Форум сайтa pvz.in.ua

Вітаємо Вас на нашому форумі!
Сьогодні: 28 березня 2024, 14:08

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Кордони Української Держави в 1935 році
ПовідомленняДодано: 02 березня 2018, 21:23 
Офлайн
Хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 22 січня 2015, 16:29
Повідомлення: 236
Звідки: Рівненщина
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Ось, прикинув що ми маємо здобуди після перемоги над московитами в 1935-му.... Як гадаєте пупок не розв'яжеться???)))Зображення

_________________
Шлях до волі кожної нації густо встелений кров'ю - як кров'ю своєю, так і кров'ю ворожою...


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Кордони Української Держави в 1935 році
ПовідомленняДодано: 03 березня 2018, 23:16 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
Тут потрібно почути Сергія, ця війна це його "фішка"!
Ще з ВК-групи він пропонував таке:
gazon написав:
Початково ця тема обговорювалась тут:http://forum.milua.org/viewtopic.php?f=22&t=17027
І так трохи перетягну сюди обговорення із ВК-групи:
sergei-lvov на моє прохання намалював на карті приблизні кордони нашої анексії у результаті війни (намальовано з його слів дещо грубувато!
Зображення
sergei-lvov написав:
червоний це основний кордон. зелений - білорусів. пунктирні лінії - варіація кордону (смоленськ білоруси хотіли, але не факт, що його можна було би взяти та утримати)

sergei-lvov написав:
Ладно сам запишу! :)


gazon написав:
1. Навіщо пів Калмикії собі забираєм. Воно нам нащо???
2. Дагестан і можливо Чечню я б залишив незалежними (окремими від горців). Дагестан і Чечня сильні державотворчі центри + етнічно вони відрізняються від решти горців, і все це призвело б до нестабільності, міжусобиць, а можливо і громадянської війни. Загалом для мене федерація в такому вигляді не життєздатна!
3. Північну Осетію (або основну її частину віддав би грузинам. Осетини є християнами і не бачу сенсу їй знаходитись в мусульманській федерації горців. Хай же краще Осетія повністю (як північна, так і південна) належить Грузії. А також належність одного народу у двох держав рано чи пізно призведе до погіршення відносин між цими державами.
4. Північний Дагестан, я б все таки залишив Дагестану. Взагалі поясніть навіщо нам той північний Дагестан та ще й північна Чечня?.
5. Німці Поволжжя який отримають статус в УД???
6. І взагалі який статус матимуть нові території і його мешканці??? Ми ж фактично приєднали територію розміром з саму Україну, щось мені підказує що вибори в Сойм і Гетьмана після 1935рр. будуть дуже цікаві)))
7. Білорусь. Вона воює разом з нами проти Росії, чи ми ій території даримо через любов до братів-сябрів???


sergei-lvov написав:
gazon,
1. пів-Калмикії, думаю, це більшою мірою рефлекс та мязова память - не завжди ж я збирався приєднувати Поволжжя, а по Єргенях якраз і кордон, і оборонну лінія вигідно проводити
2. а вони і є незалежні - ми над ними тіко протекторат маємо - для доступу до нафтових родовищ, запобігання розгулу злочинності та створенню іноземних ворожих груп. Ідею конфедерації горських народів я вже давно поховав в тому чисі через нежиттєздатність.
3. нууу, оскіко про конфедерацію я вже казав, то обмежимось однією Осетією. Тут я взагалі коливаюся між обєднаною Осетією під протекторатом нашим чи грузинів та частинами Осетії, одна з яких у складі Грузії. Але останій варіант більш ймовірний, бо грузини нам важливіші, а в них на подібні теми троха глюки.
4. по перше, північний дагестан - це не зовсім Дагестан, якщо не орієнтуватись на радянську адміністративну географію. По друге, кордон по Тереку та Сунжі. По третє, нафта (основні відомі тоді родовища якраз у північній Чечні)
5. думаю, що ніякого. Більш ймовірно, що їх або більшовики депортують під час евакуації, або ми створимо їм всі можливі стимули для повернення на історичну батьківщину.
6. під час війни статус землі з власним самоврядуванням отримують Дон та Кубань, а потім, протягом 1935-39 років, Ставропільщина, Терек, Нижнє Поволжжя, Курщина, Воронежчина і на сам кінець Саратов. Право голосу місцеві жителі набуватимуть поступово (як і громадянство України) і, я думаю, після проведення іспитів (державна мова в нас все ж таки українська, та й право не радянське) та фільтрації. Під час фільтрації будуть встановлені особи, що підлягають обовязковій депортації в СРСР (члени компартії та комсомолу, учасники комбєдов, керівництво колгоспів, працівники радянських органів влади та правоохоронних органів, активні сторонники радянської влади або більшовиків, кримінальні злочинці) та члени їх сімей, а також винятки з числа цих осіб. Зважаючи, что радянську владу місцеві побачили у всій красі, поступовість процесу набуття права голосу та надання вільної землі ветеранам нашої армії, що найбільш відзначились, а також міграцію наших людей на приєднані території в якості вчителів, лікарів, адмінпрацівників, підприємців, працівників комунальної сфери, інженерів та майстрів, то я не бачу особливо принципової специфіки у голосуваннях на цих територіях.
7. звісно воює - де їй в такому розкладі дітися? Вона б і зараз (2014) воювала б, якби обставини були інші. І вона ще візьме участь у війні, хоч і невідомо на чий стороні, хоч я схильний думати, що в якості поля бою між нами та Росією з якогось внутрішнього приводу (наприклад, Бацька помер або вирішив піти сам) - щось на кшталт Війни за лукашенків спадок)))))


