Форум сайтa pvz.in.ua

Вітаємо Вас на нашому форумі!
Сьогодні: 28 березня 2024, 15:29

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Питання по заводу в Катеринославі
ПовідомленняДодано: 18 вересня 2016, 10:54 
Офлайн
Хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 22 січня 2015, 16:29
Повідомлення: 236
Звідки: Рівненщина
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Далі... Якщо із Ремінґтоном була якась угода про постачання обладнання для нашого заводу, то чому після війни вона не може бути зреалізована??? Якщо американці продавали станки за безцінь кому попало, то чого вони їх мають не продати за встановленою згідно договору ціною??? Знаючи любов янкі до грошенят, думаю я не помилюся якщо скажу що вони обома руками будуть за... Планова потужність заводу, якщо я не помиляюся, 400000 рушниць на рік, в угоді зацікавлені обидві сторони - що поясніть мені будь-ласка має стати на заваді реалізації цього проекту??? Якщо ще сюди ми евакуйовуємо Луганський патроний завод, то десь на рік так 25/26 ми матимемо потужний рушнично-патронний завод на Дніпрі... Чудово, як на мене)))
Правда постає питання із виробництвом кулеметів...Калібр благо дозволяє розгортати паралельно із виробництвом рушниць випускати і кулемети. Тут я буду солідарний із паном Сергієм альтернативи німецькому 7,92/57 у нас немає... Ну, хіба що лишитись із старим добрим трьохлінійним набоєм...
Щодо німецьких потужностей - то я б не робив би на них особливої ставки через значну зношеність виробничих ліній. Хоча поляків це схоже не зупинило... Можна буде придбати у німців лінії для виробництва принаймні кулеметів на нашому Дніпровському заводі... Щодо легких/ручних кулеметів можна буде домовитись із бельгійським ФН ( частка бельгійського капіталу на нашому ринку була дуже значною ), тільки треба буде визначитись що виробляти - Льюіси чи BARи...

_________________
Шлях до волі кожної нації густо встелений кров'ю - як кров'ю своєю, так і кров'ю ворожою...


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Питання по заводу в Катеринославі
ПовідомленняДодано: 18 вересня 2016, 10:58 
Офлайн
Хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 22 січня 2015, 16:29
Повідомлення: 236
Звідки: Рівненщина
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Anderson написав:
Valentine написав:
Отже, в реалі по факту на місці заводу окрім звичайнісіньких бараків не було... Постає питання із переносом Луганського патронного заводу. Переносити немає куди... Варіанти два - або переносимо деінде, або підкриговуємо альтернативу відповідно до наших потреб. Тобто замість бараків все ж будівництво корпусів було завершено і якась частина обладнання сюди все таки потрапила. Ну, хоча б ті згадані 150 станків...

Знову ж з тексту нічого не зрозуміло чи звудовано було корпуси чи частково збудовано щоб однозначно щось говорити! Теоретично за півтора року будівництво мало як мінімум розпочатися!

Давайте домовимось що корпуси достатні для переносу Луганського заводу у нас є...

_________________
Шлях до волі кожної нації густо встелений кров'ю - як кров'ю своєю, так і кров'ю ворожою...


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Питання по заводу в Катеринославі
ПовідомленняДодано: 18 вересня 2016, 13:57 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 10:42
Повідомлення: 940
Звідки: Луцьк
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Valentine написав:
Anderson написав:
Valentine написав:
Отже, в реалі по факту на місці заводу окрім звичайнісіньких бараків не було... Постає питання із переносом Луганського патронного заводу. Переносити немає куди... Варіанти два - або переносимо деінде, або підкриговуємо альтернативу відповідно до наших потреб. Тобто замість бараків все ж будівництво корпусів було завершено і якась частина обладнання сюди все таки потрапила. Ну, хоча б ті згадані 150 станків...

Знову ж з тексту нічого не зрозуміло чи звудовано було корпуси чи частково збудовано щоб однозначно щось говорити! Теоретично за півтора року будівництво мало як мінімум розпочатися!

Давайте домовимось що корпуси достатні для переносу Луганського заводу у нас є...

Ну по факту ми це і прийняли на віру коли писали ТЛ!

