Форум сайтa pvz.in.ua

Вітаємо Вас на нашому форумі!
Сьогодні: 28 березня 2024, 11:40

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 35 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Обговорення загальних питань по бронетехніці
ПовідомленняДодано: 24 січня 2015, 19:52 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
Щоб не засмічувати тему про Т-24 http://ud.ukrbb.net/viewtopic.php?f=22&t=30, пропоную сюди перенести обговорення питань по бронетехніці, які не стосуються Т-24

Anderson написав:
Впринципі ці погляди збігаються з моїми...тільки БМ "гайдамака" це точно не назва для нашого середнього танка!
До речі слід потроху піднімати тему про те як наші панцерки величати і відповідно нумерувати! Панцер трактори(Пт), Танки(т) чи власними іменами...можливо щось як у західних держав?!


А чим Вам не подобається БМ "Гайдамака"???
Про назву і нумерацію танків це Ви правильно вказали!!! Потрібно розробити, так би мовити, методологію!
- Панцер трактори(Пт) - це Ви серйозно??? Ну не звучить воно "по бойовому", тобто у війні голодомору проти більшовицьких танків будуть воювати українські трактори? Якось кумедно звучить!!! З цим словосполученням в мене асоціюється тільки ось це:
Зображення

Моя пропозиція - термін для визначення даного типу бойової техніки - "танк".
А для визначення номенклатури виробів бронетанкових заводів:
1) Для ХПЗ БМ (бойова машина) - х (рік розробки/закінчення розробки) "Назва" Мх (серія модернізації. Приклад: той же Т-24, який у нас закінчать розробляти і він же буде готовий іти в серію в 1930р. після 2-ї модернізації буде зватись: танк БМ-30 "Гайдамака" М2 (назва "Гайдамака" - відносна, просто перше, що прийшло у голову окрім сучасних Оплотів і Булатів)!
2) Для заводу десь в Січеславі чи в Києві (хоча мені ще подобається варіант у Миколаєві) - танк "назва заводу" Мх (серія) Ах (серія модернізації) "Назва". Наприклад: друге покоління танка, який пройшов вже четверту модернізацію вироблений в Січеславі на заводі який буде називатись (наприклад) "Бронесіч" буде називатись: танк Бронесіч М2А4 "Борисфен".

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Середній танк Т-24
ПовідомленняДодано: 24 січня 2015, 20:59 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 10:42
Повідомлення: 940
Звідки: Луцьк
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Цитата:
А для визначення номенклатури виробів бронетанкових заводів:
1) Для ХПЗ БМ (бойова машина) - х (рік розробки/закінчення розробки) "Назва" Мх (серія модернізації. Приклад: той же Т-24, який у нас закінчать розробляти і він же буде готовий іти в серію в 1930р. після 2-ї модернізації буде зватись: танк БМ-30 "Гайдамака" М2 (назва "Гайдамака" - відносна, просто перше, що прийшло у голову окрім сучасних Оплотів і Булатів)!
2) Для заводу десь в Січеславі чи в Києві (хоча мені ще подобається варіант у Миколаєві) - танк "назва заводу" Мх (серія) Ах (серія модернізації) "Назва". Наприклад: друге покоління танка, який пройшов вже четверту модернізацію вироблений в Січеславі на заводі який буде називатись (наприклад) "Бронесіч" буде називатись: танк Бронесіч М2А4 "Борисфен".


По першому то надто сучасно як на мене!
По другому то прямо як у Американців! Треба ще варіанти! На жаль у мене пусто з цим! Хоча якщо інші колеги не мають нічого проти то і я проти не буду!

_________________
"Деякі типи правди є брехнею, і саме вони користуються найбільшою популярністю." Джек Лондон


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Середній танк Т-24
ПовідомленняДодано: 24 січня 2015, 21:44 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Anderson написав:
Ну я й кажу що в 1930 ми завершуємо з розвитком реношок і переключаємся або на вікерс або на т-24(він не сильно важкий для крейсерського?)...

Рено і вся лінійка його нащадків - це легкі піхотні танки. Т-12 - це середній крейсерський/кавалерійський. Вони між собою не конкурують.

gazon написав:
Панцер трактори(Пт) - це Ви серйозно???

Це я серйозно (і можна малюнки вставляти так, щоб сторінка після цього не вилазила в бік на всю довжину малюнка?). Не важливо з чим це асоціюється, важливо те, що у чехів це бойовий віз, у французів - штурмові артилерійські трактори, піхотні трактори, кулеметні повозки, бойові повозки і лише у англійців це танк (і то не факт, просто я не памятаю, що в них було щось інше). І всі вони на тракторній базі на початках. Так що можемо замінити на панцеровий віз, якщо хочете.

Anderson написав:
Хоча якщо інші колеги не мають нічого проти то і я проти не буду!

