Форум сайтa pvz.in.ua

Вітаємо Вас на нашому форумі!
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:45

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 124 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Попередня карта на початок 1920 року
ПовідомленняДодано: 24 січня 2015, 21:20 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
Владислав написав:
Відредагував кордон у Буковині та Закарпатті, добавив північнмй кордон та альтернативну лінію кордону у Польщі

https://www.google.com/maps/d/edit?mid= ... sKkZY7XdMY


1) За пропозицією sergei-lvov заглиблення польської території в районі стику Закарпаття і Галичини потрібно випрямити в нашу користь!
2) Північно-західний кордон УД в районі Брест-Литовська буде проходити так: прямою лінією (можна й не зовсім прямою) Брест-Литовськ - Пружани - Вигонівське озеро.
3) В Бесарабії - Бендери можна також до УД включити.
4) Буковина і південно-східне Закарпаття (Марамарошський Сигіт) не подобається, щось троху не так.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Попередня карта на початок 1920 року
ПовідомленняДодано: 24 січня 2015, 22:05 
Офлайн
Військовий старшина
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 17:14
Повідомлення: 520
Звідки: Дніпро
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
На сході все чітко й зрозуміло,а от на заході,є три участка кордону ,які я не можу зрозуміти ,як реально вони будуть наші?
Парш ніж їх назвати,я хочу зазначити ,що ми там матимемо не тільки Польшу,Румунію,а й величезний тиск Великих держав,які будуть стояти за їх спинами й вимагатимуть компроміса.
1)Я не бачу ні військової можливості ні сенсу боротися за Холмські повіти,при чому ви називаєти ті повіти ,які в реалі самі перші перейшли до польші та й не було у нас там переваги в населенні.
2)Ніж боротися за Холмщину з непереважаючим українським населенням,краще б звирнули увагу на Засяння там принаймі Східну Лемківщину реально відстояти,в ідеалі перед великими державами відстоювати кордон Руського воєводства без Холмської землі.,
3)далі зрозуміло ,що поляки для нас будуть ворог,то навіщо ще драконить Румунів,да Хотинщина з Північною буковиною жорстко наші,але буджацький клин може стати розмінною монетою й залогом дружби проти тих же угорців ,та нейтралитету у разі конфлікту з поляками,та червоними.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Попередня карта на початок 1920 року
ПовідомленняДодано: 24 січня 2015, 22:28 
Офлайн
Ланковий

З нами з: 21 січня 2015, 14:08
Повідомлення: 35
Reputation points: 0

Add reputation pointSubtract reputation point
Я вже не перший раз кажу, що держави нав'яжуть нам кордон по лінії Керзону


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Попередня карта на початок 1920 року
ПовідомленняДодано: 24 січня 2015, 22:38 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
Владислав написав:
Я вже не перший раз кажу, що держави нав'яжуть нам кордон по лінії Керзону

Я також спочатку був за лінію Керзона!!!
Зображення

Но потім почались обговорення, переконання і т.д., що я зараз сам вже запутався за яку лінію кордону я виступаю!!!

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Попередня карта на початок 1920 року
ПовідомленняДодано: 24 січня 2015, 23:07 
Офлайн
Хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 22 січня 2015, 16:29
Повідомлення: 236
Звідки: Рівненщина
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Отже... Спробую намалювати своє бачення держкордону УД. Захід - однозначно це лінія Керзона. Як хтось із колег зазначив за нашими спинами стоятимуть "велики держави" і їх голос буде далеко не останнім. Впринципі можлива коретива в Галичині по лінії Сяну. Північ. Тут напевно буде як і вимагала наша делегація на переговорах із росіянами. На Стародубщині можливо без двох північних повітів. Закарпаття по тому кордоні як в реалі, але без Мармарощини. Буковина із Хотинщиною теж наші, а от по Буджаку ціла купа питаннь... Головне питання таке, по якому принципу буде проводитись розподіл територій??? Населення як ділитиметься по етнічному, мовному чи якомусь іншому принципу??? Про релігійний не згадую бо що румуни що українці православні... Як на мене, то ця мозаїка нам не потрібна... На сході, я на цьому наголошував не одноразово, це приблизно по лінії німецького просування у 1918 році. Із Ростовом включно... Ну, десь так...

