Форум сайтa pvz.in.ua

Вітаємо Вас на нашому форумі!
Сьогодні: 29 березня 2024, 02:24

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 63 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Військова доктрина Української Держави
ПовідомленняДодано: 29 березня 2015, 23:17 
Офлайн
Військовий старшина
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 17:14
Повідомлення: 520
Звідки: Дніпро
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
stranger
У вас питань,майже на сторінку,як вам відповісти в таких межах не знаю.
По друге Вам вже не раз пропонували викласти своє бачення доктрини,та й самі ви визнали ,що не знаєти альтернативи де подібна є,тож давайте почитаємо вашу.
Особливо я хочу почути відповідь на питання,Яка мета існування Української Держави.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Військова доктрина Української Держави
ПовідомленняДодано: 30 березня 2015, 09:10 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
khorolec написав:
Особливо я хочу почути відповідь на питання,Яка мета існування Української Держави.

Тюю, ви за стіко років ще не дізналися?Ну то я вам скажу: Мета існування Української Держави - це зробити капость Росії та завадити їй отримати належну їй велич :lol:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Військова доктрина Української Держави
ПовідомленняДодано: 30 березня 2015, 09:23 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
khorolec написав:
gazon написав:
sergei-lvov написав:
А союзники - це Англія з Америкою. Але при цьому у війну з Німеччиною ми ініціативно сильно не лізимо. Ну приблизно як Америка.

Я пропопую "влізти" раніше в 1938р., заступившись за чехословаків (коли Німеччина анексувала Судети) і відповідно вести бойові дії в Богемії і Моравії та Німеччині!

А хто там на балканах за кого буде?
На чехів напали германо-австрійці,поляки ,угорці,відповідно за кого буде Румунія,Юги,Італійці,Болгари,Греки.


Ще не розбирався, це так одна з ідей! Але, якщо навскідку, то поляки мабуть тут бути нейтралами (за "Тєшинської війни" вони отримають, все що хотіли! Угорці, румуни, юги, греки - х/з! Італійці - за німців, але в Чехословаччині воювати не будуть!
Взагалі ця ідея виникла з того що десь давно читав, що за чехословаків хотів заступитись СРСР, але Польща відмовила в проходженні рядянських військ до Чехословаччини! У нас че з чехословаками спільний кордон і союзницькі відносини (хоч і проти поляків)!!!

sergei-lvov написав:
Чому нам має бути потрібно більше, ніж тим, кого це стосується безпосередньо - тобто самим чехам та французам? Чому ми маємо хотіти влізти у війну більше, ніж англійці? Чому ми маємо оцінювати перспектив такої війни інакше, ніж англійці та французи, в яких на спині не сидить більшовицька Росія з жагою помсти та тугою за величчю?

Тому що Чехословаччина наш основний союзник! А Франція і Англія просто тупо не хотіли влазити у нову війну і думали, що віддавши Чехословаччину Німцям все на цьому і закінчиться! У нас же "Європейський відділ" конртрозвідки Державної Варти детально прочитав і проаналізував "Майн Кампф" і зробив відповідні висновки надавши їх Гетьману про те що нова загальноєвропейська війна не минуча і Чехословаччиною не обмежиться!!!

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Військова доктрина Української Держави
ПовідомленняДодано: 30 березня 2015, 09:44 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
stranger написав:
Українська Держава, як і Німеччина, знаходиться в середині Європи. Будь-який конфлікт в Європі автоматично робить УД учасником європейської, а отже, і нової Світової війни. Тому війну в Європі потрібно гасити всіма можливими засобами. Війна, яка зачепить УД, тільки допоможе росіянам завдати удару у спину Українській Державі, коли ми будемо воювати на Заході.

Хоч з загальною ідеєю я згоден, але хочу зауважити - не всі війни можна загасити, якими б засобами ви не користувались.

stranger написав:
Однак, "влазити" в Судетський конфлікт УД доведеться. І тут особисто я відводжу визначальну роль спецслужбам.

По перше, ще раз - нам що, в Судетах більше всіх треба, щоб туди влазити?
По друге, якою може бути роль наших спецслужб у вирішенні судетської проблеми?

stranger написав:
1. Про флот, коли можна, докладніше. Де він буде діяти і якими силами. Проти кого? І п.3 - вихід з СМ - Гібралтар? Суецький канал?

Ну от ви самі про часові зміни у військовій доктрині говорили - і задаєте такі питання ;) . Як я вам відповім на ваші питання, якщо ви хоч якось проміжок часу не вказуєте :lol: ?

stranger написав:
2. Відносно Німеччини. А УД має з Німеччининою спільний кордон, аби воювати з цією країною?

Має - це дієслово теперішнього часу ;) . Під час ДСВ всі в Європі мали спільний кордон з Німеччиною :) .

stranger написав:
3. Війна з Німеччиною і СРСР, тобто, на два фронти? А сил вистачить?

