Форум сайтa pvz.in.ua

Вітаємо Вас на нашому форумі!
Сьогодні: 28 березня 2024, 14:06

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 63 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Військова доктрина Української Держави
ПовідомленняДодано: 28 лютого 2015, 19:15 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
Впинципі погоджуюсь з sergei-lvov, до 30-х у нас буде оборонна доктрина, з 30-х наступальна проти РРФСР, а що до Європи то х/з, треба дивитись які там розклади на той час будуть і якої могутності досягне УД (всмислі чи потяне економіка і ВПК наступальні війни!).

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Військова доктрина Української Держави
ПовідомленняДодано: 28 лютого 2015, 19:40 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
gazon написав:
Впинципі погоджуюсь з sergei-lvov, до 30-х у нас буде оборонна доктрина, з 30-х наступальна проти РРФСР, а що до Європи то х/з, треба дивитись які там розклади на той час будуть і якої могутності досягне УД (всмислі чи потяне економіка і ВПК наступальні війни!).

А куди нам в Європі наступати?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Військова доктрина Української Держави
ПовідомленняДодано: 28 лютого 2015, 20:28 
Офлайн
Військовий старшина
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 17:14
Повідомлення: 520
Звідки: Дніпро
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Банальні питання у нас акцент на винищувачі,чі на бомбардувально-штурмову авіацію,у нас танки піхотні,чі крейсерсько-кавалериські,у нас переважатимуть гаубиці чі гармати?Зрозуміло що на війні потрібно все,але приорітети повинні бути,доречі дужи важливе питання ,чі буде у нас на початок війни в масовій кількості противотанкова артилерія,якщо да,то тоді всі нормальні танкові держави відмовляться від випуску противокульних танків років на 6-7 раніше реала,а це вже дуже альтернативно,бо якщо у нашій війні з червоними протитанкові гармати себе не покажуть буде все як в реалі бум на середні танки тільки після іспанської війни,де франкісти перебили всі радянські т-26 з противотанкових гармат,бо їх танки були лише кулеметні.І це тільки для початку.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Військова доктрина Української Держави
ПовідомленняДодано: 28 лютого 2015, 21:32 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
khorolec, мені здається, ви щось плутаєте - те, що ви пишите, до доктрини як такої (крім, наприклад, доктрини Дуе) прямого та безпосереднього стосунку не має. Наприклад, співвідношення гаубиць та гармат в нас від доктрини ніяк не зміниться, як і кількість протитанкової артилерії. Аналогічно і щодо танків чи літаків. Тим більше, що ви все ще не можете сформулювати період.

П.С. Ви подумайте, чого хочете, бо в мене враження, що в нас бесіда глухого зі сліпим.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Зброя УД
ПовідомленняДодано: 08 березня 2015, 21:04 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Цитата:
А що ваша піхота буде робити? Наступати? Обронятися?

А якщо і то, і то, то що писати в доктрині? Доктрина буде оборонно-наступальною :lol: , відповідно, половину піхоти озброюємо оборонною зброєю, а половину наступальною?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Зброя УД
ПовідомленняДодано: 08 березня 2015, 22:25 
Офлайн
Військовий старшина
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 17:14
Повідомлення: 520
Звідки: Дніпро
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
sergei-lvov
Взагалі,при оборонній доктрині строять більше укріплень,та мінами нашпіговують,при наступальній навпаки більше учать укріплення проривати,відповідно потрібні штурмові підрозділи,особливо саперні,у тих же червоних у прикордонних корпусах кожна третя дивізія була уровська.Я так розумію нам на заході земель не потрібно,то можна в Перемишлі,Холмі,Бресті створити дивізійні ури,може ще Буковинський.Це так для прикладу в чому різниця.
Взагалі хтось план ,що повинно в тій доктрині бути напишіть,а то всі вимагають...


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Зброя УД
ПовідомленняДодано: 09 березня 2015, 03:07 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
khorolec написав:
у тих же червоних у прикордонних корпусах кожна третя дивізія була уровська

А знаєте чому? Бо логістика та мобілізаційна система не дозволяли щвидко зосередити на кордоні багато військ, а якість військ не дозволяла оборонятися без завчасно збудованих укріплень. Відповідно, план полягав в тому, що прикордонні дивізії в УРах зтримують наступаючі війська, поки територіальні дивізії мобілізуються, перекидуються на лінію УРів і тут просто обороняються. Усьо, далі позиційна війна в дусі 1СВ та теорія "глибокої операції" у вигляді великих Барановичів.

khorolec написав:
можна в Перемишлі,Холмі,Бресті створити дивізійні ури,може ще Буковинський

Можна, але нащо? Я вже казав - укріплення ми будемо будувати в районі початку 2СВ, до того потреби просрати обмежені ресурси особисто я не відчуваю.

khorolec написав:
Взагалі хтось план ,що повинно в тій доктрині бути напишіть,а то всі вимагають...

