Форум сайтa pvz.in.ua

Вітаємо Вас на нашому форумі!
Сьогодні: 28 березня 2024, 15:42

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 63 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Військова доктрина Української Держави
ПовідомленняДодано: 28 березня 2015, 18:54 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 10:42
Повідомлення: 940
Звідки: Луцьк
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Цитата:
та маневрових дій в Середній Азії та на півдні Сибіру.

Тут детальніше будь ласка

Цитата:
В0 - основний противник - Німеччина, Росія - другорядний, але сильний противник. Ймовірна війна одночасно і з Німеччиною, і з Росією. Завдання ЗС в міру їх важливості: 1)захист власної території, 2) захист морського виходу в Середземне море, 3) захист морського виходу з Середземного моря, 4) захист союзників, що знаходяться навколо зон 2 та 3, 5) захист всіх інших союзників.


Хто союзники?

_________________
"Деякі типи правди є брехнею, і саме вони користуються найбільшою популярністю." Джек Лондон


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Військова доктрина Української Держави
ПовідомленняДодано: 28 березня 2015, 19:15 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Anderson написав:
Тут детальніше будь ласка

Нуу, основна ідея полягає в тому, що наступати на північ, в центр Росії, сенсу не має, а на сході за Волгою відсутня або дуже мала транспортна мережа при значних просторах, де перевагу матиме той, хто матиме перевагу в авіації та мотомеханізованих частинах. Забезпечуватиме там війська більшовикам буде складніше, ніж нам, особливо якщо ми заткнемо Транссиб. По характеру дій ця війна має сильно нагадувати війну у Північній Африці, тіко без Роммеля та на значно більшому просторі. Мета - створення захищених авіабаз в мягком подбрюшье Урала и Сибири та розтягування сил більшовиків в просторі.
А союзники - це Англія з Америкою. Але при цьому у війну з Німеччиною ми ініціативно сильно не лізимо. Ну приблизно як Америка.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Військова доктрина Української Держави
ПовідомленняДодано: 28 березня 2015, 20:48 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
sergei-lvov написав:
А союзники - це Англія з Америкою. Але при цьому у війну з Німеччиною ми ініціативно сильно не лізимо. Ну приблизно як Америка.

Я пропопую "влізти" раніше в 1938р., заступившись за чехословаків (коли Німеччина анексувала Судети) і відповідно вести бойові дії в Богемії і Моравії та Німеччині!

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Військова доктрина Української Держави
ПовідомленняДодано: 28 березня 2015, 21:15 
Офлайн
Військовий старшина
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 17:14
Повідомлення: 520
Звідки: Дніпро
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
gazon написав:
sergei-lvov написав:
А союзники - це Англія з Америкою. Але при цьому у війну з Німеччиною ми ініціативно сильно не лізимо. Ну приблизно як Америка.

Я пропопую "влізти" раніше в 1938р., заступившись за чехословаків (коли Німеччина анексувала Судети) і відповідно вести бойові дії в Богемії і Моравії та Німеччині!

А хто там на балканах за кого буде?
На чехів напали германо-австрійці,поляки ,угорці,відповідно за кого буде Румунія,Юги,Італійці,Болгари,Греки.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Військова доктрина Української Держави
ПовідомленняДодано: 28 березня 2015, 21:40 
Офлайн
Військовий старшина
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 17:14
Повідомлення: 520
Звідки: Дніпро
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
stranger
Гадаю по перших 5 пунктах Сергій вам відповів,щодо наступних пунктів,то доречніше обговорити їх в форумі про розбудову армії УД,та усіма руками підтримую stranger
в тому ,що спочатку треба визначити штати,та завдання родів військ,а вже потім малювати танчики та літачки.
Я звичайно можу Вам розписати сам останні сім пунктів,але з досвіду обговорення цього проекту знаю що по цим питанням,мої бачання не завжди збігаються з засновниками альтернативи тому краще обговорити.
Тому пропоную створити форуми по обговоренню розвитку Бронетанкових військ,авіації,та організації сухопутних військ.
А вже потім будим по цим планам підбирати зброю.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Військова доктрина Української Держави
ПовідомленняДодано: 28 березня 2015, 22:10 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
gazon написав:
sergei-lvov написав:
А союзники - це Англія з Америкою. Але при цьому у війну з Німеччиною ми ініціативно сильно не лізимо. Ну приблизно як Америка.