По перше, ми ж не одні будемо воювати.
По друге, СРСР теж буде не з РІ.
Так що вистачить.

stranger написав:
Абсолютно нічого не сказав.

Ви мене ображаєте :D

stranger написав:
По головному, першому пункту - про економічний лад в УД - нічого.

Ви впевнені, що взагалі правильно формулюєте питання? Бо економічний лад в нас цілком капіталістичний. Буржуї ми, стало бить :lol:

stranger написав:
По п.2 - політична мета існування УД - нічого.

Щоб капость москалям зробити та велич їхню стирити. Для цього планується з часом побудувати великий газогін і тирити з нього велич :lol:
Можу ще Портоса перефразувати "я існую тому, що я існую". Або ДАртаньяна "Деякі розбіжності з приводу одягу" :lol:

stranger написав:
По п.3 - протиріччя з сусідними державами (власне, з СРСР і провідними країнами Заходу: Німеччина. Франція, Британія, Сполучені Штати Америки, всіх інших можна не брати до уваги) - нічого.

ААААА, каюсь, грєшєн :confusion-confused: , протиріччя:
1) з СРСР - вони не згодні з тим, що ми існуєм та крадемо їх велич, ми не згодні з тим, що вони не згодні з нашим існуванням :D
2) з сусідніми провідними державами - ми не згодні з тим, що вони сусідні. Хоча це не протиріччя - вони ж це не заперечують :D До речі, я не впевнений, що Сполучені Штати Америки памятають про наше існування.

stranger написав:
По п.4 - характер майбутньої війни з СРСР - нічого.

Характер мужественный, нордический :lol:

stranger написав:
Коли я що пропустив з обговорення економучного ладу в УД, скажіть, де можна ознайомитися. Буду вдячний.

Обговорень (детальних) ще не було. Ознайомитись можна шляхом допиту мене (якщо можна, то без паяльника :D )

stranger написав:
Ви їх визначили, як
sergei-lvov написав:
Військова вода, теорія та хвілозофія.

То чи можна наведені вами приклади ВД сприйняти інакше?

Ви можете сприймати їх як завгодно, я ж питаюсь дещо інше
sergei-lvov написав:
А чого ви їх сприймаєте як мій жарт, якщо вони є реально розробленими та затвердженими у відповідних країнах документами :shock: ?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Військова доктрина Української Держави
ПовідомленняДодано: 30 березня 2015, 10:02 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
gazon написав:
Ще не розбирався, це так одна з ідей! Але, якщо навскідку, то поляки мабуть тут бути нейтралами (за "Тєшинської війни" вони отримають, все що хотіли! Угорці, румуни, юги, греки - х/з! Італійці - за німців, але в Чехословаччині воювати не будуть!

Люди, заспокойтеся - ніхто ні за кого не буде, бо не буде війни, якщо ми туди влізимо: Німеччина не в стані воювати достатньо довго і не в стані добитися швидкого результату за умови нашої участі. В РІ просто ніхто не схотів їх "вскрити", ви ж саме це і пропонуєте.

gazon написав:
Взагалі ця ідея виникла з того що десь давно читав, що за чехословаків хотів заступитись СРСР

Він про то говорив, але чи зробив би - це окреме питання.

gazon написав:
Тому що Чехословаччина наш основний союзник!

У нас нет постоянных союзников, постоянны только наши интересы. Ну і - основний не означає важливий. Тим більше, що питання - у загальній уяві - стоїть не про існування Чехословаччини, а про - умовно - панування чехів над німцями. Тобто це якби РФ пару десятків років назад запросила би вас повоювати за повернення Чечні у склад РФ - повоювали б?

gazon написав:
А Франція і Англія просто тупо не хотіли влазити у нову війну і думали, що віддавши Чехословаччину Німцям все на цьому і закінчиться!

Взагалі-то ніхто з них не думав, що віддає німцям Чехословаччину - саме тому Польща таки отримала і союз, і гарантії від англії з Францією у березні-квітні 1939, коли Гітлер зайняв Чехію, порушивши Мюнхенську угоду.

gazon написав:
У нас же "Європейський відділ" конртрозвідки Державної Варти детально прочитав і проаналізував "Майн Кампф" і зробив відповідні висновки надавши їх Гетьману про те що нова загальноєвропейська війна не минуча і Чехословаччиною не обмежиться!!!

Після чого весь відділ звільнили за пиятику на робочому місці та схильність до маячні :lol:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Військова доктрина Української Держави
ПовідомленняДодано: 30 березня 2015, 10:50 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
sergei-lvov написав:
Люди, заспокойтеся - ніхто ні за кого не буде, бо не буде війни, якщо ми туди влізимо: Німеччина не в стані воювати достатньо довго і не в стані добитися швидкого результату за умови нашої участі. В РІ просто ніхто не схотів їх "вскрити", ви ж саме це і пропонуєте.


