Форум сайтa pvz.in.ua

Вітаємо Вас на нашому форумі!
Сьогодні: 28 березня 2024, 13:26

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 124 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Попередня карта на початок 1920 року
ПовідомленняДодано: 24 січня 2015, 15:16 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
Владислав написав:
Ось мій варіант східного кордону
Зображення


:o :o :o Ви не повірите, но я відстоював майже ідентичну лінію східного кордону!!!!

http://cs624224.vk.me/v624224328/aba9/PQgV3KlzAes.jpg

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Попередня карта на початок 1920 року
ПовідомленняДодано: 24 січня 2015, 18:00 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Народ, що я можу сказати..
1. населення в Бендерах переважно українсько-російське. Плюс на карті у вас там український, як я розумію, виступ десь в районі Каушани-Салкута. Далі на захід знаходяться гагаузи та болгари (так-так, Болград, Комрат), а за ними в районі Кагулу знов українські плямки на карті - якраз на північ від Рені. Так що особисто мені не зрозуміло - на якій підставі ми маємо відступити румунам території, які населені не румунами? Можливо, хтось зможе мені це пояснити? Якщо ж це не пояснювати, то я схильний думати, що кордон має бути трохи північніше, включно з Рені, Кагулом, Комратом, Каушанами та Бендерами, тобто включати весь Аккерманський повіт, десь 80-90% Ізмаїльського та 60-70% (південну та східну частини) Бендерського повітів.
2. східний кордон по Дону в районі Богучару має свої принади, але особисто я не уявляю, як він тоді буде тіко там по Дону, після чого ми отримуємо повноцінне Війско Донське, що наврядчи нам потрібно. В якості компромісу можу запропонувати кордон по Білій Калитві або по якомусь з її східних притоків. Хоча хочу наголосити, що це надзвичайно велике, на мою думку, просування на схід, яке нам було б складно втримати без підтримки населення (хтось думку населення того регіону знає?).
3. знахожу дивним та забавним той момент, що ніхто не намагається включити в склад УД хоча б причорноморську/українську Кубань, що зробити суттєво простіше, ніж Подоння. Цікаво чому?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Попередня карта на початок 1920 року
ПовідомленняДодано: 24 січня 2015, 18:26 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
sergei-lvov написав:
Хоча хочу наголосити, що це надзвичайно велике, на мою думку, просування на схід, яке нам було б складно втримати без підтримки населення (хтось думку населення того регіону знає?).

:shock: Дик, а хто у ВК-групі наполягав на кордоні по Дону і залишенням за нами Ростова???

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Попередня карта на початок 1920 року
ПовідомленняДодано: 24 січня 2015, 18:34 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
gazon написав:
sergei-lvov написав:
Хоча хочу наголосити, що це надзвичайно велике, на мою думку, просування на схід, яке нам було б складно втримати без підтримки населення (хтось думку населення того регіону знає?).

:shock: Дик, а хто у ВК-групі наполягав на кордоні по Дону і залишенням за нами Ростова???

Я наполягав на кордоні по Дону до Сіверського Донцю, а не на кордоні по Дону в районі Богучара-Острогожська. І, навіть, не на кордоні як такому, а на лінії фронту на початок війни.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Попередня карта на початок 1920 року
ПовідомленняДодано: 24 січня 2015, 18:47 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
sergei-lvov написав:
Я наполягав на кордоні по Дону до Сіверського Донцю, а не на кордоні по Дону в районі Богучара-Острогожська. І, навіть, не на кордоні як такому, а на лінії фронту на початок війни.


Ну я рахую дурістю залишити більшовикам українські ентічні території Подоння, а натомість намагатись захопити неетнічні території Ростовщини!!!Подоння в Українській Державі завжди вважалось українською територією! На цю територію УД висувала претензії на українсько-більшовицьких переговорах до що кордону, навіть у компромісному варіанті Подоння мало залишитись за УД, а от претензій на Ростов я нвже не бачив!!!

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Попередня карта на початок 1920 року
ПовідомленняДодано: 24 січня 2015, 19:17 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
gazon написав:
Ну я рахую дурістю залишити більшовикам українські ентічні території Подоння, а натомість намагатись захопити неетнічні території Ростовщини!!!Подоння в Українській Державі завжди вважалось українською територією! На цю територію УД висувала претензії на українсько-більшовицьких переговорах до що кордону, навіть у компромісному варіанті Подоння мало залишитись за УД

Висунути претензії - не означає розраховувати на їх задоволення.

gazon написав:
а от претензій на Ростов я нвже не бачив!!!

Ну якщо ви говорите про претензії на переговорах з більшовиками, то це не дивно - вони були під контролем Війська Донського і якраз на переговорах з ним і обговорювались в складі претензій на Таганрог та частину Ростовського округу.

gazon написав:
Ну я рахую дурістю залишити більшовикам українські ентічні території Подоння, а натомість намагатись захопити неетнічні території Ростовщини!!!

Дурість - це таке цікаве слово. Наприклад, в нашому випадку дурістю виявляється встановлення контролю над регіоном з промисловістю, експортним портом, витоком великої ріки та комунікаційним вузлом та ще й від третини до половини сільського населення, тоді як розумністю - встановлення контролю над регіоном, де 80% нашого населення і нема промисловості, одна залізниця, яка йде від західного кордону повітів через Мілерово на Ростов, тобто до регіону, контроль над яким є тою самою дурістю


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Попередня карта на початок 1920 року
ПовідомленняДодано: 24 січня 2015, 19:19 
Офлайн
Ланковий

З нами з: 21 січня 2015, 14:08
Повідомлення: 35
Reputation points: 0

Add reputation pointSubtract reputation point
Я правильно розумію, що російсько-польський кордон пройде по східному кордону Мінської губернії?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Попередня карта на початок 1920 року
ПовідомленняДодано: 24 січня 2015, 19:57 
Офлайн
Ланковий

З нами з: 21 січня 2015, 14:08
Повідомлення: 35
Reputation points: 0

Add reputation pointSubtract reputation point
Відредагував кордон у Буковині та Закарпатті, добавив північнмй кордон та альтернативну лінію кордону у Польщі

https://www.google.com/maps/d/edit?mid= ... sKkZY7XdMY


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Попередня карта на початок 1920 року
ПовідомленняДодано: 24 січня 2015, 19:58 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
Владислав написав:
Я правильно розумію, що російсько-польський кордон пройде по східному кордону Мінської губернії?

Там все також все туманно!!! Розглядається створення незалежної Білорусі в розмірах залишків Мінської губернії, як результат мирних переговорів в Ризі в 1921-му р. між Польщею, Україною і Росією.

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Попередня карта на початок 1920 року
ПовідомленняДодано: 24 січня 2015, 20:36 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Владислав написав:
Я правильно розумію, що російсько-польський кордон пройде по східному кордону Мінської губернії?

Чому по східному? Альбо десь по Двині (на південь польсько-білоруський кордон), альбо як в РІ.


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 124 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Вы можете бесплатно создать форум PHPBB2 на MyBB2.ru, Также возможно создать форум бесплатно PHPBB3 на Getbb.ru
Український переклад © 2005-2007 Українська підтримка phpBB