Форум сайтa pvz.in.ua

Вітаємо Вас на нашому форумі!
Сьогодні: 29 березня 2024, 17:03

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Зовнішня політика Української Держави.
ПовідомленняДодано: 07 березня 2015, 12:20 
Офлайн
Військовий старшина
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 17:14
Повідомлення: 520
Звідки: Дніпро
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Гадаю важливо визначитися з нашими потугами в цій сфері.
Щодо прикордонних сусідів:
СРСР - ворог,
Білорусія - ???
Польша - нейтральна поки ми всилі,більше ворог чим друг,
Чехословакія - один з головних торгових партнерів , друг,
Угорщина - скоріше ворог,бо претендує на наші землі,та землі наших друзів,
Румунія - вороже нейтральна,
Як бачимо з усіх 6 сусідів,у нас з трьома не дуже гарні стосунки,тому як на мене принаймі з кимось із західних сусідів треба підти на певний компроміс ,щоб раз і назавжди вирішитти територіальні питання,гадаю без переселень не обійтись,зато на нас ножа перестануть точити.
Щодо орієнтації на Великі держави,то гадаю Англія, США,бо французи дуже вже завязли в співробітництві з поляками,та румунами.
Щодо Стамбулу добиватися статусу вільного міста,з міжнародним гарнізоном,як в Берліні після 2ww.
Це дуже грубі прикидки,чекаю на їх вдосконалення та вироботки спільної думки.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішня політика УД та її Союзники
ПовідомленняДодано: 07 березня 2015, 17:39 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
khorolec
Об'єднав вашу тему "зовнішня політика УД" з темою "союзники" через анатолічність двох тем!

А так ваше бачення повністю збігається з моїм, яке я викладав кількома постами вище

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішня політика УД та її Союзники
ПовідомленняДодано: 07 березня 2015, 18:36 
Офлайн
Військовий старшина
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 17:14
Повідомлення: 520
Звідки: Дніпро
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Спасибі,якось пропустив,що є похожа гілка.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішня політика УД та її Союзники
ПовідомленняДодано: 07 березня 2015, 19:52 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Народ, а чи можна порадити всім страждаючим синдромом "зато на нас ножа перестануть точити" поцікавитись трохи даними статистики? Наприклад, чисельності населення на 1926 рік http://digital.library.northwestern.edu ... 0262ad.pdf
Неспроможним я підкажу:
Польща (включно Полісся та Західну Україну) 29 249 тис. люд.
Румунія (включно з Бесарабією та Буковиною) 17 220 тис люд.
Угорщина 8 365 тис. люд.
Чехословаччина (включно з Закарпаттям) 14244 тис. люд.
Ітаво (йому ж більше всіх :lol: ) 69 078 тис люд.
З урахуванням територіальних змін нашої АІ вони всі разом приблизно дорівнюють нам одним.

Щодо ж
Цитата:
зато на нас ножа перестануть точити
... я взагалі мирна людина, та й на чуже не претендую, але той, хто збирається точити ніж, аби забрати в мене моє, хай краще протре шию, бо в мене є для нього мінімум 2 сокири :evil:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішня політика УД та її Союзники
ПовідомленняДодано: 07 березня 2015, 20:48 
Офлайн
Військовий старшина
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 17:14
Повідомлення: 520
Звідки: Дніпро
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Тим же полякам з румунами нічого не завадить вдарити нам в спину вразі проблем у нас з росіянами,доречі це вони робили вреалі як у 1918-20 рр. з нами ,так і в 1938 р. з чехами,та й угорці теж не святі,про росіян думаю зайве говорити,вся друга світова овіяна духом реваншизму,тому я й виступаю за недопущення союзу між цими країнами,й за те щоб хоть одну позбавити причини воювати з нами.
В реалі румуни були союзниками чехословаків проти угорців,поляки собі наумі та дуже горді,угорці переможені ізгої,тож я б замирився з румунами,запросили б тогож Вільсона арбітром,та врегулювали наші земельні спори,не бажаючих залишатися в чужих країнах українців,та румун переселили на прабатьківщину ,аля Вісла.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішня політика УД та її Союзники
ПовідомленняДодано: 07 березня 2015, 21:18 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
khorolec написав:
В реалі румуни були союзниками чехословаків проти угорців,поляки собі наумі та дуже горді,угорці переможені ізгої,тож я б замирився з румунами,запросили б тогож Вільсона арбітром,та врегулювали наші земельні спори,не бажаючих залишатися в чужих країнах українців,та румун переселили на прабатьківщину ,аля Вісла.

Дик, так з румуначи наче в нас так і буде! Поділимо собі по братськи (по етнічному принципу) східне Закарпаття, Буковину і Бесарабію, слов'яни до нас, молдавани/румуни до них!!!
Щодо Угорщини, то я вже казав що вони для нас більше союзники ніж вороги!!! Трансільванія для них важливіша за Закарпаття, тобто Угорщині краще дружити з сильною УД щоб відібрати у слабшої Румунії велику Трансільванію, ніж дружити із слабшою Румунією проти сильнішої УД щоб забрати маленьке Закарпаття!!!
І ще, як казав Сергій у нас будуть союзи "всіх проти всіх". Тобто союз УД, Болгарії, Югославії і можливо Угорщини проти Румунії, союз УД УД, Чехословаччини, Литви, можливо Німеччини проти Польщі, Союз УД і Чехословаччини, можливо Румунії і Югославії проти Угорщини. Проти більшовиків можливий союз УД, Польщі, Прибалтів і Фінляндії.