Я проти - давайте не осучаснювати давнину (ми тут все ж не Фейхтвангери)


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Середній танк Т-24
ПовідомленняДодано: 24 січня 2015, 22:24 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 10:42
Повідомлення: 940
Звідки: Луцьк
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Цитата:
Я проти - давайте не осучаснювати давнину (ми тут все ж не Фейхтвангери)


А у Вас є варіації, крім панцер тракторів?

_________________
"Деякі типи правди є брехнею, і саме вони користуються найбільшою популярністю." Джек Лондон


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Середній танк Т-24
ПовідомленняДодано: 24 січня 2015, 22:49 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
sergei-lvov написав:
(і можна малюнки вставляти так, щоб сторінка після цього не вилазила в бік на всю довжину малюнка?).

Я дуже сильно вибачаюсь :oops: , но в мене мабуть ноут глючить, я не можу завантажити рображення ні на хостинг зображень (типу радікал чи сейвпік) ні на форум напряму! Навіть в гугл не можу закинути щоб використати пошук по зображенню!!! приходиться шукати зображення в гуглі текстовим методом і тоді вставляти ссилки! Мабуть завтра перевстановлю віндовс (він у мене і так рекордсмен - 5 років без перевстановлення працює :D )

sergei-lvov написав:
Не важливо з чим це асоціюється, важливо те, що у чехів це бойовий віз, у французів - штурмові артилерійські трактори, піхотні трактори, кулеметні повозки, бойові повозки і лише у англійців це танк (і то не факт, просто я не памятаю, що в них було щось інше). І всі вони на тракторній базі на початках. Так що можемо замінити на панцеровий віз, якщо хочете.

Ну не знаю... може Важка Панцерна Машина (ВПМ) або Важкий Панцерник (ВП)??? А взагалі як їх (танки) називали в Російській імперії чи білогвардійці (бо у нас може бути схоже)???

sergei-lvov написав:
Anderson написав:
Хоча якщо інші колеги не мають нічого проти то і я проти не буду!

Я проти - давайте не осучаснювати давнину (ми тут все ж не Фейхтвангери)

Я просто запропонував варіант! Ваші пропозиції???

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Середній танк Т-24
ПовідомленняДодано: 24 січня 2015, 22:52 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 10:42
Повідомлення: 940
Звідки: Луцьк
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Цитата:
Важкий Панцерник (ВП)


Непогано

_________________
"Деякі типи правди є брехнею, і саме вони користуються найбільшою популярністю." Джек Лондон


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Середній танк Т-24
ПовідомленняДодано: 24 січня 2015, 23:26 
Офлайн
Хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 22 січня 2015, 16:29
Повідомлення: 236
Звідки: Рівненщина
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Може, бойова броньвана машина (ББМ) ???

_________________
Шлях до волі кожної нації густо встелений кров'ю - як кров'ю своєю, так і кров'ю ворожою...


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Середній танк Т-24
ПовідомленняДодано: 24 січня 2015, 23:53 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 10:42
Повідомлення: 940
Звідки: Луцьк
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Valentine написав:
Може, бойова броньвана машина (ББМ) ???


Це з сучасності...не думаю! Я проти...

_________________
"Деякі типи правди є брехнею, і саме вони користуються найбільшою популярністю." Джек Лондон


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Середній танк Т-24
ПовідомленняДодано: 25 січня 2015, 02:11 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Anderson написав:
Цитата:
Важкий Панцерник (ВП)


Непогано

Уявляєте собі класифікацію
1) легенький важкий панцерник - до 10 т
2) середненький важкий панцерник - до 20 т
3) важкенький важкий панцерник - понад 20 т
А можна ще надлегенький важкий панцерник - до 5 т :lol: А можна ще додати кавалерійський/піхотний ;)

Valentine написав:
Може, бойова броньвана машина (ББМ) ???

І чого ж ніхто тоді так не здогадався :o ? Все якісь повозки видумували :lol: .
Річ в тім, як мені здається, що назва мала відображати суттєві характеристики, до яких належало призначення - наприклад, перевезення кулемета.

gazon написав:
А взагалі як їх (танки) називали в Російській імперії чи білогвардійці (бо у нас може бути схоже)???

А фіг їх знає - не знайшов нічого, крім броньовики або танки. Але от з танками не зрозуміло - чи то вони запозичили від англійців під час ГВ, чи то пізніші переспіви сучасних авторів/редакторів, чи вони їх дійсно так називали. Хоча з памяті для броньовиків/панцерників на автобазі назва була інша і доволі специфічна, але знайти її не можу.

Anderson написав:
А у Вас є варіації, крім панцер тракторів?

Та безліч: хочете - можете їхати в атаку бойовим кулеметним возом :lol:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Середній танк Т-24
ПовідомленняДодано: 25 січня 2015, 12:12 
Офлайн
Військовий старшина
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 17:14
Повідомлення: 520
Звідки: Дніпро
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Як вам бойовий віз :mrgreen:


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 35 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Вы можете бесплатно создать форум PHPBB2 на MyBB2.ru, Также возможно создать форум бесплатно PHPBB3 на Getbb.ru
Український переклад © 2005-2007 Українська підтримка phpBB