Я б сказав /(і, до речі, я це таки вже місяць чи два назад вже казав), щоб ті, хто вимагає, нарешті таки написали, що саме вони вимагають. Бо от вам доктрина Ерефії http://www.rg.ru/2014/12/30/doktrina-dok.html , от Білорусі http://laws.newsby.org/documents/laws/law0683.htm , от вам України http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/648/2004 , американську не найшов, тіко переспіви, які викликають асоціацію з попередніми. Знайдіть мені там щось про наступи, оборони чи хоч якусь конкретику або скажіть нарешті, що всі вимагаючі від мене вимагають? Написати аналог? Будь-ласка
Військова вода, теорія та хвілозофія Української Держави. Задоволені?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Зброя УД
ПовідомленняДодано: 09 березня 2015, 10:19 
Офлайн
Військовий старшина
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 17:14
Повідомлення: 520
Звідки: Дніпро
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Щодо доктрини,то до панів Гетьмана,та Отамана , а от щодо укріплень ,то ще раз повторюсь після першої світової щось укріплювати це такий світовий бум тих часів,а те що це переважно не поможе дізналися лише під час світової війни.
А чому не укріпити кордони,особливо там де ми не плануємо наступати,а ворог є?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Зброя УД
ПовідомленняДодано: 09 березня 2015, 17:55 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
khorolec написав:
Щодо доктрини,то до панів Гетьмана,та Отамана , а от щодо укріплень ,то ще раз повторюсь після першої світової щось укріплювати це такий світовий бум тих часів,а те що це переважно не поможе дізналися лише під час світової війни.
А чому не укріпити кордони,особливо там де ми не плануємо наступати,а ворог є?

А можна дізнатись приклади цього буму саме після 1СВ? Не під кінець 1920-х, а саме після. Бажано з обгрунтуванням авторів - щоб ми могли порівняти якою мірою ми можемо скористатись аналогічним обгрунтуванням ;) ? А то в нас. наскіко мені відомо, від Харкова до Воронежа чи Тамбова не тягнуться болота, а сам кордон пролягає посеред степу широкого, місцями з лісом та залізницями. Аналогічно й там, де ворог є, а наступати ми не плануємо. Ну і - на всяк виппадок - у поляків на заході ворог був, але укріпленнями вони там почали перейматися ажно під кінець 1930-х, бо на всі забаганки ніяких грошей не вистачить.
А щодо
Цитата:
це переважно не поможе дізналися лише під час світової війни

ага - першої: Перемишль, Новогеоргієвськ/Модлін і щось там ще.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Зброя УД
ПовідомленняДодано: 28 березня 2015, 13:14 
Офлайн
Чотовий
Аватар користувача

З нами з: 23 січня 2015, 12:09
Повідомлення: 109
Звідки: Бандерштадт-на-Дніпрі
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
sergei-lvov написав:
Я б сказав /(і, до речі, я це таки вже місяць чи два назад вже казав), щоб ті, хто вимагає, нарешті таки написали, що саме вони вимагають. Бо от вам доктрина Ерефії http://www.rg.ru/2014/12/30/doktrina-dok.html , от Білорусі http://laws.newsby.org/documents/laws/law0683.htm , от вам України http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/648/2004 , американську не найшов, тіко переспіви, які викликають асоціацію з попередніми. Знайдіть мені там щось про наступи, оборони чи хоч якусь конкретику або скажіть нарешті, що всі вимагаючі від мене вимагають? Написати аналог? Будь-ласка
Військова вода, теорія та хвілозофія Української Держави. Задоволені?

Наведені вище ВД я сприймаю, як ваш жарт.

_________________
Я напишу поему про війну.
І нехай поема вийте так собі,
Зате війна буде - така, як треба!


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 63 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Вы можете бесплатно создать форум PHPBB2 на MyBB2.ru, Также возможно создать форум бесплатно PHPBB3 на Getbb.ru
Український переклад © 2005-2007 Українська підтримка phpBB