Форум сайтa pvz.in.ua

Вітаємо Вас на нашому форумі!
Сьогодні: 28 березня 2024, 17:22

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 98 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Обговорення Таймлайну
ПовідомленняДодано: 05 липня 2015, 23:58 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
sergei-lvov написав:
gazon, висадки в наших умовах може і не відбутись, оскільки сама висадка здійснювалась для запобігання загрозі поширення влади більшовиків, яка в нашій АІ, так би мовити, не зовсім очікується.

Не погоджуюсь, на момент висадки загроза поширення влади більшовиків нікуди не зникне, навіть при АІ УД!Так що я припускаю висадка однозначно буде, можливо не в таких маштабах і при інших часових рамках.

sergei-lvov написав:
Можемо припустити, що французи таки висадилися б у Одесі, але мирно співіснували б з нашими військами і еавкуювалися б приблизно у той же період часу, що і в РІ.

Десь так я собі це і уявляв!!! Виникає питання наскільки б "мирно співіснували" ЗСУД і війська Антанти???

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Обговорення Таймлайну
ПовідомленняДодано: 06 липня 2015, 09:11 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
gazon написав:
Не погоджуюсь, на момент висадки загроза поширення влади більшовиків нікуди не зникне, навіть при АІ УД!Так що я припускаю висадка однозначно буде, можливо не в таких маштабах і при інших часових рамках.

В інших часвих межах вона беззмістовна. Як і в інших масштабах - або беззмістовна, або нереалістична.

gazon написав:
Десь так я собі це і уявляв!!! Виникає питання наскільки б "мирно співіснували" ЗСУД і війська Антанти???

Нууу, якщо не буде ультиматума, аналогічного тому, який отримали війська директорії, то можуть зовсім мирно. Особливо якщо не пхатимуться всілякі Грішини-Алмазови


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Обговорення Таймлайну
ПовідомленняДодано: 06 липня 2015, 11:22 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
sergei-lvov написав:
gazon написав:
Десь так я собі це і уявляв!!! Виникає питання наскільки б "мирно співіснували" ЗСУД і війська Антанти???

Нууу, якщо не буде ультиматума, аналогічного тому, який отримали війська директорії, то можуть зовсім мирно. Особливо якщо не пхатимуться всілякі Грішини-Алмазови

Ви маєте на увазі цей ультиматум???
Цитата:
Французькі військові представники намагалися розібратися в складному конгломераті місцевих політичних угруповань, не допускати одноосібного зміцнення якогось із них. Однак вони не приховували і своєї антибільшовицької упередженості та прихильності до ідеї збереження «єдиної та неподільної Росії». Останнє не могло не позначитися від'ємно на українсько-французькому діалозі в лютому—березні 1919. Французька позиція зводилася до семи пунктів:

[*]Південь колишньої Російської імперії поділявся на дві частини. Перша — до неї входили Київська, Волинська, Подільська, Полтавська, Чернігівська і частково Харківська губернії — відводилася під управління Директорії УНР. Друга — її назвали «Южнорусский край» — відводилася під управління спеціально створеної Антантою російської Директорії, до якої долучався представник Добровольчої армії.
[*]Весь «край» окуповувався французькими військами.
[*]Влада обох Директорій поширювалася лише на цивільні форми життя.
[*]Створювався єдиний протибільшовицький фронт на чолі з французьким командуванням.
[*]Мали організовуватися змішані французько- українські і французько-російські військові підрозділи.
[*]Обидві Директорії зобов’язували провести аграрну реформу, яка передбачала, зокрема, обов’язковий викуп великих маєтків та збереження приватної власності на малі та середні маєтки.
[*]Французи мали здійснювати управління фінансами й залізницями.

Додатково французькі представники наполягали на персональних змінах у керівництві УНР. Цей план не знайшов розуміння ні у Директорії УНР, ні у вищого командування Добровольчої армії.

Якщо так, то у зв'язку з тим що УД втримається, більша половина цих пунктів стає неактуальними!

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Обговорення Таймлайну
ПовідомленняДодано: 06 липня 2015, 11:27 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
І ще у мене виникла така думка, якщо інтервенти (греки з французами) не попруться до України (чи їх припреться значно менше ніж в РІ), то можливо вони з'являться в іншому місці, Кубань, Кавказ наприклад???

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Обговорення Таймлайну
ПовідомленняДодано: 06 липня 2015, 11:40 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 10:42
Повідомлення: 940
Звідки: Луцьк
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
В реалі гетьман проголосив універсал не маючи армії та опори в суспільстві головно для того аби показати тій самій Антанті, що "я з Вами". У нас і армія(по меншій мірі в рази краще ніж в реалі) і опора в суспільстві є. Тобто гетьман може "грати" твердіше. Різні заяви для представників Антанти стосовно негайної "федералізації" з одночасними зауваженнями що гетьман не давно пережив спробу перевороту як від "соціялістів" та тих з ким Антанта хоче завести в федерацію. Від цього і почнуться перемовини за перемовинами, декларації доброї волі та дружби. Аж доки в кінці 1919 року все стане більш менш зрозуміло, а УД укріпиться повністю.