_________________
Шлях до волі кожної нації густо встелений кров'ю - як кров'ю своєю, так і кров'ю ворожою...


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Попередня карта на початок 1920 року
ПовідомленняДодано: 25 січня 2015, 01:56 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
khorolec написав:
величезний тиск Великих держав,які будуть стояти за їх спинами й вимагатимуть компроміса.

По перше, тиск Великих Держав буде не тіко на нас, а й на наших контрагентів. Звісно, французи будуть за поляків, але англійці чи італійці цілком можуть бути за нас - це все залежить від нашого маневрування. Крім того, французам завжди можна пояснити, що однозначно пропольська позиція може вилитися у однозначно антифранцузську націоналізацію, так шо, вибачте на слові, нєхуй вийобуватися. Чи ви думаєте, що французи просто так змінили свою позицію у турецькому питанні?
По друге, моя пропозиція по кордону - це і є компроміс. Це компроміс, бо вся Холмська губернія була юридично включена до складу УД, так що ми взагалі не зобовязані її ділити :) Бо вся Бесарабія успадкована нами від Російської фімперії, так що і її ми не зобовязані ділити.
По третє, чому ви думаєте, що Великим Державам не все одно де пройде кордон - на 50 км на схід чи на захід від невідомо чого насправді?

khorolec написав:
1)Я не бачу ні військової можливості ні сенсу боротися за Холмські повіти

А куди ділась військова можливість? Чи то полякам мільйонну армію бойових триножників з Марсу прислали?
Щодо сенсу, то ви це поясните тим людям, яких царська влада примусово евакуювала під час великого відступу і які після війни почнуть вертатися додому, який несподіваним чином виявиться у Польщі.

khorolec написав:
при чому ви називаєти ті повіти ,які в реалі самі перші перейшли до польші та й не було у нас там переваги в населенні.

Не знаю, що ви маєте на увазі під самі перші перейшли, але що переваги не було, то цілком згоден - наших людей евакуював царський уряд, а польська адміністрація німецьких часів влаштувала заселення території поляками. Але це не змінює факт, що до того в наших повітах ми якраз або мали перевагу, або як мінімум не поступались полякам.

khorolec написав:
2)Ніж боротися за Холмщину з непереважаючим українським населенням,

Ми боримося не за всю Холмщину, а лише за той кусок, де українське населення полякам мінімум не поступається

khorolec написав:
краще б звирнули увагу на Засяння там принаймі Східну Лемківщину реально відстояти

Так ми звернули - якщо кордон пройде по Сяну та внизу не вигнеться такою дивною загогулиною, а піде перпендикулярно до Карпат (наприклад, по річці Сянічок чи межиріччю між нею та Ославою - по карті топографію мені не виджно, так що мушу гадати, що там гірський хребет), то якраз Східну Лемківщину ми і відстоємо, при чому разом з залізницею до неї, бо інакше буде як Крим, тіко туристи до нього не призжатимуть взимку, а не літом. І, до речі, ця залізниця йтиме ажно до Східної Пряшівщини.

khorolec написав:
3)далі зрозуміло ,що поляки для нас будуть ворог

А ви думаєте, що ворожість поляків до нас залежатиме від Холмщини? :lol:

khorolec написав:
навіщо ще драконить Румунів

Нууу, з іншого боку, навіщо їм нас драконити? Це їм якось допоможе у питанні Трансильванії? Боюсь, допомогти їм в цьому питанні можемо швидше ми. Або допомогти угорцям ;) .

khorolec написав:
але буджацький клин може стати розмінною монетою

І на щого я його маю розміняти?

khorolec написав:
залогом дружби проти тих же угорців

Чомусь я схильний думати, що в цих розборках мені румунська дружба менш потрібна, ніж румунам - чи угорцям - моя :D

khorolec написав:
нейтралитету у разі конфлікту з поляками,та червоними

У випадку конфлікту з поляками мені румунський нейтралітет потрібний до одного місця, я просто ще не визначився якого - того, що спереду, чи того, що позаду?
У випадку конфлікту з червоними або румунський ненейтралітет буде найменшою з наших проблем. або взагалі не матиме ніякого значення. В будь-якому випадку, якщо мені тоді буде потрібний їх нейтралітет, то саме тоді я його куплю і оплачу - щоб в той момент не виявилося, що сплачений за вашим наполяганням аванс вже є недостатнім і треба доплатити ще, тіко вже нема нічого не дуже потрібного.
Плюс мені Буджак подобається своїм виходом до Дунаю :lol: .

