Форум сайтa pvz.in.ua

Вітаємо Вас на нашому форумі!
Сьогодні: 28 березня 2024, 21:20

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 27 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Автопром
ПовідомленняДодано: 31 січня 2015, 01:02 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
Те, що в УД виникне своя автомобільна промисловісь я впевнений на всі 100%. Питання тільки коли і як???
По вантажних автомобілях мені подобається пропозиція Пана "pustomelyk" щодо чеських TATRA (тобто давайте їх збирати в Україні!!!) http://forum.milua.org/viewtopic.php?f=22&t=13026
Далі можна Шкоди, щось із американського!!!

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Автопром
ПовідомленняДодано: 31 січня 2015, 01:17 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Нууу, взагалі-то на території України є авіазавод Лебедєва, який в РІ будував ще автозавод в Ярославлі за урядовою програмою, будувався завод "Аксай" в Нахічевані (це фактично Ростов) за тою ж програмою та осіли брати рябушинські. які за тою ж програмою будувало завод "АМО", наразі більш відомий як ЗіЛ. Плюс на територію України в Крменчук було евакуйовано фірму "Лільпоп, Рау та Левенштейн", яка в 20-ті роки пропонувала польському уряду побудувати автозавод. Так що я не проти Татри, але чи є підстави?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Автопром
ПовідомленняДодано: 31 січня 2015, 01:36 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
Про Кременчузький завод цікаво, є детальна інфа?, про решту, Ви описали Росію!!! У моїх планах, Татра це спільне чехословацько-українське підприємство із розміщенням у Львові (або у Закарпатті)!!! З початковим збором машинокомплектів і з подальшим 100% освоєнням виробництва!!!

P.S. Сергій, Львів пропоную не задля Вашої втіхи і моєї (ах місто моєї стулентської молодості, хоча я й не такий старий, всього 4 роки пройшло), а через безпосередню бризькісь до Чехословаччини, + Політєх, так що КБ нам "обєзпєчєно" :D

В Запоріжжі на базі ЗАЗу (в той момент завод агротехніки) створюємо філіал Опеля - OstOpel ( ОстОпель (підглянув у В.Коляженка в його романі "Дефіляда в Москві")

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Автопром
ПовідомленняДодано: 31 січня 2015, 02:19 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
gazon написав:
Про Кременчузький завод цікаво, є детальна інфа?

Не зрозумів - яка інфа може бути про нього? Я ж кажу - в РІ фірма, яка була під час ПСВ туди евакуйована, пропонувала уряду Польщі. тобто після відновлення своєї діяльності в Польщі, організувати виробництво автомобілів. В нас вона могла б це все зробити в Україні.

gazon написав:
про решту, Ви описали Росію!!!

По перше, я описав плани, які втілювались в життя конкретними людьми. Ці люди могли б реалізувати ці плани в нас, якщо починалися ці плани поза межами України, або закінчити в межах України, якщо ці плани тут і починались.
По друге, досвід Скоропадського та частини військової та економічної верхівки - саме з Росії і саме з ПСВ. Наврядчи тут щось зміниться само собою ще й на зовсім інше.

gazon написав:
У моїх планах, Татра це спільне чехословацько-українське підприємство із розміщенням у Львові (або у Закарпатті)!!! З початковим збором машинокомплектів і з подальшим 100% освоєнням виробництва!!!

Анатолій, а ви століття, бува, не сплутали? В 1920-х СП - це диво дивне, реалістичний варіант - або ліцензійне виробництво, або філія зі складання машин з машинокомплектів щоб обійти імпортні мита. А чи є в чехів гроші на філії чи в нас незалежний інвестор в Галичині? Боюсь, наш ринок до 1930-х років такому підстав не дасть.

gazon написав:
P.S. Сергій, Львів пропоную не задля Вашої втіхи і моєї (ах місто моєї стулентської молодості, хоча я й не такий старий, всього 4 роки поойшло), а через безпосередню бризькісь до Чехословаччини, + Політєх, так що КБ нам "обєзпєчєно" :D