Щодо десанту то його проведуть там де наша влада буде або номінальна(Маріуполь), або лише декларативна(Крим). В Одесі? Ну висадяться в порту 300 французіків з генералом д'Ансельмом, відсалютують нашим морським піхотинцям та козакам 3-го корпусу та й все, а для остаточного заспокоєння гетьман може туди відправити "зустрічати гостей" один з полків сердюків.

_________________
"Деякі типи правди є брехнею, і саме вони користуються найбільшою популярністю." Джек Лондон


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Обговорення Таймлайну
ПовідомленняДодано: 06 липня 2015, 11:41 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 10:42
Повідомлення: 940
Звідки: Луцьк
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
gazon написав:
І ще у мене виникла така думка, якщо інтервенти (греки з французами) не попруться до України (чи їх припреться значно менше ніж в РІ), то можливо вони з'являться в іншому місці, Кубань, Кавказ наприклад???


Не думаю! Французи тут висадилися бо була потреба...в нашій АІ потреба є в Криму та Приазов'ї

_________________
"Деякі типи правди є брехнею, і саме вони користуються найбільшою популярністю." Джек Лондон


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Обговорення Таймлайну
ПовідомленняДодано: 06 липня 2015, 13:28 
Офлайн
Сотник
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:57
Повідомлення: 455
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
gazon написав:
Ви маєте на увазі цей ультиматум???

Ні. Там був ультиматум щодо відведення військ далеко на північ - кілометрів на 50-100.

gazon написав:
І ще у мене виникла така думка, якщо інтервенти (греки з французами) не попруться до України (чи їх припреться значно менше ніж в РІ), то можливо вони з'являться в іншому місці, Кубань, Кавказ наприклад???

Туреччина. Але для нас це нерелевантно


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Обговорення Таймлайну
ПовідомленняДодано: 06 липня 2015, 13:43 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
Anderson написав:
gazon написав:
І ще у мене виникла така думка, якщо інтервенти (греки з французами) не попруться до України (чи їх припреться значно менше ніж в РІ), то можливо вони з'являться в іншому місці, Кубань, Кавказ наприклад???


Не думаю! Французи тут висадилися бо була потреба...в нашій АІ потреба є в Криму та Приазов'ї

Якщо є потреба, то може їх побільшає в Приазов'ї?

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Обговорення Таймлайну
ПовідомленняДодано: 06 липня 2015, 14:03 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 10:42
Повідомлення: 940
Звідки: Луцьк
Reputation points: 2

Add reputation pointSubtract reputation point
gazon написав:
Anderson написав:
gazon написав:
І ще у мене виникла така думка, якщо інтервенти (греки з французами) не попруться до України (чи їх припреться значно менше ніж в РІ), то можливо вони з'являться в іншому місці, Кубань, Кавказ наприклад???


Не думаю! Французи тут висадилися бо була потреба...в нашій АІ потреба є в Криму та Приазов'ї

Якщо є потреба, то може їх побільшає в Приазов'ї?


Вони просто не вспіють розвернутися там...їх скинуть назад в море анархісти та більшовики.

_________________
"Деякі типи правди є брехнею, і саме вони користуються найбільшою популярністю." Джек Лондон


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Обговорення Таймлайну
ПовідомленняДодано: 15 листопада 2015, 23:50 
Офлайн
Генеральний хорунжий
Аватар користувача

З нами з: 21 січня 2015, 12:45
Повідомлення: 946
Звідки: Волинь
Reputation points: 4

Add reputation pointSubtract reputation point
sergei-lvov написав:
gazon написав:
Мені також дещо злегка не подобається (не розумію суті морського міністерства, як як і в сучасності розділив би його функції між міноборони і мінтранспорту (чи якщо правильніше міністерством шляхів сполучення), але якщо воно було то хай і буде, так навіть оригінальніше

Це просто калька з Російської імперії - там було окреме Морське міністерство, яке охоплювало і ВМФ, і комерційний флот, бо в імперії вони були дуже між собою пов'язанні (взагалі комерційний флот значною мірою створювався, розвивався та підтримувався як резерв для ВМФ. Особисто я планував не пізніше антибюрократичної реформи 1921-23 років МорМін ліквідувати, військово-морські функції передати Воєнному міністерству, комерційні - Міністерству шляхів сполучень та транспорту. Хоча це може бути і дещо помилковим, так що я ще можу і передумати.

Потихеньку переглядаю Історичний календар інституту історії України НАН України для доповнення нашого ТЛ деякими подіями і наткнувся на таку подію:
Цитата:
23 (10) вересня 1918 (понеділок) - Рада міністрів Української держави ухвалила виділити морське міністерство в окреме відомство. Сполучення обов'язків військового і морського міністрів в одній особі було тимчасовим заходом.

І тут я трохи не зрозумів, тут мається на увазі саме розподіл морського міністерства між військовим та новим окремим цивільним морським міністерством? Бо ж наче окреме морське міністерство у нас існувало від самого початку Гетьманату, та й до нього.

_________________
І настане час, коли один скаже: "Слава Україні!" І мільйони відповідатимуть: "Героям слава!" (с) Степан Бандера

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 98 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Вы можете бесплатно создать форум PHPBB2 на MyBB2.ru, Также возможно создать форум бесплатно PHPBB3 на Getbb.ru
Український переклад © 2005-2007 Українська підтримка phpBB