_________________
"Деякі типи правди є брехнею, і саме вони користуються найбільшою популярністю." Джек Лондон


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Питання по заводу в Катеринославі
ПовідомленняДодано: 18 вересня 2016, 14:00 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 10:42
Повідомлення: 940
Звідки: Луцьк
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Valentine написав:
Далі... Якщо із Ремінґтоном була якась угода про постачання обладнання для нашого заводу, то чому після війни вона не може бути зреалізована??? Якщо американці продавали станки за безцінь кому попало, то чого вони їх мають не продати за встановленою згідно договору ціною??? Знаючи любов янкі до грошенят, думаю я не помилюся якщо скажу що вони обома руками будуть за... Планова потужність заводу, якщо я не помиляюся, 400000 рушниць на рік, в угоді зацікавлені обидві сторони - що поясніть мені будь-ласка має стати на заваді реалізації цього проекту??? Якщо ще сюди ми евакуйовуємо Луганський патроний завод, то десь на рік так 25/26 ми матимемо потужний рушнично-патронний завод на Дніпрі... Чудово, як на мене)))
Правда постає питання із виробництвом кулеметів...Калібр благо дозволяє розгортати паралельно із виробництвом рушниць випускати і кулемети. Тут я буду солідарний із паном Сергієм альтернативи німецькому 7,92/57 у нас немає... Ну, хіба що лишитись із старим добрим трьохлінійним набоєм...
Щодо німецьких потужностей - то я б не робив би на них особливої ставки через значну зношеність виробничих ліній. Хоча поляків це схоже не зупинило... Можна буде придбати у німців лінії для виробництва принаймні кулеметів на нашому Дніпровському заводі... Щодо легких/ручних кулеметів можна буде домовитись із бельгійським ФН ( частка бельгійського капіталу на нашому ринку була дуже значною ), тільки треба буде визначитись що виробляти - Льюіси чи BARи...

Щодо кулеметів то не хотілося б все в одному місці концентрувати! Думаю випуск їх робити або в Запоріжжі або деінде в подніпровській полосі!

_________________
"Деякі типи правди є брехнею, і саме вони користуються найбільшою популярністю." Джек Лондон


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Питання по заводу в Катеринославі
ПовідомленняДодано: 20 вересня 2016, 00:02 
Офлайн
Військовий старшина
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 17:14
Повідомлення: 520
Звідки: Дніпро
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Нам треба виробництво рушниць,кулеметів ручних,кулеметів станкових,пістолетів,а в перспективі ще й автоматів.Гадаю більш ніж три центра робити недоречно.Пропоную катеринослав рушниці,київ станковий кулемет,щодо іншого,не знаю,може як зараз форт щось у вінниці розмістить,може щось в Галичині?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Питання по заводу в Катеринославі
ПовідомленняДодано: 25 вересня 2016, 09:26 
Офлайн
Хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 22 січня 2015, 16:29
Повідомлення: 236
Звідки: Рівненщина
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
А чому концентрація виробництва викликає у вас таке категоричне несприйняття??? Мова йде передуісім про першу половину 20-х років... В подальшому із розвитком нашої промисловости все можливо... Та ж сама Тула випускала і кулемети ( як ручні так і станкові ), і рушниці без жодних проблем... Не забувайте, що для розміщення виробничих потужностей було заплановано дві ділянки загальною прощею 1250 десятин - площа вже сама по собі не маленька... Припустимо, що на одній із них ми розмістимо патронний завод, а на іншій рушнично-кулеметний. Якщо я не помиляюся, то там взагалі планувалося розбудувати щось на зразок заводів Крупа (Ессен???) із повним спектром озброєннь що мали б випускатися...

