Форум сайтa pvz.in.ua

Вітаємо Вас на нашому форумі!
Сьогодні: 28 березня 2024, 14:48

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 124 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Попередня карта на початок 1920 року
ПовідомленняДодано: 04 березня 2018, 12:13 
Офлайн
Хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 22 січня 2015, 16:29
Повідомлення: 236
Звідки: Рівненщина
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Щодо західного кордону... При визначенні наших західних меж я виходив в першу чергу не з чиїхось симпатій, антипатій чи побажаннь, а з реального станом на 1920 рік етнічного складу спірних земель. На 1920 українців на Холмщині практично немає через евакуацію в 1915- му. На 20-й рік вони тільки починають повертатися до рідних мість, тому навіть при проведенні плебісциту, як це практикувалося на той час при вирішенні прикордонних суперечностей, в нас шанси невеликі... Навпаки, в околицях Перемишля чи Берестя українці становля більшість за вийнятком самих міст де домінували відповідно поляки та жиди. Тому я й пропоную найбільш компромісний варіант західного кордону з моєї точки зору... Перемишль буде розділено по Сяну, Берестя із фортецею залишається за нами.
І щодо самого кордону. Я найменше волів би згадувати кордон 1939 року, а виходив із того що публікували британці в своїх виданнях приблизно в цей самий час
Зображення

Зображення

Зображення

_________________
Шлях до волі кожної нації густо встелений кров'ю - як кров'ю своєю, так і кров'ю ворожою...


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Попередня карта на початок 1920 року
ПовідомленняДодано: 04 березня 2018, 12:38 
Офлайн
Хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 22 січня 2015, 16:29
Повідомлення: 236
Звідки: Рівненщина
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Далі... Щодо Закарпаття та Буковини/Бесарабії... Щодо Закарпуття я не впевнений, тому може й буде, може й не буде. В той час в нас намічається велика буча із червоними на східному кордоні. Я чомусь схильний думати, що зусилля нашої дипломатї будуть спрямовані на пошуки реальної допомоги десь на Заході, проблеми постачання озброєннь стоятимуть так само гостро. Не до Закарпаття якби... А чехи можуть ще й непогано підсобити що із зборєю, що й із боєприпасами... Тут можливо, враховуючи складні реалії, варіант із входженням Закарпаття до складу Чехословаччини не самий поганий із можливих. Чехи ще й гарантують автономію та вільний культурний розвиток... Ну не мадяри ж правда??? А фактор Тешина може вплинути на терміни запровадження самої автономії. Тобто не довелося б чекати 1938 року, а було б як із словвками...
Румуни... Нагадайте мені будь ласка коли вирішується проблема Бесарабії в таймлані, не восени 1918 року, часом??? Так от, восени 1918 року ми ніхто і звати нас ніяк. Ніякого позитивного вирішення цієї проблеми неможливо і крапка. На початку 20-х, після миру із червоними, можливо, використовуючи фактор Татарбунарського повстання можна буде вирішити даний спір, не раніше... Щодо Буковини теж саме... Війна з поляками не дасть нам можливості здобути чи утримати ці землі... А румуни ще й згідні в обмін на територіальні поступки постачати нам військове майно... Незнаю, я особисто не впевнений, хоча можливо й помиляюсь... Розумієте, головний фронт нашоі боротьби буде на сході. Саме там вирішуватиметься доля самого існування незалежної УД... Все решта другорядне... На мою думку,звісно...

_________________
Шлях до волі кожної нації густо встелений кров'ю - як кров'ю своєю, так і кров'ю ворожою...


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Попередня карта на початок 1920 року
ПовідомленняДодано: 04 березня 2018, 21:26 
Офлайн
Хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 22 січня 2015, 16:29
Повідомлення: 236
Звідки: Рівненщина
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
" Ідеальні" кордони Української Держави на 1921 рік...Зображення

_________________
Шлях до волі кожної нації густо встелений кров'ю - як кров'ю своєю, так і кров'ю ворожою...


Востаннє редагувалось Valentine в 15 грудня 2019, 23:26, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Попередня карта на початок 1920 року
ПовідомленняДодано: 11 березня 2018, 21:21 
Офлайн
Хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 22 січня 2015, 16:29
Повідомлення: 236
Звідки: Рівненщина
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Якщо Закарпаття та Буковина наші...Зображення

_________________
Шлях до волі кожної нації густо встелений кров'ю - як кров'ю своєю, так і кров'ю ворожою...


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 124 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Вы можете бесплатно создать форум PHPBB2 на MyBB2.ru, Также возможно создать форум бесплатно PHPBB3 на Getbb.ru
Український переклад © 2005-2007 Українська підтримка phpBB