Владислав написав:
Я вже не перший раз кажу, що держави нав'яжуть нам кордон по лінії Керзону

Хто ж спорить? Просто це буде вже альтернативна Лінія Керзону :D . народ, ну подумайте: Лінія Керзона виникла внаслідок торгівлі майже відсутньої ЗУНР/УНР з реально існуючими та підтримуваними Францією поляками - і при цьому більш-менш нас влаштовує. А якщо замість майже відсутніх ЗУНР/УНР буде цілком реальна УД, то як це вплине на оцінку етнічного стану комісією ;) ?

Valentine написав:
Головне питання таке, по якому принципу буде проводитись розподіл територій??? Населення як ділитиметься по етнічному, мовному чи якомусь іншому принципу???

У спорних районах - плебісцит. Всі інші - румуни беруть собі райони з абсолютною румунською/молдавською більшістю (до речі, молдавани тоді вважали себе все ж румунами чи не молдаванами?), інші діляться по національній близькості+враховуючи думку населення. Потім за наслідками плебісциту торгуємося. Припускаємо, що болгари, гагаузи та великороси будуть за нас при голосуванні, інші поділяться порівну (сміливе припущення, бо що забули, наприклад, німці-колоністи в Румунії - загадка).


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Попередня карта на початок 1920 року
ПовідомленняДодано: 28 січня 2015, 22:40 
Офлайн
Ланковий

З нами з: 21 січня 2015, 14:08
Повідомлення: 35
Reputation points: 0

Add reputation pointSubtract reputation point
Подумав про західний кордон. Сергій має рацію - Лінія Керзону пройде західніше


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Попередня карта на початок 1920 року
ПовідомленняДодано: 30 січня 2015, 20:24 
Офлайн
Хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 22 січня 2015, 16:29
Повідомлення: 236
Звідки: Рівненщина
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Може й західніше... Але як я зауважив, в районі Сяну і конкретно по самому Сяну. Північніше - по Бугу...

_________________
Шлях до волі кожної нації густо встелений кров'ю - як кров'ю своєю, так і кров'ю ворожою...


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Попередня карта на початок 1920 року
ПовідомленняДодано: 30 січня 2015, 23:24 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Valentine написав:
Може й західніше... Але як я зауважив, в районі Сяну і конкретно по самому Сяну. Північніше - по Бугу...

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... hchiny.jpg
В районі Сяну - по річці Сяйничок (місцями західніше та північніше, по етнічній межі) і далі по хребту (він там, вочевидь, є)
А от чому північніше обовязково по Бугу - для мене загадка. Як я розумію, пан Валентин згоден віддати полякам усе у марному сподіванні, що так вони злитись на нас будуть менше ;) ? Поспекулюю :D - Крим і Донбас москалям пан Валентин теж готовий віддати, державність ліквідувати та назватися полонізованим москалем, аби догодити :lol: ?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Попередня карта на початок 1920 року
ПовідомленняДодано: 31 січня 2015, 00:00 
Офлайн
Ланковий

З нами з: 21 січня 2015, 14:08
Повідомлення: 35
Reputation points: 0

Add reputation pointSubtract reputation point
Підведу підсумки. У нас є два варіанти кордону - лінія Керзона (Валентин) і по червоній лінії в малюнку (Сергій). Особисто я за другий. Прошу висловлювати свої думки

Зображення


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 124 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Вы можете бесплатно создать форум PHPBB2 на MyBB2.ru, Также возможно создать форум бесплатно PHPBB3 на Getbb.ru
Український переклад © 2005-2007 Українська підтримка phpBB