Я пропопую "влізти" раніше в 1938р., заступившись за чехословаків (коли Німеччина анексувала Судети) і відповідно вести бойові дії в Богемії і Моравії та Німеччині!

Чому нам має бути потрібно більше, ніж тим, кого це стосується безпосередньо - тобто самим чехам та французам? Чому ми маємо хотіти влізти у війну більше, ніж англійці? Чому ми маємо оцінювати перспектив такої війни інакше, ніж англійці та французи, в яких на спині не сидить більшовицька Росія з жагою помсти та тугою за величчю?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Військова доктрина Української Держави
ПовідомленняДодано: 29 березня 2015, 22:26 
Офлайн
Чотовий
Аватар користувача

З нами з: 23 січня 2015, 12:09
Повідомлення: 109
Звідки: Бандерштадт-на-Дніпрі
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
sergei-lvov написав:
Цитата:
Наведені вище ВД я сприймаю, як ваш жарт.

А чого ви їх сприймаєте як мій жарт, якщо вони є реально розробленими та затвердженими у відповідних країнах документами :shock: ?

Ви їх визначили, як
sergei-lvov написав:
Військова вода, теорія та хвілозофія.

То чи можна наведені вами приклади ВД сприйняти інакше?

_________________
Я напишу поему про війну.
І нехай поема вийте так собі,
Зате війна буде - така, як треба!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Військова доктрина Української Держави
ПовідомленняДодано: 29 березня 2015, 22:35 
Офлайн
Чотовий
Аватар користувача

З нами з: 23 січня 2015, 12:09
Повідомлення: 109
Звідки: Бандерштадт-на-Дніпрі
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
khorolec написав:
stranger
Гадаю по перших 5 пунктах Сергій вам відповів,щодо наступних пунктів,то доречніше обговорити їх в форумі про розбудову армії УД,та усіма руками підтримую stranger
в тому ,що спочатку треба визначити штати,та завдання родів військ,а вже потім малювати танчики та літачки.
Я звичайно можу Вам розписати сам останні сім пунктів,але з досвіду обговорення цього проекту знаю що по цим питанням,мої бачання не завжди збігаються з засновниками альтернативи тому краще обговорити.
Тому пропоную створити форуми по обговоренню розвитку Бронетанкових військ,авіації,та організації сухопутних військ.
А вже потім будим по цим планам підбирати зброю.

Абсолютно нічого не сказав.
По головному, першому пункту - про економічний лад в УД - нічого.
По п.2 - політична мета існування УД - нічого.
По п.3 - протиріччя з сусідними державами (власне, з СРСР і провідними країнами Заходу: Німеччина. Франція, Британія, Сполучені Штати Америки, всіх інших можна не брати до уваги) - нічого.
По п.4 - характер майбутньої війни з СРСР - нічого.
Коли я що пропустив з обговорення економучного ладу в УД, скажіть, де можна ознайомитися. Буду вдячний.