gazon написав:
Ну війна за спадок Лукашенка для мене не доказ можливості участі Білорусі у війні Голодомору. Вона ж наче у нас така собі "східноєвропейська Швейцарія" маленька нейтральна країна з маленьким і не дуже сильним військом, незалежність якої впринципі гарантовано країнами сусідами на Ризькій мирній конференції.

Ну якщо вже Білорусь воює за Смоленськ, то чому у війну не вступає Фінляндія щоб відхапати Карелію і можливо Ленінград, а Естонія і Латвія чим гірші. А на сході що Японії не потрібен північний Сахалін, Камчатка, Приморський край????

І скільки це ж Ви народу хочете депортувати з "нових" східних територій??? Також не багато населення сама Росія евакуює!!! В ДСВ (а точніше в ВВВ) багацько народу СССР евакуював з окупованих територій?????


sergei-lvov написав:
Білорусь за Смоленськ воює не сама собою, а за нашої активної участі та під нашим впливом. Можливо, навіть тиском. На Фінляндію ж я собисто тиснути не збирався, а її внутрішні справи не роблять таке втручання ймовірним. Сили Фінляндії, Естонії та Латвії недостатні для самостійної війни проти СРСР, навіть за умови його війни з Україною. Ну і - at least but not last - насправді лише Фінляндія щось вигравала від тої війни в територіальному плані.
Японії тоді - не потрібні: Манчжурія і таке інше. Всі інтереси Японії тоді можна було задовільнити рибними та нафтовими концесіями.

Нууу, загалом я припускаю депортацію/евакуацію приблизно чверті населення і смерть від голоду ще приблизно такої ж кількості населення. Якщо мій склероз мене не обманює, це приблизно по 3-4 млн люд. для кожного з аспектів зменшення населення. Щодо СРСР та ДСВ - це не одне і теж, бо в нас темпи операцій будуть суттєво повільніші, необхідність у транспорті для евакуації промислових підприємств суттєво нижча, а стимул для її організації - через проведення нами референдумів з приєднання до нас на територіях, звільнених під час першого наступу - суттєво вищий.


gazon написав:
В нас ще й референдуми будуть про приєднання :shock: ??? Ви що передивились рос.телебачення??? Це не додасть ніякої легітимності! Все ж я думаю що великої евакуації в СССР не буде, максимум парт.апарат і висококваліфікованих працівників/інженерів і т.д. Аби нам самим не прийшлось вивозити "лишнє" населення до СССР!

Ну не бачу я Білорусі у цій війні!!! Хіба що фронт буде проходити у самій Білорусі, бо Росія першою на неї напала з початком війни голодомору!


Anderson написав:
gazon я розмірковував про участь Білорусі в цій "заворушці" і гадаю тут варіантів не втручання БНР немає! В результаті війни вона отримає по факту від нас території на сході(включно з Смоленськом?!), а за це стане нашим сателітом! Єдине як поведе в цій ситуації інший гарант БНР - Польща!


sergei-lvov написав:
gazon, обовязково будуть.
По перше, вони використовувались після ПСВ та під час розширення Німеччини у 30-х роках, так що цілком можна вважати їх легітимним та легітимізуючим способом територіальних змін, прийнятним у міжнародному суспільстві. Насправді, як я думаю, ці референдуми визнали б навіть зараз, бо вони подібні до косовського, а не до кримського.
По друге, ми ж все одно нічим під час них не ризикуємо, зате багато чого виграємо, виступаючи в якості захисників народу, який ще й нас на це уповноважує. Міжнародний фактор, короче.
По третє, згідно міжнародних законів ми не можемо призивати до армії жителів окупованих територій. А жителів приєднаних територій - можемо.

