адже вони були на стороні противників польщі (Литва) або підтримували ворогів Польщі. А "наша АІ" Білорусь буде утворюватись з земель які перебували під окупацією Польщі, і тому кого Польща захоче (поставить) той (ті) і буде владою в Білорусі. Я тут навіть схиляюсь що це можуть бути етнічні поляки!
Ще у мене виникла думка, що за визнання незалежної Білорусі і передачі їй Могильовської губ. в Білорусі має бути дозволена більшовицька КПБ.

Anderson написав:
Тоді нехай Желіговського))

khorolec написав:
Білорусія це добре, але є й інші питання, що у нас з Турками, і дуже б мені хотілося б зберегти , хоть щось у білих на сході, тоді б можна б було у Війні голодомору вдарити з двох боків і залишим тоді комуністам тільки центральну росію, хай по Урал, а за Уралом Республіка Сибір, ми заберем всі козаціко-горські регіони півдня, можливо, ще й закаспійську область, Туркестан хай бере Сибір. (розумію що малореально але красиво в духі сьогодення)

Anderson написав:
не всі наші бажання є можливими! З Турками до 1923 нічого цікавого...у них свої проблеми у нас свої

khorolec написав:
Незабувайти, що завдяки нападу червоних, на Арменію, турки розвязали собі руки з греками, залишивши на сході , лише прикордонників, бо у них був договір з червоними, а у нас арменія червона, чі ні?

gazon написав:
по Желіговському - мені впринципі подобається, але чи не був він в тоді зайнятий Серединною Литвою?

sergei-lvov написав:
а чому? Ніде не була дозволена, а в Білорусі має бути дозволеною як умова визнання? Визнання ж виникає за мирною угодою з Польщею та нами\, тобто тут дещо інший баланс сил. Крім того, особливого сенсу в цьому нема, бо її все одно заборонять не пізніше 1924 року

Anderson написав:
Нуу, то це жовтень 1920, а мова йде про 1921 рік

gazon написав:
може я не так висловився, чи Ви не так зрозуміли, я мав на увазі що більшовики погодяться на відокремлення території Білорусі від більшовицької Росії/створення "буферної" держави якщо там буде дозволена діяльність більшовицької партії, якщо ні, то який резон більшовикам втрачати територію?

sergei-lvov написав:
нууу, відсутність додаткових військ? В РІ поляки взяли Мінськ, але потім вернули, бо ендекам Білорусь була непотрібна. Ми ж наступаємо вздовж Дніпра, а поляки на той момент стоять вздовж Березини, так що вони нічого нового не відступають - просто визнають існуючий кордон

gazon написав:
Сергей, так отож поляки і більшовики можуть і встановити спільний кордон (не створюючи Білорусь (а Білорусь у на тут це більші частини Мінської і Могильовської губ.) як по Березині так і по РІ польсько-більшовицькому кордону. В нашому випадку Білорусь це держава створена в результаті компромісу.

sergei-lvov написав:
ендеки не хотіли Білорусь чи її території, її Пілсудський хотів, але ендеки були головними в польській зовнішній політиці тоді. Відповідно поляки кордон по березині робити не будуть. Звісно, їх інтереси треба буде враховувати, але це відбуватиметься іншим чином. Ну і - який у поляків може бути вплив у Білорусі після перших загальних виборів?

gazon написав:
Сергей, отож бо й воно, ендеки по березину не хочуть, але їм краще кордон із "буферною" Білоруссю ніж із більшовицькою Росією і з другого боку, якого ладана, Росія має погодитись на окрему Білорусь якщо там будуть заборонена більшовицька партія, якщо вони можуть ще трохи "повоювати" і врешті решт домовитись на РІ кордон. Зрозумійте я ні в якому разі не виступаю за соціалістичну Білорусь, просто легальна більшовицька компартія білорусі це один з ключів (компроміс, з яким можливо погодиться Росія) до створення незалежної білорусі!
Шо там буде після перших загальних виборів, я сам ще не знаю, але на помент мирних переговорів і створення Білорусі (проголошення незалежності, визнання її сусідніми та іншими країнами) вона буде під окупацією і контролем Польщі, тому польський фактор там я думаю буде вирішальний, а легальна КПБ(б) (я ще раз повторюсь) буде тією умовою через яку на це пристане Росія!