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішня політика УД та її Союзники
ПовідомленняДодано: 07 березня 2015, 21:21 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
До речі як там відносився Югославський король до українців??? Може замутим собі союзничка на Балканах???

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішня політика УД та її Союзники
ПовідомленняДодано: 07 березня 2015, 21:46 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
khorolec написав:
Тим же полякам з румунами нічого не завадить вдарити нам в спину вразі проблем у нас з росіянами

Дыъ румунів та поляків у випадку проблем з росіянами будуть для нас найменшою проблемою. Якщо ж проблем не буде, то вони нам в спину ані разом, ані по окремості не вдарять. Ну і + :
1. що буде з Румунією, якщо їй в спину під час її проблем з нами вдарять Болгарія та Угорщина? Бо ж точно вдарять, я це гарантую ;)
2. що буде з Польщею, якщо їй в спину під час її проблем з нами вдарить Німеччина? Бо ж точно вдарить - це я теж гарантую :D

khorolec написав:
вся друга світова овіяна духом реваншизму,тому я й виступаю за недопущення союзу між цими країнами,й за те щоб хоть одну позбавити причини воювати з нами.

Ви насправді не можете зрозуміти один, але дуже важливий момент - ви нікого не позбавляєте причин воювати з нами, ви просто здійснюєте авансом і без будь-яких гарантій платіж шахраю. Усьо - більше ви нічого корисного не робите. Ну хіба що демонструєте слабкість та схильність до поступок, тобто провокуєте напад на себе, бо апетит, якщо вам невідомо. приходить під час обіду.

khorolec написав:
В реалі румуни були союзниками чехословаків проти угорців,поляки собі наумі та дуже горді,угорці переможені ізгої,тож я б замирився з румунами,запросили б тогож Вільсона арбітром,та врегулювали наші земельні спори,не бажаючих залишатися в чужих країнах українців,та румун переселили на прабатьківщину ,аля Вісла.

Так ми з румунами і так замиримося - їм молдаван, нам все інше. Вільсона мені для цього непотрібно, в мене є свій арбітр - 36 піхотних дивізій.
Щодо примусових переселень, то, якщо ви не помітили, таких в Європі після ПСВ не було, були після ДСВ - і зовсім за інших обставин.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішня політика УД та її Союзники
ПовідомленняДодано: 07 березня 2015, 22:49 
Офлайн
Військовий старшина
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 17:14
Повідомлення: 520
Звідки: Дніпро
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
А коли у нас з Німців ,Болгарів,Угорців знімуть обмеження по арміям,бо до того їх армії нічого не значать?Та й 36 тих дивізій треба ще оснастити,ПОБУДОВАНОЇ МАЙЖЕ З НУЛЯ оборонную промисловостю,якщо літаки ,кораблі у нас можуть бути свої ,то всю номенклатури вогнепальної зброї треба будувати з нуля(рушниці,пістолети,кулемети,міномети,гармати)оружейні метали штука важка в освоєнні,особливо важких гармат.Поки побудуєм заводи,поки налагодим виробництво,доведеться воювати на імпортній зброї,та залишках імперської,якби до другої світової то встигли б ,а от чі розвернимось на повну до війни з РСФСР не знаю.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішня політика УД та її Союзники
ПовідомленняДодано: 07 березня 2015, 23:59 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
khorolec, скажіть - в кого ви такий завзятий всепропальщик?
Цитата:
А коли у нас з Німців ,Болгарів,Угорців знімуть обмеження по арміям,бо до того їх армії нічого не значать?

Чого б це вони нічого не значили? Просто без обмежень німців полякам взагалі буде не до нас, а з обмеженнями німці пошарпають поляків з нашою допомогою, бо самі не здатні.

Цитата:
Та й 36 тих дивізій треба ще оснастити,ПОБУДОВАНОЇ МАЙЖЕ З НУЛЯ оборонную промисловостю

Взагалі-то, по перше, від імперії багато чого залишилось ;) . По друге, у всіх наших опонентів ситуація як мінімум не краща :) .

Цитата:
Поки побудуєм заводи,поки налагодим виробництво,доведеться воювати на імпортній зброї,та залишках імперської,якби до другої світової то встигли б ,а от чі розвернимось на повну до війни з РСФСР не знаю.

Якщо я правильно зрозумів вашу думку, то можу вас завірити - воювати будемо, як і всі інші, на суміші старого, нового та імпортного.


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Вы можете бесплатно создать форум PHPBB2 на MyBB2.ru, Также возможно создать форум бесплатно PHPBB3 на Getbb.ru
Український переклад © 2005-2007 Українська підтримка phpBB