Форум сайтa pvz.in.ua

Вітаємо Вас на нашому форумі!
Сьогодні: 13 серпня 2020, 05:38

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 168 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Загальновійськові питання
ПовідомленняДодано: 31 січня 2015, 22:58 
Офлайн
Хорунжий

Повідомлення: 236
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
До речі польська лінія Соснковського проходить як раз у нашій місцевості... Спостерігати її я можу практично кожен день...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 31 січня 2015, 23:04 
Офлайн
Військовий старшина

Повідомлення: 520

Про скандинавів просто не маю інфи,теж про югів та італійців ,у греків було,власне для їхпрориву італійці й позвали німців,кого вам ще назвати?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 31 січня 2015, 23:06 
Офлайн
Сотник

Повідомлення: 455

khorolec написав:
Румуни в Трансільванії,Німці в Пруссії,та заході,про фортеці Бальгії,Голандії,я вже мовчу.

В 1920-х? ну і - у бельгійців та голандців вузький фронт з купою обмежень по руху. Скажімо так - нам є сенс будувати тільки такі укріплення, які будуть прикривати вузли комунікацій і забезпечувати розгортання військ.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 31 січня 2015, 23:07 
Офлайн
Генеральний хорунжий

Повідомлення: 946
Reputation points: 4

Ну на Донбасі, думаю, нам теж потрібно буде будувати лінію Скоропадського, та й в принципі й на Сумщині і Харківщині теж!

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 31 січня 2015, 23:11 
Офлайн
Хорунжий

Повідомлення: 236

gazon написав:
Ну на Донбасі, думаю, нам теж потрібно буде будувати лінію Скоропадського, та й в принципі й на Сумщині і Харківщині теж!

Чому не заході??? Там в нас є фортеці Берестя та Перемишль... Холм ( якщо він наш ) теж непогано було б прикрити... Не знаю як ви, панове, а я полякам не надто довіряю...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 31 січня 2015, 23:21 
Офлайн
Сотник

khorolec написав:
Про скандинавів просто не маю інфи,теж про югів та італійців ,у греків було,власне для їхпрориву італійці й позвали німців,кого вам ще назвати?

Цитата:
Линия Метаксаса (греч. Γραμμή Μεταξά) — система греческих оборонительных укреплений, на границе с Болгарией, от горы Белес до региона города Комотини. Была построена в 1936—1940 годах.

Цитата:
Линия КВ или линия «Диль» (нидерл. KW-stelling, KW-linie) — система оборонительных сооружений в Бельгии, протянувшаяся от юго-восточной окраины Антверпена до города Вавр вдоль реки Диль и Дильского канала. Построена в конце 1930-х годов для обороны от агрессии со стороны Германии.

Цитата:
Западный вал или Западная стена (нем. Westwall), среди противников Германии также известен как «Линия Зигфрида» (нем. Siegfriedstellung) — система немецких долговременных укреплений, возведённых в 1936—1940 годах на западе Германии, в приграничной полосе от Клеве до Базеля — немецкая линия обороны на суше

Цитата:
The Czechoslovak government built a system of border fortifications, as well as some fortified defensive lines inland, from 1935 to 1938 as a defensive countermeasure against the rising threat of Nazi Germany.

Ну і так далі. Ні, якщо хтось хоче подискутувати про
khorolec написав:
Між двома світовими бійнями всі ,як зачаровані будували якісь укріплення

то ми можемо, але я б все ж просив спочатку зясувати терміни будівництва та конкретні причини, включно з топографією місцевості

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 31 січня 2015, 23:25 
Офлайн
Сотник

Люди... Чєлавєкі... перш ніж будувати укріплення як зачаровані, все ж зясуйте обставини їх будівництва. А то що толку від ваших укріплень на Сумщині чи Харківщині? Чи ви збираєтесь їх на 500 км побудувати? Чи. може, на 1500? Повідомляю - на ваші плани нєтбабланах.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 31 січня 2015, 23:30 
Офлайн
Військовий старшина

Ви не правильно сформували питання,будували всі,а те що вони реально не спасають,виявилось потім,чі у нас ще й попаданці будуть,які все гетьману розтлумачать,доречі лінії нам не потягти,а от кілька укріпрайонів не завадить.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 01 лютого 2015, 00:29 
Офлайн
Сотник

khorolec написав:
Ви не правильно сформували питання

Це я неправильно сформулював питання? :shock: Чи то переважна більшість укріплень будувалась або у 2-й половині 1930-х, тобто в очікуванні 2СВ, або ще до 1СВ, або в умовах, які в нас просто відсутні?

khorolec написав:
а те що вони реально не спасають,виявилось потім,чі у нас ще й попаданці будуть,які все гетьману розтлумачать

І хіба я хоч слово сказав про те, що укріплення нікого реально не спасають, що ще й виявилось потім? Я вам більше того скажу - укріплення реально спасають, що й виявилося під час 2СВ багато разів, але за однієї умови - якщо вони адекватні ситуації. А ми побудувати адекватні ситуації укріплення не годні, бо в нас відповідна місцевість знаходиться тіко на півночі, на кордоні з Білоруссю, а сам кордон надто довгий - з СРСР поняд 2000 км, а ми не надто багаті. І повірте - пан гетьман і без попаданців це все розуміє, бо це все вже відомо.

khorolec написав:
доречі лінії нам не потягти,а от кілька укріпрайонів не завадить.

Ви мені прям Америку відкрили :lol: Насправді нам потрібні не УРи, а передові укріплені позиції, що прикриватимуть вузлові точки на місцевості та забезпечувати найкращі умови для розгортання. Можливо, між 1939 та 1941 роками ми побудуємо якусь лінію на заході, а після 1935 - між білоруським кордоном та Волгою, але це - питання аж 2-ї половини 1930-х років.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 лютого 2015, 22:09 
Офлайн
Військовий старшина

Чі будуть у нас якісь особливості чі традиції,на кшалт того,як наприклад в 128 Закарпатській дивізії один з полків комплектувався виключно жителями Криму(призовнками),може й у нас якісь полки за час війни перемішаються та будуть знаходиться не в своїх корінних округах.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 168 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: