Форум сайтa pvz.in.ua

Вітаємо Вас на нашому форумі!
Сьогодні: 28 березня 2024, 14:26

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 168 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Загальновійськові питання
ПовідомленняДодано: 25 січня 2015, 00:07 
Офлайн
Хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 22 січня 2015, 16:29
Повідомлення: 236
Звідки: Рівненщина
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
А піхоти 54... Не думаю що кінноти замало)))

_________________
Шлях до волі кожної нації густо встелений кров'ю - як кров'ю своєю, так і кров'ю ворожою...


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Загальновійськові питання
ПовідомленняДодано: 25 січня 2015, 00:27 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 10:42
Повідомлення: 940
Звідки: Луцьк
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Valentine написав:
А піхоти 54... Не думаю що кінноти замало)))


я й кажу що її вдосталь

_________________
"Деякі типи правди є брехнею, і саме вони користуються найбільшою популярністю." Джек Лондон


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Загальновійськові питання
ПовідомленняДодано: 25 січня 2015, 02:34 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
khorolec написав:
зараз говоритиму про ту частину,що дісталась УД від Росії,вконтактній спільноті

Що за спільнота?

khorolec написав:
але проаналізувавши за статистичним справочниками населення УД в бувшій російській частині,хочу зазначити ,що на Заході так і на Сході можна розгорнути лише по дві тер дивізії,бо інакше ніяк,єдиний варіант на Сході це окрему Кримську дивізію приписати до Катеринославського округу,тоді всі корпуси будуть по три дивізії,на Заході ж ніяк тільки дві.
У мене вийшло на дивізію в середньому1300-1400тис.населення,а Волинь з поліссям це десь 5800тис.,тобто тільки на 5.
Звичайно у нас є кадрові дивізії,можна якусь приписати до тер корпусу,або кінну,не всі ж будуть в кав корпусах.
Щодо земель ЗУНР то не маю джерела по населенню,на цей період,щоб щось обмірковувати.

А можна подетальніше? Наприклад, в мирний час Волинь виставляє тіко один корпус+частини ОККО+річкова флотилія. (+звісно добровольців до 10 ак, МП, кавалерії і тд, але суттєво тут тіко 10 ак).
Фразу про кадрові дивізії та територіальні корпуси взагалі не зрозумів. Галичина з Закарпуттям - це десь 6,5-7 млн населення, частина з них неукраїнське.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Загальновійськові питання
ПовідомленняДодано: 25 січня 2015, 11:46 
Офлайн
Військовий старшина
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 17:14
Повідомлення: 520
Звідки: Дніпро
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
sergei-lvov написав:
khorolec написав:
зараз говоритиму про ту частину,що дісталась УД від Росії,вконтактній спільноті

Що за спільнота?

khorolec написав:
але проаналізувавши за статистичним справочниками населення УД в бувшій російській частині,хочу зазначити ,що на Заході так і на Сході можна розгорнути лише по дві тер дивізії,бо інакше ніяк,єдиний варіант на Сході це окрему Кримську дивізію приписати до Катеринославського округу,тоді всі корпуси будуть по три дивізії,на Заході ж ніяк тільки дві.
У мене вийшло на дивізію в середньому1300-1400тис.населення,а Волинь з поліссям це десь 5800тис.,тобто тільки на 5.
Звичайно у нас є кадрові дивізії,можна якусь приписати до тер корпусу,або кінну,не всі ж будуть в кав корпусах.
Щодо земель ЗУНР то не маю джерела по населенню,на цей період,щоб щось обмірковувати.

А можна подетальніше? Наприклад, в мирний час Волинь виставляє тіко один корпус+частини ОККО+річкова флотилія. (+звісно добровольців до 10 ак, МП, кавалерії і тд, але суттєво тут тіко 10 ак).
Фразу про кадрові дивізії та територіальні корпуси взагалі не зрозумів. Галичина з Закарпуттям - це десь 6,5-7 млн населення, частина з них неукраїнське.


Про спільноту вконтакті,мав наувазі групу "Аі УД",з якої вийшли всі модератори ,цього форума.
Щодо статистики,не секрет,що корпусні округи не співпадали з кордонами губерній,тому взявши статистичний щорічник російської імперії за 1915 ,я порахував населення повітів,згідно реального поділу на округи,вийшло десь по 4000-4300 тис.на корпусний округ.
Тепер про аномалії,в реалі на заході до Волинського округу не були вклбчені 2 західних повіта Волинської губерні,та всі Білоруські крім Мозирського,от коли їх додати то виходить в районі 6000 тис,це я не знаю як там у нас з Холмщиною вірішеться,отже якщо з нею то 6 млн з хвостиком,тобто пропорцію на 5 дивізій витримуєм.
На сході мегакорпус по населенню Полтавський 5 з половиною млн.,бо реальний генштаб чомусь включив у нього північну частину Слобожанщини,також додавши сюди Таганрогський округ в 6,7,8 корпусах вийшло до 15 млн населення,що дало б змогу перкроїти ці території на максимум 14 дивізій,на 15 вже замало.
Тепер кого я вважаю кадровими: це сердюки,СС,Запорожці,Морпіхи,тобто ті хто у нас комплектується не по територіальному принцепу.
Щодо галичини в літературі такий різнобій,від 4 до 7 млн,що я не знаю кому вірити,та й статистику хотілось би по повітах,є у Литвина в його україно -польській війні,але там ,нажаль,пораховано лише українське населення повітів,що дає рівно 360 тис.українців на кожну з 12 округ.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Загальновійськові питання
ПовідомленняДодано: 25 січня 2015, 16:49 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
khorolec написав:
Щодо статистики,не секрет,що корпусні округи не співпадали з кордонами губерній

В нас приблизно співпадатимуть, відрізнятиметься додатковий (поза корпусом) набір.

khorolec написав:
Тепер про аномалії,в реалі на заході до Волинського округу не були вклбчені 2 західних повіта Волинської губерні,та всі Білоруські крім Мозирського,от коли їх додати то виходить в районі 6000 тис,це я не знаю як там у нас з Холмщиною вірішеться,отже якщо з нею то 6 млн з хвостиком,тобто пропорцію на 5 дивізій витримуєм.