Впринципі да! Тобто виступити на захист ЧС ще на Віденському арбітражі, де заявити, що якщо Німеччина рипнеться в Судети, УД підтримає ЧС. Погодиться з цим Німеччина, не полізе в ЧС - чудово, а якщо позіле - "будем воевать"!

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Військова доктрина Української Держави
ПовідомленняДодано: 30 березня 2015, 11:10 
Офлайн
Військовий старшина
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 17:14
Повідомлення: 520
Звідки: Дніпро
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
sergei-lvov
А Мета існування Швеції помститись за Полтаву,Франції за 1812-1815 роки і так далі :D


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Військова доктрина Української Держави
ПовідомленняДодано: 30 березня 2015, 19:20 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
gazon написав:
sergei-lvov написав:
Люди, заспокойтеся - ніхто ні за кого не буде, бо не буде війни, якщо ми туди влізимо: Німеччина не в стані воювати достатньо довго і не в стані добитися швидкого результату за умови нашої участі. В РІ просто ніхто не схотів їх "вскрити", ви ж саме це і пропонуєте.


Впринципі да! Тобто виступити на захист ЧС ще на Віденському арбітражі, де заявити, що якщо Німеччина рипнеться в Судети, УД підтримає ЧС. Погодиться з цим Німеччина, не полізе в ЧС - чудово, а якщо позіле - "будем воевать"!

В принципі ні - те, що Німеччина не потянула б тої війни, зясувалося вже після війни, а коли це питання вирішувалося, то, по перше, всі були впевнені, що німці жутко круті, їх авіація дуже велика, а її можливості в межах радіусу дії необмежені - і ніхто не тіко не хотів перевірити чи це так, але і навіть не піддавав це сумніву. Тобто для всіх людей, які мали б приймати це рішення, ця війна була б кривавою, при чому кривавою саме для його країни.
По друге, длля всіх країн Європи це була війна не за існування Чехословаччини, не за свободу чехів, а саме за панування чехів над судетськими німцями - і наврядчи в нас було б інше сприйняття цієї війни.
По третє, у Англії та Франції був вільний тил. а в нас в тилу сиділи більшовики. То чому ж саме ми мали б в то влазити? Зважаючи на те, що наші ризики істотно вищі за англійські та французькі.

Наголошую, люди - не забувайте, що ваші знання є вже сучасними післязнаннями і люди в той час їх не мали, а мали інші, які базувались на їх тогочасних оцінках та поглядах.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Більшовицька Росія
ПовідомленняДодано: 10 травня 2015, 10:46 
Офлайн
Військовий старшина
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 17:14
Повідомлення: 520
Звідки: Дніпро
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Колеги прошу розяснити ситуацію з РСФСР 20-х початку 30-х рр.,грубо кажучи ,хто кого боїться,ми їх,чі вони нас.Це важливо знати щоб визначитись хто з нас буде готуватись до оборони,а хто до нападу,чі буде хтось будувати "лінію сталіна",чі лінію"гетьмана...".Та навіть таке просте питання чі заморачуваться нашим конструкторам з важкими танками прориву ,та кого більше розвивати бомберів,чі винищувачів?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Більшовицька Росія
ПовідомленняДодано: 10 травня 2015, 12:35 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
khorolec
До 30-х УД і РРФСР "бояться один одного" і тому обидві країни готуються до оборони, так що тут можливі і "лінія сталіна" і "лінія гетьмана"! В принципі про нашу доктрину пробував описувати Сергій:
Цитата:
3) 1925-29 - діє доктрина А0
4) 1929-1930 - перегляд доктрини А0 до варіанту А1
А0 - активна оборона з рішучим контрнаступом на сході, наступ з рішучими наслідками на заході та півдні, обєднання противників зі сходу та заходу мало реальне, союзники проти Росії відсутні, союзники проти Польщі - Німеччина та Чехословакія, проти Румунії - Болгарія та Угорщина, проти Туреччини - Греція та Болгарія. Можлива війна союзу Румунії та Польщі. Основний противник - Росія, другорядний, але сильний - Польща. Завдання флоту - забезпечення зовнішніх комунікацій по морю.
А1 - все аналогічно, але ймовірність війни на заході змншується, ймовірність участі у війні Румунії зменшується, на сході через зменшення оцінки порівняльної якості армії більшовиків та погіршення внутрішньої ситуації активна оборона замінюється наступом. Додається можливість дій флоту з припинення морскої торгівлі ворожих країн. Додається можливість війни проти більшовиків для захисту союзників в Прибалтиці.


Хоча РРСФР війна з Україною більш потрібна ніж самій Україні. "Війна голодомору" це більш ситуативна війна, тобто не було б голоду - не було б війни!

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 63 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Вы можете бесплатно создать форум PHPBB2 на MyBB2.ru, Также возможно создать форум бесплатно PHPBB3 на Getbb.ru
Український переклад © 2005-2007 Українська підтримка phpBB