sergei-lvov написав:
не розумію, чому вони можуть ставити умовами визнання незалежності білорусі дозвіл компартії, якщо більша частина території перебуває поза їхнім контролем? тим більше, що, наскіко я знаю, вони такої умови не ставили жодного разу? наскіко я памятаю, якщо більшовики перемагали. то вони просто включали країну у срср, а якщо програвали. то визнавали незалежність і займались підривною діяльністю. Парламентський спосіб боротьби вони в той момент в жодній країні не вибирали, а лише для цього потрібна легалізація компартії.
Що буде - це на разі загадка. але польські стороники або перестануть бути у владі, або перестануть бути польськими сторонниками - з чого б білоруським православним селянам вибирати сторонників панської католицької польщі (саме так польщу тоді сприймали в нас та білорусі). А от до чого тут приставання Росії - загадка, бо фактично на схід від поляків в білорусі будемо ми і саме ми будемо вести війну з більшовиками.

gazon написав:
Сергей, ну тут не класичні переговори між двома воюючими країнами, у нас тут взагалі, вибачте на слові хрін зна що (я й досі у всіх цих АІ реаліях незалежної Білорусі не бачу, але раз створюємо то сворюємо), у нас тут переговори між трьома країнами (дві з яких частково союзники) про створення четвертої!!! Безперечно Росія в майбутньому буде вести підривну діяльність в Білорусі, але через те що це об'єкт а не суб'єкт переговорів поляки з українцями могли б погодитись на легальну КПБ(б) (це не в їхніх країнах легалізовується), а Росія висунути таку умову (ну да парламентський спосіб боротьби не в стилі більшовиків, ця умова була б, так би мовити політичним піаром, типу: да ми (Росія) втратили Білорусь, вона незалежна, але ж дивіться ми добились того що там легально працюють наші брати білоруси - більшовики).

sergei-lvov написав:
та я теж не так щоб особливо бачу, але в якості україно-польського компромісу Україна та Польща могли б створити Білорусь з контрольованих територій. Росія ж тут ні до чого - вони просто визнають незалежність Білорусі, яка їм не належить. Чого б нам чи полякам погоджуватись на легалізаію КПБ - з ризиком приходу її до влади парламентським шляхом - мені наніц не зрозуміло. Швидше би ми проголосили незалежну Білорусь, домовились з поляками про приєднання контрольованої ними частини, Білорусь підписала б з нами і поляками всі належні договори (про кордон, союз, торгівлю і тд) і вступила би в якості молодшого партнера на переговорах. Де тут перспектива легалізації КПБ?

gazon написав:
Сергей, можна створити білорусь і до переговорів, я ж просто запропонував одну з причин, через яку б можливо більшовики погодились підписати мир і визнати Білорусь (створену до, під час чи після переговорів)...

Valentine написав:
Доречі, щодо Желіговського... А чи мала шанс на життя "білоруська" державність у вигляді Серединноі Литви та Мінськоі і Могильвських губерній з панівним положенням польськоі націі??? Чи могли піти на таке поляки?

gazon написав:
Валентин, Я це з самого початку пропонував!!! Тобто автономну Литву (Білорусь по Березину + Серединна Литва) у складі Польщі з столицею у м.Вільно. Передивіться перші пости в цій темі чи в темі про сусідні країни. Для мене це видається більш реальнішим!!!

sergei-lvov написав:
Валентин, не думаю - що заважало полякам залишити Серединну Литву хоча б номінально незалежною? Більше того, яке панівне положення поляків в такій Білорусі - їх елементарно менше? В реальній Польщі панівне становище забезпечувалося польськими діями - призначеннями, голосуваннями депутатів та урядовців, діями армії та поліції - з Польщі. А в цій Білорусі хто ці дії робитиме?

sergei-lvov написав:
gazon, а що означає автономна Литва в вашому розумінні?