_________________
Я напишу поему про війну.
І нехай поема вийте так собі,
Зате війна буде - така, як треба!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Військова доктрина Української Держави
ПовідомленняДодано: 29 березня 2015, 22:43 
Офлайн
Чотовий
Аватар користувача

З нами з: 23 січня 2015, 12:09
Повідомлення: 109
Звідки: Бандерштадт-на-Дніпрі
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
sergei-lvov написав:
Зміст доктрини:
А0 - активна оборона з рішучим контрнаступом на сході, наступ з рішучими наслідками на заході та півдні, обєднання противників зі сходу та заходу мало реальне, союзники проти Росії відсутні, союзники проти Польщі - Німеччина та Чехословакія, проти Румунії - Болгарія та Угорщина, проти Туреччини - Греція та Болгарія. Можлива війна союзу Румунії та Польщі. Основний противник - Росія, другорядний, але сильний - Польща. Завдання флоту - забезпечення зовнішніх комунікацій по морю.
А1 - все аналогічно, але ймовірність війни на заході змншується, ймовірність участі у війні Румунії зменшується, на сході через зменшення оцінки порівняльної якості армії більшовиків та погіршення внутрішньої ситуації активна оборона замінюється наступом. Додається можливість дій флоту з припинення морскої торгівлі ворожих країн. Додається можливість війни проти більшовиків для захисту союзників в Прибалтиці.
Б0 - оборона по всіх кордонах в межах нейтралітету (крім Проток), захист союзників. Головний противник - Росія, всі інші - другорядні. Ймовірність війни з кимось з сусідів, крім Росії, розглядається як незначна. Розглядається можливість фактичної анексії Проток та ймовірний конфлікт в цьому випадку. Війна проти більшовиків - розглядається можливість "повітряної війни" проти більшовиків (варіант доктрини Дуе) та маневрових дій в Середній Азії та на півдні Сибіру.
Б1 - все теж саме, але розглядається ймовірність війни з Німеччиною
В0 - основний противник - Німеччина, Росія - другорядний, але сильний противник. Ймовірна війна одночасно і з Німеччиною, і з Росією. Завдання ЗС в міру їх важливості: 1)захист власної території, 2) захист морського виходу в Середземне море, 3) захист морського виходу з Середземного моря, 4) захист союзників, що знаходяться навколо зон 2 та 3, 5) захист всіх інших союзників.


1. Про флот, коли можна, докладніше. Де він буде діяти і якими силами. Проти кого? І п.3 - вихід з СМ - Гібралтар? Суецький канал?
2. Відносно Німеччини. А УД має з Німеччининою спільний кордон, аби воювати з цією країною?
3. Війна з Німеччиною і СРСР, тобто, на два фронти? А сил вистачить?

_________________
Я напишу поему про війну.
І нехай поема вийте так собі,
Зате війна буде - така, як треба!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Військова доктрина Української Держави
ПовідомленняДодано: 29 березня 2015, 22:51 
Офлайн
Чотовий
Аватар користувача

З нами з: 23 січня 2015, 12:09
Повідомлення: 109
Звідки: Бандерштадт-на-Дніпрі
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
gazon написав:
sergei-lvov написав:
А союзники - це Англія з Америкою. Але при цьому у війну з Німеччиною ми ініціативно сильно не лізимо. Ну приблизно як Америка.

Я пропопую "влізти" раніше в 1938р., заступившись за чехословаків (коли Німеччина анексувала Судети) і відповідно вести бойові дії в Богемії і Моравії та Німеччині!

Українська Держава, як і Німеччина, знаходиться в середині Європи. Будь-який конфлікт в Європі автоматично робить УД учасником європейської, а отже, і нової Світової війни. Тому війну в Європі потрібно гасити всіма можливими засобами. Війна, яка зачепить УД, тільки допоможе росіянам завдати удару у спину Українській Державі, коли ми будемо воювати на Заході.
Однак, "влазити" в Судетський конфлікт УД доведеться. І тут особисто я відводжу визначальну роль спецслужбам.

_________________
Я напишу поему про війну.
І нехай поема вийте так собі,
Зате війна буде - така, як треба!


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 63 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Вы можете бесплатно создать форум PHPBB2 на MyBB2.ru, Также возможно создать форум бесплатно PHPBB3 на Getbb.ru
Український переклад © 2005-2007 Українська підтримка phpBB