КБ нам забезпечено в кращому випадку польсько-єврейське. ЦАХАЛ з Військом Польським вам подякують, а от я великої користі не бачу. До того ж КБ тоді існували при заводах і на базі заводів, а їх в нас тут і не має. Ну крім як у більшовиків, і то не зовсім.

gazon написав:
В Запоріжжі на базі ЗАЗу (в той момент завод агротехніки) створюємо філіал Опеля - OstOpel ( ОстОпель (підглянув у В.Коляженка в його "Дефіляда в Москві")

Нічо не пойняв. Запоріжжя на той момент великий центр виробництва сільгосптехніки з спробами виробництва тракторів. Нащо нам тут Опель? Коли в 1930-му впаде попит на сільгосптехніку, вони якось самі зорганізуються :) До того в них і так є попит, до того ж незадоволений.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Автопром
ПовідомленняДодано: 31 січня 2015, 12:40 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
Переніс обговорення по перейменуванню Катеринослава у відповідну новостворену тему
http://ud.ukrbb.net/viewtopic.php?f=33&t=48&p=396#p396

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Автопром
ПовідомленняДодано: 31 січня 2015, 12:50 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
sergei-lvov написав:
Анатолій, а ви століття, бува, не сплутали? В 1920-х СП - це диво дивне, реалістичний варіант - або ліцензійне виробництво, або філія зі складання машин з машинокомплектів щоб обійти імпортні мита. А чи є в чехів гроші на філії чи в нас незалежний інвестор в Галичині? Боюсь, наш ринок до 1930-х років такому підстав не дасть.


sergei-lvov написав:
Нічо не пойняв. Запоріжжя на той момент великий центр виробництва сільгосптехніки з спробами виробництва тракторів. Нащо нам тут Опель? Коли в 1930-му впаде попит на сільгосптехніку, вони якось самі зорганізуються :) До того в них і так є попит, до того ж незадоволений.


Ну добре, тоді легковики в Запожіжжі почнемо виробляти в 30-х. А от вантажівки нам потрібні (і не тільки для армії), тому ми купимо ліцензію в Татри!

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Автопром
ПовідомленняДодано: 31 січня 2015, 17:07 
Офлайн
Бунчужний
Аватар користувача

З нами з: 31 січня 2015, 16:14
Повідомлення: 146
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Анатре збирався на одній площадці зі своїм авіамоторним заводом у Сімферополі будувати ще й автомобільний. Міг би вийти непоганий комбінат!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Автопром
ПовідомленняДодано: 31 січня 2015, 17:20 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
atez
Отже місце для виробництва є, залишилось вибрати/узгодити моделі і початок виробництва!

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Автопром
ПовідомленняДодано: 31 січня 2015, 17:34 
Офлайн
Бунчужний
Аватар користувача

З нами з: 31 січня 2015, 16:14
Повідомлення: 146
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
gazon написав:
atez
Отже місце для виробництва є, залишилось вибрати/узгодити моделі і початок виробництва!

Тут не тільки в місці справа - таке комбінування дозволило б оптимально використовувати верстатний парк. А щодо моделі - не знаю, в автопромі я гірше розбираюсь, ніж у авіації.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Автопром
ПовідомленняДодано: 31 січня 2015, 20:50 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
gazon написав:
Ну добре, тоді легковики в Запожіжжі почнемо виробляти в 30-х. А от вантажівки нам потрібні (і не тільки для армії), тому ми купимо ліцензію в Татри!

Я чомусь схильний думати, що ліцензію ми купимо все ж у німців або англійців (Crossley 20/25HP), або італійців (АМО - ФІАТ), можемо у американців (УЙатів мала би бути немало на нашійй території, для Аксая взірцем був Паккард). А чим Татра на той момент відома, щоб ми в неї ліцензію купували?


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 27 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Вы можете бесплатно создать форум PHPBB2 на MyBB2.ru, Также возможно создать форум бесплатно PHPBB3 на Getbb.ru
Український переклад © 2005-2007 Українська підтримка phpBB