Щодо евакуації... думаю, що буде - щоб а) зберегти робочу силу та мобілізаційний резерв для армії і б) перешкодити легітимізації захоплення через референдум. Крім того, я ж не просто так обєднав категорії евакуація/депортація - тих, кого не вивезуть більшовики, вивеземо самі.

Білорусь наврядчи зможе захистити свій суверенітет просто так і в ній гарантовано будуть бажаючі відновити Білорусь в історичних межах (уявлення білорусів про історичні межі Білорусі часів Громадянської війни ви знайдете на тій ж самій карті Білорусі, зсилку на яку давали Тарасу). Таким чином, білоруси легко приймуть участь у війні на нашій стороні - за умови що ми її будемо вигравати. Як до того поставиться Польща? Нейтрально? Позитивно - зріс східний ринок та збільшилась відстань до більшовиків?

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Кордони Української Держави в 1935 році
ПовідомленняДодано: 04 березня 2018, 11:33 
Офлайн
Хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 22 січня 2015, 16:29
Повідомлення: 236
Звідки: Рівненщина
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Я пам'ятаю чия це ідея... Та я не про це... Питання в тому, чи зможемо ми самостійно здолати червоних... Чи взагалі ми це потянемо...

_________________
Шлях до волі кожної нації густо встелений кров'ю - як кров'ю своєю, так і кров'ю ворожою...


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Кордони Української Держави в 1935 році
ПовідомленняДодано: 04 березня 2018, 12:03 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
Valentine написав:
Я пам'ятаю чия це ідея... Та я не про це... Питання в тому, чи зможемо ми самостійно здолати червоних... Чи взагалі ми це потянемо...

Виходячи з аргументів Сергія, війна з РРФСР нам під силу! Тобто РСЧА ми розіб'ємо, а от чи погодиться Сталін (і решта керівництва ВКП(б)) на мир на наших умовах, я не знаю! Загалом, моя думка полягає в тому, що на 30-ті АІ УД, в політичному плані, буде схожа на сучасну Україну, тобто при можливому "казус беллі" для війни і бажанні певних "яструбів укр.політики", більшіть парламенту "засцить" і не дозволить оголосити війну, обмежившись "засудженням штучного голоду в більшовицькій Росії"!!!

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Кордони Української Держави в 1935 році
ПовідомленняДодано: 04 березня 2018, 12:57 
Офлайн
Хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 22 січня 2015, 16:29
Повідомлення: 236
Звідки: Рівненщина
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
gazon написав:
Valentine написав:
Я пам'ятаю чия це ідея... Та я не про це... Питання в тому, чи зможемо ми самостійно здолати червоних... Чи взагалі ми це потянемо...

Виходячи з аргументів Сергія, війна з РРФСР нам під силу! Тобто РСЧА ми розіб'ємо, а от чи погодиться Сталін (і решта керівництва ВКП(б)), на мир на наших умовах, я не знаю! Загалом, моя думка полягає в тому, що на 30-ті АІ УД, в політичному плані, буде схожа на сучасну Україну, тобто при можливому "казус беллі" для війни і бажанні певних "яструбів укр.політики", більшіть парламенту "засцить" і не дозволить оголосити війну, обмежившись "засудженням штучного голоду в більшовицькій Росії"!!!

Думаю що так воно і було б.... Для перемоги над червоними потрібна широка коаліція. Хто реально може нам допомогти на початку 30-х??? Японці. Хто ще??? Турки навряд. Фіни також. Полякам нема за що бодатись, вони швидше воюватимуть із нами за Львув... Хто ще реально може нам допомогти???

_________________
Шлях до волі кожної нації густо встелений кров'ю - як кров'ю своєю, так і кров'ю ворожою...


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Вы можете бесплатно создать форум PHPBB2 на MyBB2.ru, Также возможно создать форум бесплатно PHPBB3 на Getbb.ru
Український переклад © 2005-2007 Українська підтримка phpBB