gazon написав:
Сергей, Ну почнемо з того що в Пілсудського була така ідея федералізму, на скільки я пам'ятаю взагалі мало бути 3 Литви у складі Польщі: Верхня (тобто саме Литва), Серединна (Вільнюс), Нижня (Новогрудок). А в моєму розумінні це Віленський край + Мінська губернія (без 3-х південних повітів), столиця м.Вільно, зі своїм Сеймом, урядом, символікою, але підконтрольна Польщі у військовій і політичній сфері. Фактично сучасна Шотландія у складі Об'єднаного королівства.

sergei-lvov написав:
то у Пілсудського, а у ендеків була інша ідея. Але більш важливо тут інше - межі контролю/автономії як ви собі уявляєте?

gazon написав:
Ну поки що глибше це питання не обдумував, так як його відкинули!!! Треба спочатку знову прочитати Польські плани федерації як Пілсудського так і ендеків (до речі можете підсказати якісь посилання?). Поки що самому туманно представляється, ну мабуть буде фінансова незалежність (податки зібрані в Білорусі до центру йти не будуть і т.д.), можливо судова...

sergei-lvov написав:
наразі жодної. А що важливо, то хто куди обирається, хто ким призначається, ну і хто за це все платить.

gazon написав:
Думаю в такій ситуації поляки б обирали свою нижню палату, білоруси свою, верхня була б спільною, хоч і з закріпленою законодавством переважаючою польською квотою десь 60/40 чи 70/30

khorolec написав:
Щось у всіх цих розмовах,я не знайшов переконливих доказів ,що Білоруська державність потрібна нам,навпаки кордон польші з червоними,в певній мірі може гарантувати нам за певних обставин союз поляків з нами проти червоних.

sergei-lvov написав:
тут одразу цілих 2 питання:
1. чи схитіли би поляки кордон на схід від реального
2. що робити з зайнятими нами територіями в Білорусі, якщо не створювати Білорусь?

gazon написав:
І чи схотіли б українці, щоб північний кордон був у нас був не з поляками/білорусами а з більшовиками?

khorolec написав:
sergei-lvov, 1.в реалі просто не змогли,щодо 2.а хіба у нас не було поліської округи,тож не бачу проблеми й в розширинні її до губерні.

gazon написав:
Нуу Поліська округа так чи інакше у нас перетвориться в губернію, а щодо решти Мінської губернії, то я не прихильник включення неукраїнських територій, якто Ростов чи Мінськ

sergei-lvov написав:
khorolec, 1. ну та, невже Мінськ поляки не взяли? А якщо взяли, то чого ж тоді вернули, якщо питання тіко в "не змогли", яке цілком "змогли"? 2. по перше, тоді вже треба розширювати до 3 губерній, а це вже зовсім не поліська округа. яка насправді є прикордонним краєм і щодо самого походження, економічних звязків та мови населення? А от всі інші території - це вже суттєво менше звязані з нашою основною територією.
Ну і, крім того, я теж неприхильник включення суто неукраїнських територій інакше як з стратегічних чи економічних міркувань.

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Питання Білорусі в нашій АІ
ПовідомленняДодано: 02 лютого 2015, 17:59 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
khorolec написав:
Може я щось пропустив, але я гадав , що Білорусь це трофей Польші, тому, про які 3 білоруські губерні у складі гетьманату йде мова, я не зрозумів? А щодо могли, то гадав, що завдяки існуванню гетьманату поляки і зможуть, бо основні військові потуги червоних доведеться перемолоть нам.

sergei-lvov написав:
ну та вони і так змогли - кожного разу вони зупинялись зовсім не через протидію більшовиків, а через своє небажання йти далі або перемирє.
Щодо інших губерній, то я так зрозумів, що ви хочете розширити межі Поліської округи іншими частинами сусідніх губерній, тобто фактично залишками Мінської, Могилівської та ще якоїсь (мабуть що Гродненської, але там залишки в поляків, а не в більшовиків, так що троха глюк) губ.

khorolec написав:
Виникає таке питання,якщо ми згідно таймлайну перемагаємо поляків,та встановлюємо кордони по етнічних межах,чі не будуть поляки більш поміркованими,та чі не зможе винукнути проект балтійсько-чорноморської спільноти,яку в реалі прагнули створити на Рижській конференції1921, глава МЗС Латвії Зіґфрід Мейєровіц навіть проект створив,вреалі там помішало прагнення поляків на створення 3 Речі Посполитої ВИКЛЮЧНО ПІД ПОЛЬСЬКИМ контролем.???