Частина східних повітів Волині (Житомир та сусідні) перейдуть до Київської землі, губернський центр переїде у Луцьк чи Рівне.
Припятські повіти утворять Поліську землю. З неї комплектуватимуть головним чином ОККО та флотилію.

khorolec написав:
На сході мегакорпус по населенню Полтавський 5 з половиною млн.,бо реальний генштаб чомусь включив у нього північну частину Слобожанщини,також додавши сюди Таганрогський округ в 6,7,8 корпусах вийшло до 15 млн населення,що дало б змогу перкроїти ці території на максимум 14 дивізій,на 15 вже замало.

Це ми відрегулюємо. Можливо, це повязано з формуванням сердюків?

khorolec написав:
Тепер кого я вважаю кадровими: це сердюки,СС,Запорожці,Морпіхи,тобто ті хто у нас комплектується не по територіальному принцепу.

А чому інші не кадрові? В нас територіальна система в сенсі міліційної не передбачена, в нас - територіальна система комплектування, тобто призовники попадають в корпус, розташований на території землі, з якої відбувся призов. Робиться для спрощення та пришвидшення мобілізації та збільшення спайки в частині. Ну і з метою логістики. Все інше в нас цілком кадрове.

khorolec написав:
Щодо галичини в літературі такий різнобій,від 4 до 7 млн,що я не знаю кому вірити

різниця виникає через 2 фактори:
1) рахують чи не рахують Буковину, Закарпуття та де проводять кордон на Лемківщині
2) вказують українське населення чи все


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Загальновійськові питання
ПовідомленняДодано: 25 січня 2015, 18:44 
Офлайн
Військовий старшина
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 17:14
Повідомлення: 520
Звідки: Дніпро
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Шановний пане отаман,може це й не вірно,просто кадровими я обізвав,частини,що комплектуються не територіально.
Друге,поясніть вашу позицію,скільки територіальних дивізій ви бачете,я 28 в корпусах,та окрему Кримську,не може все бути ідеально по три,майже у всіх каїн були винятки,крім поляків,які корпусами ніколи не воювали.
Якщо ви наполягаєте но30 дивізіях,то для Західного ,ще за рахунок Київського можна нарізати,то на сході тільки включати кримську в якийсь корпус,враховуючи,що там в севастополі будуть 4-й полк морпехів,та щось створюватимиться у військовий час,то хай собі воює разом з корпусом,та ж 13-а піхотна російської армії воювала разом з 34-. катеринославською в одному корпусі,й не сиділа в криму.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Загальновійськові питання
ПовідомленняДодано: 25 січня 2015, 20:05 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Цитата:
Друге,поясніть вашу позицію,скільки територіальних дивізій ви бачете

33+3 (в еквіваленті) горних. Кримська територіальна лише частково.

Цитата:
не може все бути ідеально по три,майже у всіх каїн були винятки

Винятки були вже під час війни, в мирний час корпуси були переважно стандартні.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Загальновійськові питання
ПовідомленняДодано: 25 січня 2015, 20:37 
Офлайн
Військовий старшина
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 17:14
Повідомлення: 520
Звідки: Дніпро
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Щодо ідеальних тройчаток ви сильно помиляєтесь,Наприклад Румуни всього 7 корпусів=1 в4див+1 в2див,5 в3див.
Германія 19 корпусів:2 по 4 див.,8 по 2 див.,9 по 3 див.
Про Радянський союз надіюсь згадувати сенсу нема.
А взагалі хтось може викласти роспис нашої армії?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Загальновійськові питання
ПовідомленняДодано: 25 січня 2015, 21:14 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
khorolec написав:
Щодо ідеальних тройчаток ви сильно помиляєтесь,Наприклад Румуни всього 7 корпусів=1 в4див+1 в2див,5 в3див.
Германія 19 корпусів:2 по 4 див.,8 по 2 див.,9 по 3 див.
Про Радянський союз надіюсь згадувати сенсу нема.

ЕЕЕ, а коли це? Часом не під час 2СВ?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Загальновійськові питання
ПовідомленняДодано: 25 січня 2015, 23:24 
Офлайн
Військовий старшина
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 17:14
Повідомлення: 520
Звідки: Дніпро
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Саргій ви ж самі просили армію мирного часу,це 1938-39 роки.Доречі у французів лише 2 корпуси були в 2 дивізії всі інші в одну!Лише колоніальний в марселі мав 3 дивізії та кінний.


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 168 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Вы можете бесплатно создать форум PHPBB2 на MyBB2.ru, Также возможно создать форум бесплатно PHPBB3 на Getbb.ru
Український переклад © 2005-2007 Українська підтримка phpBB