_________________
Шлях до волі кожної нації густо встелений кров'ю - як кров'ю своєю, так і кров'ю ворожою...


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Питання по заводу в Катеринославі
ПовідомленняДодано: 25 вересня 2016, 20:42 
Офлайн
Хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 22 січня 2015, 16:29
Повідомлення: 236
Звідки: Рівненщина
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Несколько данных о постройк Нового Оружейного Завода в Екатеринославе, - этого моего любимого детища.
Высочайший приказ о назначении Хозяйственно-Строительной Комисии для постройки этого завода состоялся в начале 1916 года.
Первоначальный кадр этой комисии, как видно на группе, состоял из: Председателя - Генерал-Лейтенанта А.П. Залюбовского и членов: двух помощников по технической части - Полковников Г.С. Дунаевского и Т.А. Семерникова и Помощника по хозяйственной части - Полковника Красноперова, затем -Правителя канцелярии комисии - С.И. Сергеева (вольнонаемный, бывший письмоводитель кнацелярии Пом. Нач. Сестр. Ор. Зав. по Тех. части) и смотрителя зданий - Артил. Чиновника, Коллежского Ассесора Либермана. Позднее были назначены еще: Помощник по Строительной части - Художник-Архитектор А. Попов (с Ижевского Оруж. Завода) и бухгалтер - Артил. Чиновник - Коллежский Ассесор Дюков, а вместо умершего Сергеева был принят мною отставной Артил. чиновник Надворный Советник Андреев (бывший правитель канцелярии Сестрорецкого Оружейного завода).
Всего земли было прибретено 1229 десятин, 114 квадр. сажень - по цене - 100 рублей за десятину.
Земля эта, как видно из плана, состояла из 5 участков, расположенных по обе стороны реки Самары у впадения ее в р. Днепр, при пересечении Екатерининской (Запорожской) и Мерефо-Херсонской железных дорог (Станции: Пост-Мост и Игрень), на Северном берегу р. Днепра, имея на другом его берегу г. Екатеринослав, - центр Южно-Российской металлургической и металлообрабатывающей промышленности (Юзовка, Никитовка, Горловка, Брянские завод, Каменские и пр.). Две железные дороги и две судоходные реки, из которых река Самара по принятому уже проэкту должна была быть соединена с рекою Доном, а на Днепре, в 70 верстах, знаменитые пороги, которые тогда уже решено было использовать, как могучую движущую силу и которые теперь использованы на это (Днепрострой). Тут же под боком Донской Каменно-
[72]
уголный район и южная добыча металлов.
Все это, вместе взятое представляет такие исключительно благоприятные условия, что, покупая этот участок для оружейного завода, естественно было мечтать о том, что сюда можно будет перенести из Петербурга и его окрестностей не только Сестрорецкий Оружейный Завод, но и все казенные военные заводы и создать центр военной промышленности, которому позавидовали бы и заводы Круппа.
К несчастью мне не удалось - и конечно не удастся - увидеть осуществление этих широких планов и вместо грандиозного учреждения и сооружений пришлось оставить на этом исключительно подходящем месте лишь барачного типа склады разных предметов (захваченных у Австрийцев) и механизмов, временную инструментально-механическую мастерскую, 2 больших барака для 400 рабочих, пленных австрийцев, чехов и словаков, несколько небольших бараков для канцелярии комиссии и квартир служащих, несколько шоссейных дорог и около километра железнодоронного пути - ветки, связавшей наш главный склад с Государственной сетью железных дорог.
Уверенный, что в будущем приобретенное место не может не быть использовано, как центр военной заводской промышленности и что постройка огромного Оружейного Завода признанная безусловно необходимой четырьмя разными Правительствами (Императорским, Временным - для всей России и Петлюровским и Гетманским - для Украины), будет когда нибудь тут осуществлена и оборудована, прилагаю разные документы и сношения по этому поводу, а именно:
1).Приказ по Воен. Вед, № 134 - Петроград, Марта 11-го дня 1916 года, - о постройке Нового Оружейного Завода; Штаты Врем.-Хоз. Комисии; Правила ведения хозяйства и Контроля. (№1)
2).Рапорт Председ. Врем. Хоз. К-сии в Г.А.У., 23.XI.1917 г.,№ 5001, с семью приложениями.(№2).
3). Прошение Гражданина А.П. Залюбовского в Харьковскую Тюремную Комиссию, от 5/III-20/II-I9I8 г./№1б./.
[73]
4).Письма Г.С.Дунаевского от 22.VIII.1919 г. и от 8.I.1918.(№ 2а и б)
5).Его же докладная записка от 22.VIII.1919. с 22 приложениями.(№3).
6).Вызов на съезд Начальников Заводов в Кеев, 16.V.1918, №2475(№6).
7

_________________
Шлях до волі кожної нації густо встелений кров'ю - як кров'ю своєю, так і кров'ю ворожою...


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Питання по заводу в Катеринославі
ПовідомленняДодано: 25 вересня 2016, 20:46 
Офлайн
Хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 22 січня 2015, 16:29
Повідомлення: 236
Звідки: Рівненщина
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
http://www.grwar.ru/library/Zalubovsky/ZS_01.html

_________________
Шлях до волі кожної нації густо встелений кров'ю - як кров'ю своєю, так і кров'ю ворожою...


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Питання по заводу в Катеринославі
ПовідомленняДодано: 25 вересня 2016, 20:47 
Офлайн
Військовий старшина
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 17:14
Повідомлення: 520
Звідки: Дніпро
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
Щодо концентрації виробництва,проблема в великій кількості кваліфікованих робітників,хай даже ми все інше десь закупимо,а таких міст у нас не багато,причому деякі з політичних міркувань не підходять(Харків,Луганськ наприклад бо на кордоні).


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Питання по заводу в Катеринославі
ПовідомленняДодано: 25 вересня 2016, 20:58 
Офлайн
Хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 22 січня 2015, 16:29
Повідомлення: 236
Звідки: Рівненщина
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
khorolec написав:
Щодо концентрації виробництва,проблема в великій кількості кваліфікованих робітників,хай даже ми все інше десь закупимо,а таких міст у нас не багато,причому деякі з політичних міркувань не підходять(Харків,Луганськ наприклад бо на кордоні).

Нестачу кваліфікованих фахівців можна компенсувати за рахунок іноземців, німців в першу чергу...

_________________
Шлях до волі кожної нації густо встелений кров'ю - як кров'ю своєю, так і кров'ю ворожою...


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Вы можете бесплатно создать форум PHPBB2 на MyBB2.ru, Также возможно создать форум бесплатно PHPBB3 на Getbb.ru
Український переклад © 2005-2007 Українська підтримка phpBB