Anderson написав:
якщо маєте якісь конкретні джерела по цьому питанню - скидуйте, ознайомимося!

khorolec написав:
наберіть балто-чорноморська вісь .А думки про такий союз у мене виникли під впливом перебування в групі Балтийско-Черноморская Уния вконтакті.

gazon написав:
Ну впринципі як оборонний альянс УД, Литви, Латвії, Естонії і Фінляндії (Польща якось в цей альянс не вписується через тер.претензії до УД і Литви) мені подобається, але повторюсь як суто військовий альянс і то він може виникнути не раніше середини 20-х. Хоча поступово зможе перетіоритись у віськово-політично-економічний союз!!!
Початком такого союзу я бачу створення військового союзу між Україною і Фінляндією проти більшовиків (Я вважаю що між колишніми царськими генералами Скоропадським і Манергеймом складуться не просто союзницькі а навіть приятельські стосунки)..

Anderson написав:
так Манергейм до певного часу не мав впливу в Фінляндії! просто був шанованою людиною!

gazon написав:
може й так, проте Манергейм міг стати ідеологом такого союзу у Фінляндії (таким собі "Медведчуком" з його "Українським вибором") і використовуючи свій авторитет в суспільстві і владі міг підштовхнути уряд Фінляндії до створення союзу.

Anderson написав:
Манергейма викинула до руля агресія СССР! Фіни будуть триматися нейтралітету до кінця...

khorolec написав:
в том то й загвоздка,що без Польші,або когось похожого по силі він немає сенсу. я мав наувазі з військової точки зори,а як економічний союз то має сенс в існуванні.

gazon написав:
В ті роки в економічний союз я не вірю.

khorolec написав:
в ідеалі було б заключити союз з поляками на зразок їх союзу з Румунами,де кожна сторона обязувалась підтримати іншу половиною своїх сил мирного часу(вреалі проіснував 5 років і не був продовжений).

gazon написав:
Дуже цікаво, навіть не чув про такий договір, де можна знйти про нього якусь інформацію?

gazon написав:
Товариство, переглядаючи на ФАІ тему про Серединну Литву згадалась мені моя ідея щодо Білорусі, яку я пропонував раніше - Білорусь частина серединної Литви, яка в свою чергу є автономією Польщі. І в мене з'явилась нова ідея: отже Серединна Литва втрималась як незалежна держава на чолі з ген.Желіговським, поляки передали сер.Литві окуповані території мінської губ. Рада БНР підтримує це взамін на домовленісь з Желіговським про входження білорусів до уряду, державний статус білоруської мови на ряду із польською (тобто це мала стати польсько-білоруська держава зі столицею в м.Вільно). В подальшому Серединна Литва укладе і Польщею варшавську угоду (аналогічну угоди Пілсудського-Петлюри). Як вам такий варіант і який шанс на існування в нашій АІ???

sergei-lvov написав:
ніяк - пан Дмовський та інші нацдекі спостерігають з щирим нерозумінням ваших спроб дати неполякам національну автономію, в якій вони продовжать бути неполяками.

gazon написав:
Сергей, можливо Ви мене не зрозуміли, а можливо я Вас, но я тут говорив не про Польщу, а про про "нашу незалежну" Білорусію, яку я пропоную зробити Польщо-Білорусією (окремою і незалежною від 2-ї Речі Посполитої). На таку білорусь з легкістю погодиться Польща, під окупацією якої і знаходилась Білорусь на той момент. Тобто це має бути схоже на сучасну Румунію і Молдову. + хочеться за білорусами залишити м.Вільно

Valentine написав:
а хрен його знає, може щось би і вийшло... Але сумніваюсь, що в такому випадку східний кордон "оновленої" Білорусі ( не хочеться називати її БНР бо вже алергія на ці "енери") був би далі Березини... Там, на ФАІ щось не надто "вірять" в існування такої дерави... Але ідея цікава безумовно і, можливо, й має право на існування...

gazon написав:
ну тут я пропоную східний кордон по кордону мінської губ. що не набагато східніше березини, хоча й можна й по Березині! Що до назви, то вона точно буде не БНР, можливо й навіть не Білорусь!

Valentine написав:
та я зрозумів... Про Березину то так образно... А по темі... Нажаль я не дуже розбираюсь в польських тогочасних реаліях, тому нічим допогти не зможу(((. Все що мені відомо про серединну литву я почерпав на фаі...
Хоча, якщо виходити із того, що нам бажано із стратегічних міркуваннь прикрити із півночі наш кордон, то нам за великим рахунком наплювати яка там у них буде форма державності - чи уто білоруська, чи польсько-білоруська...Але, з іншого боку в поляків з'являється майже братній союзник, що нам теж не сулить нічого доброго... В поляків може виникнути бажання чи потяг до об'єднання історичних земель Речі Посполитої...

gazon написав:
Ну тут справа не в самій серединній литві, я просто як і раніше не бачу мотивів і шансів створення окремої Білорусі, яку ми тут обговорюємо. Білоруси самі для цього нічого не зробили, не мали ні війська ні впливу на ту територію. Для чого полякам які контролювали цю територію створювати, незалежну, непідконтрольну країну і віддавати владу бог зна кому? На місці поляків я б зробив те що пропоную, віддати ці території Желіговському для його маріонеткової держави серединної литви (в подальшому вона буде мати іншу назву) яка хоч і залишиться незалежною, але у всьому орієнтуватиметься на польщу! Україні буде пофіг, що там на півночі чи польща чи білорусь чи серединна литва лиш би не більшовики, і тут саме цікаве - чи погодяться на це більшовики?

Valentine написав:
а хто їх питатиме!!! Тут загвоздка в тому, чи погодяться поляки допогти нам у війні з червоними... Чи як по іншому створити цю "білопольщу"???

sergei-lvov написав:
тобто ви пропонуєте пану Желіговському після інспірованого з Варшави "народного повстання" і створення "народної республіки Серединної Литви" обєднати її - замість Польщі - з більш-менш незалежною Білоруською народною республікою у щось на кшталт Новопольща? Цікаво-цікаво)))) Але я невпевнений, що поляки готові до таких географічних відкриттів у 1921 році - в них ще ніхто школу КДБ не закінчив. Більше того, наскіко я в курсі, поляки Серединної Литви хотіли увійти до складу саме Польщі і обєднатися з полками, а не з білорусами і увійти до складу, вибачте на слові, якоїсь хімери. Це - не згадуючи вже про той суттєвий факт, що передача Серединній Литві Варшавою білоруських земель з метою обєднання з білорусами наштовхнеться на опір такої частини польського суспільства, як землевласники, які і формували - разом зі своєю прислугою - основну частину поляків на білоруських землях, оскіко земельна реформа в такій ситуації відбудеться швидше і радикальніше, ніж в Польщі, через що вони втратять своє майно. Захистити польський вплив в такій химері теж неможливо, бо білорусів просто елементарно більше+вони гарантовано отримають підтримку або від нас, або від більшовиків, або й від обох (це все ж геополітика).
Як наслідок - панівну польську вертсву протягом 5-10 років випихають назад в Польщу, а Польща втрачає віленський коридор і взагалі течію Немана. При цьому жодні юридичні обіцянки в такій ситуації нічого не будуть варті, бо все впирається в земельну реформу, яку так чи інакше проводити все одно потрібно і Польща сама має і буде проводити, а уж білоруський уряд, що спирається на селян - і поготів, при чому вона буде радикальна, оскіко білоруси - тіко по одну сторону реформи.

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Питання Білорусі в нашій АІ
ПовідомленняДодано: 04 березня 2015, 00:01 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
Схоже, я знайшов зачіпку, як у АІ світі збережеться БНР і хто в подальшому буде її керманичем 8-)

http://francis-maks.livejournal.com/62031.html

http://francis-maks.livejournal.com/171461.html

http://francis-maks.livejournal.com/171717.html

http://francis-maks.livejournal.com/62754.html

Булак-Балахович, Станислав Никодимович

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Загальні питання
ПовідомленняДодано: 04 березня 2015, 16:09 
Офлайн
Військовий старшина
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 17:14
Повідомлення: 520
Звідки: Дніпро
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Якщо я правильно зрозумів в Білорусії у нас буде батько Булахович,дуже важливо на кого він сператимиться,та наскільки простягатиметься та булаховщина,бо проголошена вона на таких землях,на які як ми так і поляки з росіянами претендуємо?


Приєднані файли:
border 1920_6_(bal).jpg
border 1920_6_(bal).jpg [ 604.53 Кб | Переглянуто 48 разів ]
Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Питання Білорусі в нашій АІ
ПовідомленняДодано: 06 березня 2015, 10:11 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
khorolec
Балаховича я тільки запропонував як варіант (на мою думку доволі не поганий), а на рахунок територій то в нашому АІ світі він буде діяти проти більшовиків трохи північніше, десь в районі Слуцька - Мінська, саме через те що на Поліссі будуть укр.війська!!!

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Питання Білорусі в нашій АІ
ПовідомленняДодано: 08 березня 2015, 10:28 
Офлайн
Військовий старшина
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 17:14
Повідомлення: 520
Звідки: Дніпро
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Якщо вже ми з поляками ,будемо відстоювати Брестські кордони,то чому не підтримати в цьому БНР,принаймі з їх західним кордоном,німці там і так все поділили досить коректно по етнічним межам?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Питання Білорусі в нашій АІ
ПовідомленняДодано: 08 березня 2015, 11:56 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
khorolec
А хіба БНР була присутня на Брест-Литовських мирних переговораз чи там обговорювались кордони БНР :shock: ???
За Брест-Литовським миром частина Західної Білорусі відходила Литві!!!
І не для того Польща воювала з Литвою і Росією за білоруські землі, щоб потім іх віддати білорусам!!!
Цитата:
Раздел потенциальной территории БНР по условиям Брестского мира (3 марта 1918 г.)Зображення
Подписанный 3 марта 1918 года Брестский мирный договор никакого БНР в расчёт не принимал. Боле того, договор исключал возможность признания центральноевропейскими державами любых государств, заявивших о своей независимости после его подписания.
Немецкая администрация, согласно условиям Брестского мира, считала оккупированною территорию частью России. И инициативность националистов, в конце концов, ей надоела. Рада БНР и правительство (Народный Секретариат) были разогнаны, а деятельность их запрещена. Не помогла отправка телеграммы от имени рады императору Вильгельму II с благодарностью "за освобождение Белоруссии".
Таким образом, вроде бы вполне определённая дата независимости БНР (25 марта 1918 г.) таковой не является. БНР на этот момент никакой независимостью не обладала.
БНР никогда не имела признанных хоть кем-то границ. На задекларированные в третьей уставной грамоте территории нашлось слишком много гораздо более жизнеспособных претендентов. Ведь БНР оказалась не единственным новопровозглашенным незавимсимым государством в регионе:

дата провозглашения
Украинская Народная Республика 30 ноября 1917 г.
Латвийская Республика 18 февраля 1918 г.
Литовская Республика 19 февраля 1918 г.
Республика Польша 3 ноября 1918 г.

Территориальные притязания новых государств
Зображення
УНР - синяя вертикальная штриховка
Польша - белая диагональная штриховка
Литва - коричневая диагональная штриховка
Латвия - оранжевая горизонтальная штриховка
http://francis-maks.livejournal.com/142538.html

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Питання Білорусі в нашій АІ
ПовідомленняДодано: 08 березня 2015, 12:59 
Офлайн
Військовий старшина
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 17:14
Повідомлення: 520
Звідки: Дніпро
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
на карті від 3 березня 18 р.німці чітко собі забрали всі повіти де більшість була у поляків та литовців.
Від гроднецької губ. БНР залишається тільки Слонимський повіт,від Віленської - Вілейський,та Дриський,щодо Ошмянського то там мабуть треба різать.Далі на схід в жодному повіті у поляків нема більшості,тож зась,нащо вони нам будуть нависати на фланзі.Вразі чого можна до Новогрудка продвинутись,щоб відкинути поляків,головне Барановичський залізничий вузол полякам не здати,краще хай білоруси рулять.


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 50 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Вы можете бесплатно создать форум PHPBB2 на MyBB2.ru, Также возможно создать форум бесплатно PHPBB3 на Getbb.ru
Український переклад © 2005-2007 Українська підтримка phpBB